2

@KrychaFCB nie zdziwię się jak Dembele zostanie w klubie, tym bardziej że Aubameyang przyszedł do klubu

0

@BART97 nie widzę tej ściany, jeski ty widzisz to serio jest z tobą problem

0

@KacperVEB Araujo pewnego poziomu nie prseszkoczy, plus bardzo często łapie kontuzje

0

Rudiger za Araujo bierzecie? Ja chyba tak

3

Na początku kadencji Łukasz Szumowski zadeklarował 1136zl oszczędności. To bylo przed historiami z lewymi respiratorami i maseczkami od instruktora narciarstwa, większość swojego majątku przepisał na żonę, obecnie mają razem ponad 20mln oszczędności.

0

@Kgorecki2500 są, tylko zmieniona nazwą

3

@pioz123 slabo to wygląda xd boki obrony tragedia, skrzydła to samo ;)

1

@ShawnC który?

0

Myślicie ze Renan Lodi jest do wyjęcia z ATM?

0

@Luciano99 Adama nie jest takim potworem jak mówicie wszyscy ;) zobacz jak wygląda ręka 36 cm u normalnego gościa a np 36 cm na rzeźbie . Dodatkowo zobacz niektóre zdjęcia Lewego jaki się wydaje a na żywo jak cipa wygląda. Sory ale przy 78 kg nie może być jakiś ogromny jak większość osób sugeruje, jest po prostu fajnie zbity i wyrzeźbiony

1

@Pawel13sz Czyli dalej dochodzi do sytuacji bramkowych, ale ich nie wykorzystywał, pytanie czy nie wpływała na to atmosfera ?

0

@Luciano99 @sdg Adama 176 cm 78 kg
Depay 176 cm 78 kg

0

@tristan87 Nico nie jest już w 1 zespole ?

0

@bartekvisca on nie jest jakoś mega wielki, jest po prostu dobrze wycięty plus kolor skóry i wygląda wizualnie dobrze

6

Piotr Guzinski
"Pomimo dobrej techniki i balansu ciała Ferran nie jest najlepszym skrzydłowym, jeśli chodzi o pojedynki jeden na jeden. Nie dysponuje wystarczającym przyspieszeniem, by mijać zwinnych bocznych obrońców i wygrywa tylko 44% dryblingów. Ponadto tylko 40% wszystkich jego starć kończy się sukcesem. Hiszpanowi zdarza się wchodzić czasami w niepotrzebne dryblingi, przez co komplikuje sobie sytuację i notuje straty. Są to jednak aspekty, które w ciągu jednego lub dwóch sezonów mogą ulec znacznej poprawie, a na pozycji dziewiątki będą minimalizowane. "

Mateusz Doniec
"Każdy trener chce mieć w kadrze zawodników o różnych profilach. Xavi może powiedzieć teraz, że takich piłkarzy ma. Ferran Torres, Abde i Dembélé dobrze radzą sobie w pojedynkach 1 na 1."

To jak jest z tym Torresem, gra dobrze czy slabo 1 na 1 ?

3

Dembele powinien grać, ale tylko wtedy kiedy będzie wyglądał dużo lepiej od pozostałych skrzydłowych, bo Jeśli np Adama da podobny poziom na skrzydle, to rzeczywiście lepiej żeby grał zawodnik który najprawdopodobniej zostanie z nami w następnym sezonie

0

@kuz ściąga stylowke z Depaya

2

@Krystian1588 Bardziej mi szkoda Grimaldo

0

Jaka waszym zdaniem będzie przyszłość Ansu Fatiego? Zastąpi godnie Dembele czy jednak przyniesie nam sporo radości?

0

@Pilka_jest_okragla
"Warto zwrócić uwagę, że moim zdaniem, Leo zdecydowanie się oszczędza obecnie w PSG i ewidentnie celem numer jeden dla niego jest Mundial i na niego ładuje baterie. Vamos, vamos, Argentina!"

Kurcze lubie Mesiego i należy mu się wieczny szacunek za to co zrobił dla Barcy, ale jak mnie wkur..... Takie wieczne usprawiedliwianie go na siłę... Tak specjalnie nie strzela i gra słabiej bo chce na mundialu zagrać dobrze, który jest pod koniec roku ..

0

@Pilka_jest_okragla Ale wiesz ze wczoraj Messi nie grał?

0

@kkbarca a może chce grać Destem ?

8

@Destroyer_of_Worlds Gościu my mamy największy problem z limitem płac, jeśli uważasz że nie wykonał dobrej roboty, to powiedz mi czego oczekiwałeś? Przypominam że przez najbliższe 2,3 sezony mieliśmy nie kupić dobrego zawodnika, przyszedl Torres, Traore i co by nie mówić Aubameyang to dalej duże nazwisko i już oficjalnie mówimy że powalczymy O Hallanda latem , tu nie ma opcji kup wszystkich sprzedaj wszystkich i na wszystko potrzeba czasu ;) dla mnie TOP

1

@Rewolucja123 Wszystko zależy od formy poszczególnych zawodników, Jeśli Aubameyang,Depay czy Torres wejdą na swoje najlepsze obroty a Traore do fajnej gry zacznie dodawać liczby, to będziemy naprawdę piekielnie mocni w ataku

8

@FC1899Barca wygląda to dużo lepiej niż miesiąc temu ;)

0

@kstyko Jest, nie słuchaj ich ;D warto inwestować w kobietę;)

1

@Naturopata najpierw niech teoszke pogra, dopiero będziemy mówić czy jest najlepszy .

1

@karolek981 czego nie rozumiesz ?

Klub poinformował, że napastnik podpisał kontrakt do 30 czerwca 2025 roku, ale w umowie jest zapis o możliwości odejścia zawodnika 30 czerwca 2023 roku. Klauzula odejścia Aubameyanga ma wynosić 100 milionów euro. Media interpretują, że rozłożenie kontraktu na dłuższy okres ma pomóc klubowi w zakresie limitu płacowego, a pod tym względem operacja przypomina podpisanie nowej umowy z Samuelem Umtitim.

0

@MesQueUnClub_87 A kto jest gorszy, gość który pali po 10 Jointów dziennie czy facet który weźmie raz na kilka miesięcy grama Koksu na imprezie?
Zaskoczę Cie, ale prowadzę dość zdrowy tryb życia,6 dni w tygodniu trenuje,imprezuje mało kiedy, ale jak już dochodzi do imprezy to raczej już na grubo, ale nie widzę w tym nic złego bo na drugi dzień pójdę na saunę i praktycznie nic w moim organizmie nie zostaje.
A jeśli myślisz że Jaranie to nic złego, to jesteś w bardzo dużym błędzie, okej może joint raz na jakiś czas nic nie zaszkodzi, ale jeśli ktoś Jara codziennie q dużych ilościach to wystarczy porozmawiać z taką osobą 15 minut i sam zobaczysz że to jednak nie jest takie fajne ;)

0

@MesQueUnClub_87 wiesz na czym polega uzależnienie? To powtarzanie danej czynności systematycznie, wiec jeśli ktoś Jara lub wali codziennie, raz w tygodniu czy nawet raz na dwa tygodnie to jest uzależnionym ćpunem;)
Jak dobrze poszukasz w moich komentarzach to jeszcze znajdziesz zaproszenie do hotelu Mokotów na cpanie ;)
(Z pół roku temu)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?