kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 masz link ?
1
@Kgorecki2500 Bo na bank mają;) ja nie znam większości tych osób, większość zobaczyłem pierwszy raz na galach typu fame mma, ale to większość osób pochodzących ze środowisk patologicznych.
0
@MesQueUnClub96 jak miałem 14 lat , to też były koleżanki które pokazywały cycki i dupe na internecie i te normalne ;) nie mówię że te stu robił dobrze, bo robił mega źle, ale te laski to też dobre ziółka.
0
@MesQueUnClub96 Jak dla mnie całą akcja grubo przesadzona, oczywiście każdy pedofil powinien trafić tam gdzie jego miejsce, ale też nie oszukujmy się, te młode 13,14 letnie dziewczyny też pokazały że mają zadatki na dobre szony... żaden facet nie powinien pisać z młodymi dziewczynami, ale te dziewczyny też szukały fejmu na siłę;)
0
Myślicie ze Mason Greenwood wróci jeszcze do dużej piłki? Nie ukrywam że przed aferą, chciałem zobaczyć go w Barcelonie, na trwnsferyinfo, jego wartość spadła z 50 mln na 5mln, ostatnio całkiem obiecujący debiut w Getafe i to nadal młody chłopak.
0
@kynio302 Wszędzie zdarzają się asy ;) w Lewicy jest kobieta która się kloci że mężczyzna może urodzić dziecko ;D
0
@Aragorn33
Zwłaszcza potwierdza Twoje słowa wczorajsza debata na temat gospodarki w której brał udział Mentzen i dostal poparcie 90% :)
Edit
Przewiń sobie do końca
https://www.youtube.com/live/KMmV1Hrb0d8?si=FVUHESQWdoFhCtOv
0
@Essos gdzie ? Na jakim kanale ?
0
@FCBparasiempre Peszko w porównaniu do kogokolwiek to pijak i imbecyl
1
@FCBparasiempre Peszko
0
Skoro Morawiecki już o tym mówi, to myślę że Ziobro się popisze przed wyborami.
0
@FcPortoFan1999 To samo mówili o Messim Suarezie i Neymarze
2
@abram3k Wygrałeś, hahaha
0
@_barti Zachowuje się jak idiota, został wlodarzem clout mma i serii poziom jego wypowiedzi to dno.
0
Peszko głąb...
Aż wstyd że biegał z orzełkiem na piersi.
1
@BulaKG niestety tak xd
0
Siemanko
Mam pytanie, możecie polecić jakieś fajne filmy lub seriale na Nerflixie? Dodam że od 1.5 roku nie było mnie na internecie, więc mam spore zaległości.
2
@bartas97 świetny transfer Realu.
5
@pt9 kupienie Coli w szkle i wypicie ja na rsz
8
@taris Barcelona leje Real 4:0. Fakt
1
@FCB24 a Dudek kiedyś obronił karnego, co to za odpowiedź? Dla mnie Pena zagrał średnio z Barxelona, nie rozumiem jak ktoś może chcieć go w pierwszej jedenatce, jako rezerwowy ? Ok
6
@Cule1234 Fajny zawodnik, myślę że mało doceninaniy
0
@FCB24 dal rade ? Wybijał piłki na aut
0
@rasta212 To było pytanie, nie stweirdzenie ;)
6
@IronSanHybrid Dzisiaj byłem u Barbera i właściciel dostał e-mail z zapytaniem jaka cena za obcięcie, ale ze zniżka dla obywatela Ukrainy.... nóż w kieszeni się otwiera
0
@BART97 serio wierzysz ze Depay po roku w Barcelonie, zgodzi się na następny transfer i kolejna przeprowadzkę wraz z całą rodziną ?
0
Różnica między drugim a czwartym miejscem q lidze, to tylko i aż prestiż czy np jest jakaś różnica pieniędzy, praw TV itp ?
0
@rasta212 @Tasde macie racje, zmylił mnie fakt że piłka wyznaczą linię spaolnego
0
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/najbardziejkuriozalnygoltegoweekendupadlwanglii/271121
Czy w tej sytuacji nie powinien vys odgwizdany spaolony ?
2
@Katalonbar Razem mogą wyglądac fajnie na boisku ;)