20

@MesQueUnClub96 Dieta ;)

0

@Luciano99 Murana ?

0

Trzecia Droga już się wycofuje z "dobrowolnego ZUSu". Szybko
Od 11.30




7

@Szreko a dla mnie nie jest słabe, logika sama mówi, że w młodych latach największym wzorcem są rodzice i jeśli Jaś widzi, że tatuś daje buziaka/przytula Mamusie, to Jasiu ogląda się za Karolinka , żeby postępować podobnie, ale kiedy Jasiu zobaczy identyczna sytuację, ale kiedy to tatuś daje buziaka tatusiowi, to też jako młode dziecko chce dać Buziaka np Jankowi z klasy. Już teraz jest dużo małolatek które udają lesbijki bo chcą być w centrum uwagi, albo uważają że mniejszośc jest modna.

5

Dania - San Marino 2:1 xd to też jest hit, czasem się zastanawiam, jak to jest, że ludzie którzy graja Hobbistycznie w piłkę stawiają opór piłkarza którzy zarabiają tak ciężkie miliony.

58

@bartekvisca Jeśli chodzi o aborcję, to jest to po prostu mordowanie nienarodzonego dziecka(tak,wiem wiem, zaraz ktoś napisze, że to tylko płód). A jeśli chodzi o śluby homoseksualne, to myślę że sam ślub lata każdemu obok .... tylko bardziej chodzi o fakt, że nabierają wtedy więcej możliwości, takie jak np adopcja dzieci, a to już bardziej ludzia przeszkadza ;)

0

@R_da_Souza_Faria Myślę że rola rezerwowego nie zadowala tak utalentowanego zawodnika ;)

0

@FcPortoFan1999 PiS jest niepokojąco spokojny

0

Ooo Lewica już zmieniła zdanie ;D
Już jednak chcą przyjąć nielegalnych migrantów;)

0

@mkord dokładnie;)

0

@Culer9002 Kukiz kiedyś też mówił, że nie zagłosuje z pisem, a Lewica i Polska 2050 już zaczynają się podgryzać

0

@PatrykBarca za Nawalki wyszliśmy z grupy na MS ? No ciekawie.. jak już się prujesz, to uzupełnij wiedzę;)

3

Szef sztabu Konfederacji Witold Tumanowicz złożył wniosek do sądu partyjnego o ukaranie Janusza Korwin-Mikke za sabotowanie kampanii.

Nie wiem czy to fejk czy nie, ale ciekawa informacja ;D

0

@Kinginiesta a Dobry ? Okej, przyznam, że to był jeden z lepszych czasów naszej kadry, ale nie przesadzajmy, że był jakiś wybitny ;) na MS daliśmy ciała i to strasznie, większość osób patrzy przez pryzmat ME, ale jakbyś obejrzał jeszcze raz wszystkie spotkania, to tam też mieliśmy kupę szczęścia;)

1

@Kinginiesta Ja głosowałem na Konfederacje ;) Jedyna prawicowa Partia. A jeśli miałbym głosować na Kogoś z lewej strony, to na bank nie na PO.
PiS oraz PO mieli już swoją szansę której nie wykorzystali.
@Pawello328 Dokładnie, to tak jakby obecna dziewczyna Cie zdradzała, a ty byś wrócił do bylem, bo też Cie zdradzała, ale mniej ;D moim zdaniem w takim przypadku szuka się nowej dziewczyny i tyle;)
@Bobo25 szczerze ? Boli, ale bez przesady, kto by nie wygrał wyborów, to i tak z głodu nie umrę;) Pozdrowienia

0

@Kozinho. Hahaha , myślę że też tak mogło bys ;D

15

@DonCarletto Zaczynam rozliczanie xd śmiać mi się chce z ludzi którzy głosują na PO lub na PiS

1

@LukaszFan Ale teraz to już na bank zmniejszy akcyzę na paliwo ;D przecież wychodziki ze słynnym karnistrem xd

0

@LM10GOAT Jaki był lepszy ?
Ja się przyzwyczaiłem.

0

@RoberDzik a teraz w czym mają gorsze ;D ?

13

Tusk już złamał pierwsza obietnice wyborcza !
"Dzień po wyborach odblokuje KPO"

I tak będzie przez całe 4ry Lata ;) Pozdrawiam

0

@michal26 Konfederacji urośnie. Konfederacja ma poparcie w większości małych miast

1

@Azi mandaty się liczą;D

1

PKW opublikowała wyniki z 32,42 proc. obwodów.

• PiS – 39,89 proc.

• KO – 26,48 proc.

• Trzecia Droga - 14,17 proc.

• Lewica – 8,02 proc.

• Konfederacja - 7,41 proc.

• Bezpartyjni Samorządowcy - 1,88 proc.

0

@tbas Nie było i oby tak zostało;)
Nie ma socjalu ? Proszę cię, z naszych podatków jest wypłacane Ukraińca 500 + i emerytury ;) a niektórzy starsi Polacy nie mają co jeść;)

0

@Hellrider dorośnij;) za rękę to i teraz mogę się trzymać;) zaraz będą cyrki ze ślubami i adopcja dzieci ;)

6

@tbas Nie pal franka, można być po Lewej stronie, ale trzeba być szczerym że samym sobą;)
PO wyrazi zgodę na lokowanie nielegalnych imigrantów w Polsce i to jest kwestia czasu ;) Cała lewica była przeciwna postawieniu muru na granicy z Białorusią, a nawet bluzgali i krytykowali żołnierzy.
Lewa strona tylko przed wyborami przestała się z tym tak obnosić;)

32

W Polsce nastały ciężkie czasy.
Ja naprawdę nie wiem co gorsze, PiS i ich rozdawnictwo i zadłużanie Państwa, czy PO i ich podejście do Imigrantów, LGBT i zrobienie wszystkiego co Unia powie. Ehhh, pożyjemy zobaczymy ;)


Edit : o złodziejstwie nie wspominałem, bo wszyscy kradną;)

0

@Emhyr Ponoć na dniach ma być transfer

2

Świderski naprawdę fajnie wygląda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?