kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jeśli Man City przegra z Liverpoolem to spadną na drugie miejsce w lidze, wtedy oficjalnie będą frajaerami roku ;D
Man City, 4 najbliższe mecze :
Atletico
Liverpool
Atletico
Liverpool
0
@Dankhog Kessie
0
@Eto'o9 R10 ciężko będzie na upchnąć FDJ, Pedriego i Gaviego, a mysle że każdy z nich chce grać od 1 minuty
0
@Luciano99 odpal sobie Dragon Ball
0
@urbipl to mógł być zastrzyk uspokajający
39
Kto by kilka miesięcy temu pomyślał, że Demble dostanie brawa na stojąco przy pełnym Campnou
0
@PartidarioCatalan nie sledze ostatnio , dzisiaj wrocilem na stronę, co z dostem
0
@Transu96 Kurcze, nie sledze ostatnio a co ku jest ?
0
Dest na drugą połowę i Gavi
19
@Image 0 tworzenia przestrzeni? Co ty mówisz xd
0
Rozgrzewka
0
Widzę że wszyscy nakręcają się na "manite", obstawiam że w przerwę połowa składu sprzedana ;D
0
@qubson12345 Nie rób testu próbnego, po co dodatkowo się stresować
0
Fajnie gdybyśmy strzelili szybko i jako pierwsi Gola.
1
@Danny Gaucho Masz rację, dzięki
0
@Danny Gaucho
https://www.transfermarkt.pl/christopher-nkunku/profil/spieler/344381
Tutaj są inne dane
0
@P33ck 13 liga 2 lm i 2 jakiś puchar
0
Nkunku
4o spotkan
27 bramek
17 asyst .
1
@qubson12345 artykuł był o tym, chyba wczoraj
2
@Patrykl145 nie ma pewniaków
3
@vangoor Szansa Polski na grę w 10ciu wzrosła
0
@bartekvisca ciekawa opcja, ale chyba bardziej dla mezczyzny, ale dziękuję
0
@Kwiatek67 na kanale Barcy na YouTube podczas treningu
0
@marcin62 wcześniej może lekko był ułany, ale teraz wygląda dobrze;)
3
@Rust_Cohle City ich mocno zleje
2
Fati wygląda dużo lepiej fizycznie niż po ostatniej kontuzji ;) oby juz wrócił na dobre
3
Krolikwoski jest idiota, chxial zarobić, a mam nadzieję że zostanie bankrutem.
0
Chce kupić mamie w prezencie telefon, maksymalnie do 1500 zl, czy macie jakieś lepsze pomysły niż Xiaomi Mi11 lite?
0
@IronSanHybrid a tak BTW, ten bieluch to bardzo dobry serek i ma dużo Białka
0
@Messibestplayerintheworld Bardzo dobrze się prezentuje Coutinho w AV, więc nic dziwnego że są zadowoleni