3

@Hubsao Mi się wydaje, że gdyby nie Real to P$G by awansowało

3

@Ramos9248 Nie wszyscy

0

@abram3k i Pięknie ;)

0

@JarekS Świetnie czytasz słowa Pepa, Na milion procent o to mu chodziło;D
Dzięki!

5

@Hubsao a Kto mu kazał czekać aż skończy się kontrakt? Mógł go po prostu przedłużyć i po temacie. To on kombinował jak uciec z klubu tylnymi drzwiami już kilka miesięcy wcześniej;)

0

@MesQueUnClub_87 Najwidoczniej mamy inne zdanie na jego temat

0

@Hubsao sugerujesz że Messi się sprzedał?

0

@Pawelsky O Pele i Maradonie też tak mówili;)

0

@vangoor mysle że z 3 molotowy

0

@tobiasson92 Wojna jest w Polsce ? Więcej rozdawania kasy ;)

0

@MesQueUnClub_87 Nie wiemy, Coutinho ma dwie twarze, Kozaka z Liverpoolu, Reprezentacji czy nawet teraz w AV i niestety ta druga słabsza, niestety z Barcelony

0

@MesQueUnClub_87 Tego nie wiemy ;D

4

@zodiak_10 poniosło Cie

3

W Obecnej formie :
Coutinho > Messi

2

@jeyx77x wiele też zmarnował

1

Jak dla mnie
Neymar Mbappe DiMaria > Neymar Mbappe Messi.

1

@Gaz Czemu nikt nie napisze o Messim który zmarnował 11stke w bardzo ważnym momencie ? Dembele był w tym meczu bardzo dobry, ale brakowało mu skuteczności

0

@bartas97 Dla mnie nigdy nie będzie numerem 1 na świecie

0

@Panpiwkarz to się profesjonalnie nazywa, bycie Chorągiewka xd

1

@zodiak_10 Śmieszy mnie ten hejt na trenera, jakby piłkarze nie rozłożyli nóg i zaprosili na nie powiem co, zawodnikow Realu

0

@Sysia11 Lewy jest najlepszy na świecie od 3 lat i taka jest prawda ;) w tym roku jeszcze Salah gra na wysokim poziomie

6

@Hartge bardzo źle ci się wydaje

1

@Rajek99 Messi jest tylko zniechęcony? A mi się wydaje że jest wypalony "zawodowo"

0

@martin86 zaraz Ci napiszą ze on ma inne zadania na boisku

1

@Chaoss i tak powiedzą że na Pusta bramkę i się nie liczy

1

@ViscaelBarca2007 Co ? Na Trybuny z nim! Żarcik oczywiście

2

@malicinho Kto mu zabrania grać wysoko?

1

@malicinho Messi zawsze tak grał, okej może ostatnie 6 7 lat

2

@bartulek98 Messi się dobrze ustawia, Lewy ma fart. Jeszcze tego nie zauważyłem na tej stronie?

1

@MESSIah16 Ukraina zrezygnowała? Zabrali im, a to różnica

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?