kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Hubsao Mi się wydaje, że gdyby nie Real to P$G by awansowało
3
@Ramos9248 Nie wszyscy
0
@abram3k i Pięknie ;)
0
@JarekS Świetnie czytasz słowa Pepa, Na milion procent o to mu chodziło;D
Dzięki!
5
@Hubsao a Kto mu kazał czekać aż skończy się kontrakt? Mógł go po prostu przedłużyć i po temacie. To on kombinował jak uciec z klubu tylnymi drzwiami już kilka miesięcy wcześniej;)
0
@MesQueUnClub_87 Najwidoczniej mamy inne zdanie na jego temat
0
@Hubsao sugerujesz że Messi się sprzedał?
0
@Pawelsky O Pele i Maradonie też tak mówili;)
0
@vangoor mysle że z 3 molotowy
0
@tobiasson92 Wojna jest w Polsce ? Więcej rozdawania kasy ;)
0
@MesQueUnClub_87 Nie wiemy, Coutinho ma dwie twarze, Kozaka z Liverpoolu, Reprezentacji czy nawet teraz w AV i niestety ta druga słabsza, niestety z Barcelony
0
@MesQueUnClub_87 Tego nie wiemy ;D
4
@zodiak_10 poniosło Cie
3
W Obecnej formie :
Coutinho > Messi
2
@jeyx77x wiele też zmarnował
1
Jak dla mnie
Neymar Mbappe DiMaria > Neymar Mbappe Messi.
1
@Gaz Czemu nikt nie napisze o Messim który zmarnował 11stke w bardzo ważnym momencie ? Dembele był w tym meczu bardzo dobry, ale brakowało mu skuteczności
0
@bartas97 Dla mnie nigdy nie będzie numerem 1 na świecie
0
@Panpiwkarz to się profesjonalnie nazywa, bycie Chorągiewka xd
1
@zodiak_10 Śmieszy mnie ten hejt na trenera, jakby piłkarze nie rozłożyli nóg i zaprosili na nie powiem co, zawodnikow Realu
0
@Sysia11 Lewy jest najlepszy na świecie od 3 lat i taka jest prawda ;) w tym roku jeszcze Salah gra na wysokim poziomie
6
@Hartge bardzo źle ci się wydaje
1
@Rajek99 Messi jest tylko zniechęcony? A mi się wydaje że jest wypalony "zawodowo"
0
@martin86 zaraz Ci napiszą ze on ma inne zadania na boisku
1
@Chaoss i tak powiedzą że na Pusta bramkę i się nie liczy
1
@ViscaelBarca2007 Co ? Na Trybuny z nim! Żarcik oczywiście
2
@malicinho Kto mu zabrania grać wysoko?
1
@malicinho Messi zawsze tak grał, okej może ostatnie 6 7 lat
2
@bartulek98 Messi się dobrze ustawia, Lewy ma fart. Jeszcze tego nie zauważyłem na tej stronie?
1
@MESSIah16 Ukraina zrezygnowała? Zabrali im, a to różnica