kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
"Szaleństwem jest wierzyć, że człowiek zły postąpi dobrze"
~Marek Aureliusz ~
0
@liberoFCB Ale nie ma doświadczenia w Europie
0
@czar007 I co grał ten Antek ? Na jakiej pozycji jest dobry? Dla Barcelony to całkowicie zbędny piłkarz;)
I sorry, Ale Nico,Gavi,Traore, Aubameyang, Ferran > Sam Messi
0
@SinMistico Nie zrozumiałeś chyba , chodziło właśnie ze Pedri zagrał jak Iniesta ;D
0
Siły Specjalne Ukrainy ostrzegają rosyjskich żołnierzy przed "ukraińską nocą".
Ukraina coś odważna i pewna siebie się zrobiła ;D
0
@Jonyx na meczyki jest bardzo dobry
6
Mega się cieszyłem z powrotu do Barcy Alvesa, ale kiedy usłyszałem że chce do nas wrócić Iniesta, pomyślałem że to już jest przesada...
Po dzisiejszym meczu, muszę przyznać że się myliłem, fajnie było znów zobaczyć Inieste i jego Magie na boisku ;)
1
@Mati90fcb o kurcze, mega groźnie to wyglądało
3
@AxelF Ale miał pecha, nie dość że nacisnąć przycisk to jeszcze musial popchnąć magazynek do przodu xd chyba ze był źle wpięty jakoś haha
1
@July_6_BcN nie prawda, jeśli podpisała papierek a Szkolenie zostało wykonane, to pracodawcą nie musi oddawać certyfikatów bez oddania kasy.
6
@czar007 nie oszukujmy się, ale teraz mamy dużo mocniejszą kadrę
0
@BartqRKO Nie płacz, będzie dobrze
24
Jakub Kwiatkowski
Jesli FIFA bedzię chciała nas wyrzucić, to niech wyrzuca.
To co robi ta Federacja, to jest WSTYD !
0
@IronSanHybrid myślę że w telewizji rosyjskiej zrobia z tego nagrania "pożytek"
24
Teraz skandalicznej wypowiedzi udzielił Wiaczesław Barkow, reprezentant Rosji w kombinacji norweskiej. Jego zdaniem na Ukrainie nie ma żadnej wojny.
- Wojna? Gdzie? Wojna na Ukrainie? Nie. Na Ukrainie trwa właśnie akcja ratunkowa - wypalił przed kamerami "NRK".
- Dlatego wszystkich rosyjskich sportowców należy zawiesić, niezależnie od ich zdania na temat wojny. Odpowiedzialność zbiorowa. Nie można dawać im pola do szerzenia takich bzdur - skomentował Łukasz Bok, stale informujący o wydarzeniach za naszą wschodnią granicą
0
@Dankhog Równouprawnienie nie na tym polega :D
3
@Hubsao Miałem Ci nie komentować , Ale to jest Piękny widok.
2
@Muszynianka 70 % chłopców z LaRambli chce uciekać jeśli nie daj Boże Putin zaatakuje Polskę, a tutaj Kobiety Walcza! Szacunek ;) !
14
W Polsce jest około 1000 rosyjskich firm, najpopularniejsze z nich zna każdy z nas, a należą do nich:
AMIC - stacje benzynowe
KasperskyLab, Outpost, Dr.Web - programy antywirusowe
Aquaphor - filtry do wody
Aeroflot - linie lotnicze
Rexona i Dove - kosmetyki
Strabag i Hochtief - firmy w których znaczne udziały ma przyjaciel putina (pisownia celowa)
Cenega - wydawca gier
CEDC - producent "polskich" alkoholi, a także dystrybutor wielu marek jak:
- wina: Carlo Rossi, Sutter Home, Shiraz, Cabernet Sauvignon, Zinfandel, Pinot Grigio, Barefoot .
- piwa: Budweiser, Corona.
- whisky: Grant's, The Balvenie, Glenfiddich, Tullamore Dew, Old Smuggler, William's.
- koniaki: Camus, Remy Martin.
- brandy: Torres.
- rum: Senorita.
- tequile: Sierra, Patron.
- giny: Finsbury, Hendrick's.
A także: Cinzano, Grappa Primavera, Metaxa, Old Pascas, Canario, Ouzo, Piper Heidsiec
Znalezione w Internecie
9
@dniel Tylko Ty i tobie podobni wiedzą co ma w głowie Putin i co nas czeka jeśli NATO interweniuje ;)
0
@Sheva77 Szacunku i Pokory,a gdzie okazałem brak pokory lub szacunku?
0
@Barca1992 Co ty gadasz ? Serio czy to jak fake ?
0
@BartqRKO Jakos jak w ciągu minuty 50 osób napisze "Messi asyst" to nie masz problemu?
1
@BartqRKO ja nie widziałem, więc jest szansa że ktoś mógł też przeoczyć;)
0
@masq wrzucone na WP, więc myślę że nie , ale ręki sobie uciąć nie dam
0
@Gosciuu tylko Ty i ludzie tobie podobni mają pojęcie, reszta to idioci ? A może po prostu ludzie mają dość patrzenia na to co się dzieje i chcą mimo wszelkich konsekwencji reakcji ?
11
Hakerzy cichymi bohaterami
0
@Mads Tak jest w każdej armii
1
Brytyjczyk jest tak dobry że aż nudny
0
@Sheva77 ehhh, najwidoczniej, chociaż nie oklamuje sam siebie że Messi dalej jest najleoszy na świecie;)