3

@FC1899Barca Stanowski jest inteligentnym kretynem

0

@Vebrol serio ? Myślałem że na wolności grypsuje

1

@Stink21 przecież pistolet się nie zmieści xd

1

@RomanHoffer ile wlales tej benzyny ? Jeśli za 50 czy 100 zł to jedz dolej do pełna Diesla i nic nie będzie;) niektórzy w zimę specjalnie wlewają troszke Paliwa do Diesla

1

@ArterkHD do tego zgrywa sztywnego Gita z ulicy a siedział na ochronkach ;) dla mnie yo przygłup do tego jest słabym zawodnikiem

0

@RomanHoffer Jak wlałeś troszke benzyny do diesla to nic się nie stało, odwrotnie chyba nie wejdzie pistolet

1

https://www.instagram.com/reel/CaIJjDHA-lQ/?utm_medium=copy_link
Fajna akcją, szkoda że Torres tego nie trafił

7

@Herato Puyol ? mówi to Panu coś?

13

@eckov Di Maria sam jest Mega kotem, moim zdaniem, jeden z bardziej niedocenianych zawodników, non stop sprowadzają jakieś głośnie i mocne nazwiska, a on udowadnia że jest lepszy. W Realu ostatni sezon był naprawdę potworem, nie rozumiem czemu go sprzedali

0

A Mbappe robi na złość Realowi i przychodzi do Barcy ;D

1

W szpitalu Psychiatrycznym w jedenj z sal, słychać krzyki :
- Jestem wysłannikiem Boga!!
Po chwili słychać z oddali:
- Ja nikogo nie wysylalem !

0

@OsamaDembele wczoraj pokazał że może być bardzo ważnym elementem tej drużyny, jeśli tylko postanowi zostać. Ja myślę że zostanie w Barcy

14

@Hubsao Kiedyś Jakiś Trener powiedział że z Napastnikiem jest problem, kiedy nie tworzy sytuacji, bo jesli je tworzy, to predzej czy pozniej pilka zacznie wpadac do Bramki.

1

@4cesc4 Xavi Ci dzisiaj o tym przypomniał ? :D Ferran da nam duzo radosci

0

Dzisiaj średnie spotkanie w wykonaniu Traore, ale myślę ze duza wina w tym Minguezy który nie podchodził zbytnio do gry, przez co Traore miał mniej opcji i Obrońcą było łatwiej przewidzieć jego ruch . Moim zdaniem w takich meczach powinien grać Dest.

0

@FC1899Barca Najważniejsze ze dochodzi do tych sytuacji, jak juz zacznie wpadac to bedzie Mega dobrze .
Dla mnie obecnie Najlepszy Atak to
Ferran Auba Dembele

0

Mam pytanie, Czemu Ferran grał dziaj bez Logo Nike oraz bez herbu na koszulce ?


Edit: Reszta zawodnikow miała Logo, co widać na starcie Filmiku

2

Korwin ma racje jesli chodzi o Pogode :D Czasem mówią ze bedzie za 5 dni Zimno i deszcz a okazuje się ze jest Cieplutko ;D wiec jak moga powiedzeic co bedzie za 50 lat ?

3


Te Zdjęcia pokazują jak bardzo Ferranowi zależy na tych barwach i jak bardzo chce pomagać drużynie! Ja tam trzymam kciuki za tego chłopaka! ;)

5

@Deeespacito dobrze ze chociaż z poczucie humoru ! Pozdro ;D !

19

Jak Ferran zacznie wykorzystywać sytuację do których dochodzi, to będziemy mieli kupę radości z jego gry ;)

5

@Deeespacito pewny siebie przez internet jestes kolego a na żywo;D ?

12

Można nie lubić Dembele, ale fajnie gdyby został i był zdrowy.

1

Biega 11 piłkarzy, ale drużyny to ja tutaj nie widzę

0

Mingueza dramat

0

Myślicie że będzie ustawienie z 3 obrońcami i Adama z Alba na wahadle czy 433 ?

10

@sendesara A ja tam mega chce zobaczyć Nico lub FDJ na pozycji Busiego, musimy tam kogoś małymi kroczkami wprowadzać

3


U Gaviego i Pedriego widać mega jakość i olbrzymie umiejętności nawet na treningu.

0

Jak będzie skład Asa, to piwo dla wszystkich

0

@KrystianR dzięki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?