0

Nie wiem czy u was też, ale w moich regionach w ostatnich latach było dość modne chodzenia na służbę przygotowawcza i później zostawali Zawodowymi Żołnierzami, zawsze była gadka ze lajtowa praca, ludzie cię szanują,całkiem fajna kasa a i szkoły nie trzeba mieć. A więc teraz ludzie którzy poszli do wojska dla pieniędzy lub z lenistwa zobaczą co to zanczy służba. Tsk samo Policjanci, oczywiście mam nadzieję że Polskę yo ominie.

1

Wszystkie Kraje NATO, w jednyn momencie powinny ruszyć na Rosję i tyle

1

zawsze się niszczy najpierw łączność a później środki komunikacji i atakuje się jednostki wojskowe, więc to normalna kolejność, ciekawe czy dzisiaj zaatakują fizycznie Ukrainę

0

@Uukasz_93 zawsze się niszczy najpierw łączność a później środki komunikacji i atakuje się jednostki wojskowe, więc to normalna kolejność

0

@Criss18Barca Przecież już się wydarzyło coś okropnego

1

Ciekawe jak zareaguje USA

0

@kamyk_23 ale ty głupoty piszesz... błyska się jak skurczybyk

0

@kamyk_23 włącz TVP info i zobaczysz jak cicho

4

Ale współczuję mieszkańca Ukrainy, teraz sobie wyobraźcie że jesteście żołnierzami macie w ręku Ak47 i idzie w waszym kierunku Rosyjska armia.... jak to wgle brzmi

0

@osa91 Najpierw się atakuje internet a później środki łączności jak Telefony itp pozniej właśnie lotniska

0

Politycy mają problem ? Dac im miecze i niech się napierdzielają w klatce rzymskiej i tyle

1

Tlumacz w TVP info nie ogarnia Polskiego

1

Kolega z Ukriany dzwonił i powiedział że jego brat jest w wojsku i właśnie zadzwonił że Rosja idzie na Odesse

1

Jak można żartować z tak poważnych spraw ?

3

Żeby się tylko Polska jako pierwsza nie wjebala, Putin powiedział że jak ktoś się wtrąci to odpowiedź będzie natychmiastową

1

A ja wam mowie, nie udało im się Covidem wybić ludzi, to teraz wojna

0

@potrojnakorona a co mowi ?

0

@Barcanajlepszyteam Będą, bo wiedzą co będzie później

0

@DaPidejpi Jak się zacznie wojna, to potrwa to kilka lat ..

0

@DaPidejpi myślisz że Putin się tsk po prostu podda ? Jakie jest Twoje zdanie, co musi się stać? Beż spiny, zwykle pytanie

1

@potrojnakorona Gdzie ?

0

@Barcanajlepszyteam wydaje mi się że jedynym rozwiązaniem będzie jakieś lekkie ustępstwo że strony Ukraińskiej, że Rosja czuła się wygrana w tym całym sporze

0

@Barcanajlepszyteam USA będzie walczyło z Rosją, im jest na rękę wojna nie na swoim terenie. Ale nie rozumiem Putina i spółki l... po co im to.

0

@Encore Na cały świat Kolego

1

Wcześniej miałem gdzieś co się działo na Ukrainie i myslalem że nic nie będzie, ale teraz serio zaczynam się lekko martwić

0

Według agencji Reuters, w czwartek nad ranem, w kontrolowanym przez separatystów Doniecku, słyszano co najmniej pięć wybuchów. Widziano tam cztery wojskowe ciężarówki jadące na miejsce zdarzenia, ale przyczyna eksplozji nie jest znana.

1

@BorzyKrzys zwłaszcza jak bomba jebnie W Ukrainę

5

@DaPidejpi oby nic. 21 wiek a ludzie tacy głupi że chcą że sobą walczyć

6

@Chaoss Olejnik to pustak i cham

1


Ale Komar tutaj przycelowal, taki chudzielec a jaka Bomba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?