kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819
Cartagena właśnie prowadzi do przerwy 1:0 z Valencia.
1
Ładne zachowanie Bellinghama
18
Neymar odchodzi z Barcy doo PSG w jego miejsce przychodzi Dembele, Neymar odchodzi z PSG w jego miejsce przychodzi Dembele.
Griezmann odchodzi z ATM do Barcy w jego miejsce przychodzi Felix, Griezmann odchodzi z Barcy w jego miejsce przychodzi Felix.
Courtois odchodzi z Chelsea do RM w jego miejsce przychodzi Kepa, Courtois doznaje kontuzji w jego miejsce przychodzi Kepa.
0
@partymaker Moim zdaniem "Lepsza Noga" w tych czasach nie robi zbytnio różnicy, jeśli zawodnik chce być na Topie, to po prostu musi grać obiema nogami, oczywiście są wyjątki Jak Di Maria itp
0
@partymaker xd teraz to powiedziałeś;D
0
A może tak zarzykowac i zagrać 442 ?
Felix z Lewym na ataku, w pomocy Ferran Gundogan FDJ Rapinha?
6
Jeśli chodzi o wczorajszy dzień i strzelanie o 24 Fajerwerkami, to Ja osobiście mam dwa pieski, Leo to kozak i oglada z balkonu fajerwerki, ale Sophi to cipeczka i bardzo się boi petard, mimo wszystko nie mam problemu z tym, że sąsiad odpala jakie Baterie i wyrzuca pieniądze w błoto, to jego sprawa, ja po prostu puszczam w domu głośno muzykę i sprawa załatwiona, Pies nie słyszy strzałów. Zawsze jest jakieś rozwiązanie, ale zakazy to pozwolenie na powrót niewolnictwa, nie kumam ludzi którzy chcą na każdym kroku nowych zakazów, ja od 15 lat nie kupiłem nawet małej paczuszki petard, ale inni niech sobie robią co chcą, idąc waszym tokiem myślenia wycofajmy słodycze, zakaz na czekoladę! Przecież ludzie umierają przez otyłość!
Edit : czekam na propozycje nowych zakazów i dlaczego byście to zakazali xd
1
Myślałem, że zostanie pierwszym trenerem Barcy.
0
Tradycyjnie;)
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
@J4no Bo ty tak mówisz?
0
@tbas Piszesz głupoty, ja np też bym wolał grac w słonecznej Hiszpanii niż w deszczowej Anglii.
0
Szyba to internet, a Natan to taki typowy Hejter i napinacz internetowy xd coś pięknego, napina się nagle szyba pęka i ucieka haha
0
@Bykunn Przykro mi ze doświadczyłeś patologi (najprawdopodobniej w domu rodzinnym), ale nie każdy pije do odciny ;) wiele osób po prostu pije dla rozluźnienia i dla humorku
16
Widzę dość spore oburzenie abstynentów na La Rambli xd
Mam pytanie, co was obchodzi kto pije a kto nie pije w święta? Serio macie tak nudne życie, że musicie wchodzić buciorami w cudze? Pamiętajcie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, wy traktujecie nachlanie się w święta jako alkoholizm i patologię, a ja np nie pamiętam kiedy piłem alko, a dzisiaj zamierzam się z rodzinką przy obiedzie napić, czy się opije? Nie wiem, zależy od sytuacji, ale w mojej Rodzinie każdy pracuje, jest nam bardzo ciężko znaleźć czas żeby spotkać się cala rodzina przy obiedzie a tym bardziej żeby się napić, dzisiaj mamy wszyscy wolne, jutro też, więc czemu mamy nie skorzystać?
Wesołych Świat!
2
@SonBarcaGokuComeBack
Wiesz co to jest wolna wola ? Każdy może sam podejmować decyzje, chcesz to pijesz, nie chcesz to nie pijesz, głupota jest zakazywanie lub wycofywanie czegoś.
2
@VegetaPolska Ja też jakoś mocno się nie spinam, robimy kolacje, kupujemy prezenty, ale jakoś tak na luzie
11
@VegetaPolska Ja obchodzę święta że względu na Rodzinę, ale dla mnie to zwykle naciąganie ludzi na hajs.
0
@FCBach to kiedy grał piach ?
0
@bartekvisca Xd.
1
@AlwaysBlaugrana z tym Cancelo to poleciałeś xd
0
@Kibic1998 z Tonym Bellwu czy jakoś tak
0
@Kibic1998 drugi chyba ;D
1
Czy ktoś z was może pracuje w spedycji morskiej? Najlepiej w firmie DHL
2
@Szczupakinho Serio ? Goście wyszli do klubu się pobawić, a ty poszedłeś po zdjęcie i zapytać na temat piłki nożnej? Ludzie, wiecie co to prywatność?
0
@Montjuic uffff. Jak dobrze, że się nie zaszczepiłem;D
0
Bayer Leverkusen piękna seria.
29
@Pedri16Future Jeśli ty byś nie chciał zaliczyć fajnej nauczycielki mając 14 lat, to bardziej martwię się o Ciebie niż o Żółtka;D
0
@Azi a czym się różni faul z piłką od faulu bez piłki?