kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Adi123456789 Może się nie znam, ale Napastników rozlicza się głównie z Goli ;D
Myślę że zupełnie inaczej byś pisał, gdyby to był zawodnik z innym nazwiskiem.
0
@doc Nawet dzisiaj jakby ktoś go zabił yo będzie pięknie
0
@maxi186 Grzebyk raczej
1
https://vm.tiktok.com/ZMLBurJcu/
Mnie śmieszy xd haha
1
@Comentateiro Ludzie on ma 1 bramkę w Lodze ! Wy serio nazywacie to dobrym transferem?
2
@BARCA1899Messi fajnie jakby strzelił z 10 ;D
0
@Faun psy szczekają karawana jedzie dalej ;D
Ale jesteś słaby, strasznie współczuję twojej kobiecie... Nie jestem patusem, ale skoro mnie wyzywasz i piszesz tak agresywnie yo musisz być przygotowany że możesz dodać w ryj. Mówisz A, musisz być przygotowany że ktoś powie B ;)
4
@MESSIah16 zbyt wielu. Powinien jeden .
0
@Faun zaskoczę Cie, nawet jak dasz mi moździerz, to nim też potrafię strzelić;)
Edit : chciałbym się zdziwić;) to tak dodam, bo dużo osób się tutaj napina, zapraszam do Łodzi i możemy wyjaśniać wasze żale będziesz w Łodzi napisz na priv i podjadę do Ciebie i sobie wyjaśnimy wszystkie wyzwiska i bluzgi które kierujesz w moim kierunku.
Agresywny przez neta umiesz być, ale jak trzeba wziąć Karabin I walczyć to już posrany?
0
@tbas @Faun Stary Kur..a chce ! Czemu chcesz zmienić moje zdanie ? Ty nie chcesz ja chce i koniec tematu ;) jestem szalony czy głupi? Okej, moja sprawa, wy jesteście posrani, wystraszeni ? Okej wasza sprawa. Ja chce żeby NATO zareagowało i tyle!
Bylem w Wojsku, zostałem zawieszony, ale to moja sprawa i każdy dowódca mówił że są bardzo małe szanse żeby ktoś odpalił bomby atomowe.
0
@Faun żeby Ci opowiedzieć coś więcej niz Xd na twoja głupia wiadomość,to za chwilę zostałbym zbanowany, więc po co mam się denerwować? Na żywo byś mi tego nie powiedzial, więc mam gdzieś te słowa ;) szkoda ze mamy tyle pip w Polsce ;)
0
@Faun Ty serio myślisz że jeśli będzie 3 Wojna światowa to każdy będzie tak sobie strzelał Atomowkami? To jesteś w wielkim błędzie;)
0
@Faun Co mam Ci powiedzieć. "Xd" wystarczy?
1
@Emhyr był *
Obecnie nie jest w top 10
3
@Faun Tak ;) nie chce mi się dyskutować na ten temat, ale jeśli ktoś będzie na twoich oczach katował dziecko, to też będziesz stał jak cipa i się przyglądał bo jeszcze nie daj Boże tobie wpierdzieli ?
10
@Jakub1513 Bardzo chciałbym zeby NATO zaatakowało Rosję.
11
0
@Hubsao chłopie ty jesteś po prostu mało inteligenty xd
3
Pięknie sobie radzą
https://vm.tiktok.com/ZMLBUGbho/
0
@arasz1819 z tego co czytalem to mogą być zagraniczni żołnierze, ale nie może dowodzić nikt poza Ukriancami
0
@Survier wstawiłem jakiś czas temu Filmik gdzie pojmani Rosysjscy żołnierze mówią że nie wiedzieli ze jadą na ukriane
0
Ciekawe czy tk prawda, jedno jest pewne, do Rosji nie mają po co wracać
0
@Kozinho. Konfederacja powinna się pozbyć JKM
4
@sonek zamyka dostęp do morza czarnego
0
@Hubsao a wiesz ze Ochronki i Izolatki to dwie inne rzeczy ?
Napisałem że Aubameyang moim zdaniem może wpłynąć na decyzję Dembele, co w swoim wywiadzie sam potwierdził dokładnie przyznał że poqiedzial do Dembele że musi zostać;)
Ale z tymi Izolatkami i ochronkami poleciałeś xd nie masz pojęcia o czym mówisz, ale się wysmetniasz xd
0
@Hubsao przeprosisz jak udowodnie że siedział?
0
@Hubsao W dupie mam bycie w centrum uwagi przed ludźmi których nie znam.
"od kilku dni piszesz głupoty wyssane z palce bez źródła :)"
To od kilku dni, czy o te dwa komentarze ? Bo chyba Ty chciałeś teraz być w centrum uwagi zaczepiając mnie
0
@MarioVeB! Zobaczymy za kilka godzin czy fake news
0
@Hubsao wszystkie informacje które podaję są podawane z portalu wp, zakładka na żywo;) dzisiaj podałem dwie pierwsze informacje bezpośrednio od mamy znajomego. Jeśli znajdziesz jakes wyssane informacje z palca to wyślij mi na priv a nawet będę w stanie cię przeprosić, jeśli nie, to ty właśnie robisz to o co oskarżasz mnie i się ciagnin ;)
0
@Barca1992 ale co złego widzisz w tej informacji ? Bo nie rozumiem. Stany podawały przed wojną dzień a nawet zbliżona godzinę ataku. Nie przesadzajcie już