kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem czy u was też, ale w moich regionach w ostatnich latach było dość modne chodzenia na służbę przygotowawcza i później zostawali Zawodowymi Żołnierzami, zawsze była gadka ze lajtowa praca, ludzie cię szanują,całkiem fajna kasa a i szkoły nie trzeba mieć. A więc teraz ludzie którzy poszli do wojska dla pieniędzy lub z lenistwa zobaczą co to zanczy służba. Tsk samo Policjanci, oczywiście mam nadzieję że Polskę yo ominie.
1
Wszystkie Kraje NATO, w jednyn momencie powinny ruszyć na Rosję i tyle
1
zawsze się niszczy najpierw łączność a później środki komunikacji i atakuje się jednostki wojskowe, więc to normalna kolejność, ciekawe czy dzisiaj zaatakują fizycznie Ukrainę
0
@Uukasz_93 zawsze się niszczy najpierw łączność a później środki komunikacji i atakuje się jednostki wojskowe, więc to normalna kolejność
0
@Criss18Barca Przecież już się wydarzyło coś okropnego
1
Ciekawe jak zareaguje USA
0
@kamyk_23 ale ty głupoty piszesz... błyska się jak skurczybyk
0
@kamyk_23 włącz TVP info i zobaczysz jak cicho
4
Ale współczuję mieszkańca Ukrainy, teraz sobie wyobraźcie że jesteście żołnierzami macie w ręku Ak47 i idzie w waszym kierunku Rosyjska armia.... jak to wgle brzmi
0
@osa91 Najpierw się atakuje internet a później środki łączności jak Telefony itp pozniej właśnie lotniska
0
Politycy mają problem ? Dac im miecze i niech się napierdzielają w klatce rzymskiej i tyle
1
Tlumacz w TVP info nie ogarnia Polskiego
1
Kolega z Ukriany dzwonił i powiedział że jego brat jest w wojsku i właśnie zadzwonił że Rosja idzie na Odesse
1
Jak można żartować z tak poważnych spraw ?
3
Żeby się tylko Polska jako pierwsza nie wjebala, Putin powiedział że jak ktoś się wtrąci to odpowiedź będzie natychmiastową
1
A ja wam mowie, nie udało im się Covidem wybić ludzi, to teraz wojna
0
@potrojnakorona a co mowi ?
0
@Barcanajlepszyteam Będą, bo wiedzą co będzie później
0
@DaPidejpi Jak się zacznie wojna, to potrwa to kilka lat ..
0
@DaPidejpi myślisz że Putin się tsk po prostu podda ? Jakie jest Twoje zdanie, co musi się stać? Beż spiny, zwykle pytanie
1
@potrojnakorona Gdzie ?
0
@Barcanajlepszyteam wydaje mi się że jedynym rozwiązaniem będzie jakieś lekkie ustępstwo że strony Ukraińskiej, że Rosja czuła się wygrana w tym całym sporze
0
@Barcanajlepszyteam USA będzie walczyło z Rosją, im jest na rękę wojna nie na swoim terenie. Ale nie rozumiem Putina i spółki l... po co im to.
0
@Encore Na cały świat Kolego
1
Wcześniej miałem gdzieś co się działo na Ukrainie i myslalem że nic nie będzie, ale teraz serio zaczynam się lekko martwić
0
Według agencji Reuters, w czwartek nad ranem, w kontrolowanym przez separatystów Doniecku, słyszano co najmniej pięć wybuchów. Widziano tam cztery wojskowe ciężarówki jadące na miejsce zdarzenia, ale przyczyna eksplozji nie jest znana.
1
@BorzyKrzys zwłaszcza jak bomba jebnie W Ukrainę
5
@DaPidejpi oby nic. 21 wiek a ludzie tacy głupi że chcą że sobą walczyć
6
@Chaoss Olejnik to pustak i cham
1
Ale Komar tutaj przycelowal, taki chudzielec a jaka Bomba