kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FC1899Barca Stanowski jest inteligentnym kretynem
0
@Vebrol serio ? Myślałem że na wolności grypsuje
1
@Stink21 przecież pistolet się nie zmieści xd
1
@RomanHoffer ile wlales tej benzyny ? Jeśli za 50 czy 100 zł to jedz dolej do pełna Diesla i nic nie będzie;) niektórzy w zimę specjalnie wlewają troszke Paliwa do Diesla
1
@ArterkHD do tego zgrywa sztywnego Gita z ulicy a siedział na ochronkach ;) dla mnie yo przygłup do tego jest słabym zawodnikiem
0
@RomanHoffer Jak wlałeś troszke benzyny do diesla to nic się nie stało, odwrotnie chyba nie wejdzie pistolet
1
https://www.instagram.com/reel/CaIJjDHA-lQ/?utm_medium=copy_link
Fajna akcją, szkoda że Torres tego nie trafił
7
@Herato Puyol ? mówi to Panu coś?
13
@eckov Di Maria sam jest Mega kotem, moim zdaniem, jeden z bardziej niedocenianych zawodników, non stop sprowadzają jakieś głośnie i mocne nazwiska, a on udowadnia że jest lepszy. W Realu ostatni sezon był naprawdę potworem, nie rozumiem czemu go sprzedali
0
A Mbappe robi na złość Realowi i przychodzi do Barcy ;D
1
W szpitalu Psychiatrycznym w jedenj z sal, słychać krzyki :
- Jestem wysłannikiem Boga!!
Po chwili słychać z oddali:
- Ja nikogo nie wysylalem !
0
@OsamaDembele wczoraj pokazał że może być bardzo ważnym elementem tej drużyny, jeśli tylko postanowi zostać. Ja myślę że zostanie w Barcy
14
@Hubsao Kiedyś Jakiś Trener powiedział że z Napastnikiem jest problem, kiedy nie tworzy sytuacji, bo jesli je tworzy, to predzej czy pozniej pilka zacznie wpadac do Bramki.
1
@4cesc4 Xavi Ci dzisiaj o tym przypomniał ? :D Ferran da nam duzo radosci
0
Dzisiaj średnie spotkanie w wykonaniu Traore, ale myślę ze duza wina w tym Minguezy który nie podchodził zbytnio do gry, przez co Traore miał mniej opcji i Obrońcą było łatwiej przewidzieć jego ruch . Moim zdaniem w takich meczach powinien grać Dest.
0
@FC1899Barca Najważniejsze ze dochodzi do tych sytuacji, jak juz zacznie wpadac to bedzie Mega dobrze .
Dla mnie obecnie Najlepszy Atak to
Ferran Auba Dembele
0
Mam pytanie, Czemu Ferran grał dziaj bez Logo Nike oraz bez herbu na koszulce ?
Edit: Reszta zawodnikow miała Logo, co widać na starcie Filmiku
2
Korwin ma racje jesli chodzi o Pogode :D Czasem mówią ze bedzie za 5 dni Zimno i deszcz a okazuje się ze jest Cieplutko ;D wiec jak moga powiedzeic co bedzie za 50 lat ?
3
Te Zdjęcia pokazują jak bardzo Ferranowi zależy na tych barwach i jak bardzo chce pomagać drużynie! Ja tam trzymam kciuki za tego chłopaka! ;)
5
@Deeespacito dobrze ze chociaż z poczucie humoru ! Pozdro ;D !
19
Jak Ferran zacznie wykorzystywać sytuację do których dochodzi, to będziemy mieli kupę radości z jego gry ;)
5
@Deeespacito pewny siebie przez internet jestes kolego a na żywo;D ?
12
Można nie lubić Dembele, ale fajnie gdyby został i był zdrowy.
1
Biega 11 piłkarzy, ale drużyny to ja tutaj nie widzę
0
Mingueza dramat
0
Myślicie że będzie ustawienie z 3 obrońcami i Adama z Alba na wahadle czy 433 ?
10
@sendesara A ja tam mega chce zobaczyć Nico lub FDJ na pozycji Busiego, musimy tam kogoś małymi kroczkami wprowadzać
3
U Gaviego i Pedriego widać mega jakość i olbrzymie umiejętności nawet na treningu.
0
Jak będzie skład Asa, to piwo dla wszystkich
0
@KrystianR dzięki