kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ronmes Czasy niewolnictwa się już skończyły ;) Chialbys żeby twój pracodawcą decydował za Ciebie co możesz robic w swoim wolnym czasie?
0
@Chaoss Dla mnie Kowal jest wieśniakiem.
9
@Ronmes zawodnik powinien decydować czy jedzie na kadrę i tak jest;)
2
@Damian11 moim zdaniem w momencie kiedy odchodził z Realu, byl w top 3 na świecie
0
@deyna2018 ja mam jasne i dużo, ale mam też ciemne lampki, zależy od godziny i sytaucji
0
@totalcrack masz rację;D
1
@Kgorecki2500 zaraz powtórzą;D
0
@Mateusz_Kryczka znajdziecie u mnie w komentarzach nagranie głosowe Greenwooda
1
@BulaKG ehhh będziesz kiedyś w Łodzi tk się odzywaj ; D pokaże ci coś fajnego
0
@BulaKG ja tylko Koks i Mefedron, kwasów się boję
0
@Litman ma takie prawo
3
@BulaKG Kwas dla relaksu ;D ?
2
@halfnolife Garcia nie był podstawowym zawodnikiem, widziałeś jaki środek obrony ma MC?
2
@SamuraJack Wymien proszę jeszcze jeden klub który odsyła zWodnika na trybuny bo nie chxe przedłużyć kontraktu
0
Joachim Löw w sezonie 2022/2023 będzie szkoleniowcem Fenerbahçe - wynika z doniesień Sercana Hamzaoğlu z Haberglobal.com.tr.
Dziwny kierunek.. szkoda, jestem ciekaw jakby sobie poradził z jakimś dużym klubem
1
@domin682 obniżyli zawodnicy którzy są wychowankami, Dembele nim nie jest, patrząc na jego kontuzje to może być jego ostatnia szansa na duży kontrakt.
3
https://www.transfermarkt.pl/statistik/endendevertraege
Tylu świetnych zawodników nie przedłuża kontraktów że swoimi drużynami, ale tylko w Barcelonie z Dembele tak szopka ;)
Przykre . Więcej Niż Klub !
3
@domin682 ale czym hańbi swoje nazwisko ? Że chce wypełnić kontrakt?
2
@tbas ludzie są ograniczeni ;)
0
@kulka słyszałeś nagranie ?
0
Karta Masona Greenwooda została usunięta z gry FIFA 22. Jest to skutek niedzielnych oskarżeń o pobicie oraz gwałt ze strony jego byłej partnerk
0
@Herato nic lepszego od demokracji nie wymyślono
0
@macio_944 PSG ma taki przód że z każdym mogą wygrać
1
@Joopiter na IG są filmiki jak trenuje indywidualnie
3
@Katalonbar Garcia będzie Kotem za 2 może 3 lata
1
Informacja z sezonu 19/20
Jak informuje dzisiaj Sport, Manchester City interesuje się Sergim Roberto, chociaż na dzień dzisiejszy odejście z Barcelony zawodnika z Reus nie wydaje się proste. Zespół z Etihad przeczesuje rynek w poszukiwaniu prawego obrońcy i woli Sergiego Roberto od Nélsona Semedo. Duma Katalonii próbuje za to sprowadzić na Camp Nou Erica Garcíę. Ewentualne rozmowy między klubami rozpoczną się po zakończeniu Ligi Mistrzów.
Kluby są dalekie od dojścia do porozumienia. Przede wszystkim Barcelona nie chce, aby Sergi Roberto odszedł. Ponadto cena za reprezentanta Hiszpanii jest o wiele wyższa od ceny Erica Garcíi; Manchester City jest jednak gotowy zaoferować dużo pieniędzy za gracza, ale Barcelona woli, żeby to Semedo opuścił zespół.
Należy jednak pamiętać, że kontrakt Sergiego wygasa 30 czerwca 2022 roku, więc w przyszłym sezonie trzeba będzie negocjować jego przedłużenie. Co ciekawe, reprezentant Sergiego Roberto, Josep Maria Orobtig, jest również agentem Pepa Guardioli, trenera Manchesteru City. Sam zawodnik chce kontynuować karierę w FC Barcelonie.
Ze my go nie sprzedaliśmy ahha xd
0
@musli1989 rozwiązali kontrakt za porozumieniem stron
0
@Gaz Na dzien dzisiejszy ma 62 % rozegranych minut ;)
1
@Gaz lepsze grosze niż nic, Greizmann będzie wykupiony a Coutinho? Zależy jak wypadnie w Anglii
0
@gumaz tak, w dużych rękawicach też można znokautować