kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mogłby ktos powiedzieć o nim coś więcej ?
0
@AbelKabel Niech wam bedzie ;) Ja mam swoje zdanie na ten temat i tyle ;)
0
@JimMorrisonFCB gdybym naplul ci w twarz, to byś powiedział że deszcz pada, bo tak Ci wygodniej ;) pol sezonu to troszke za mało jak na dwa lata gry ;) był rzucany bo różnych pozycjach, bo nigdzie nie umiał zagrać dobrego spotkania i trener szukał dla niego pozycji ;) Coutinho też miał dobry początek w Barcelonie, czyli też był mega niedoceniany ? A kibicie gwizdali na niego, bo grał slabo, nie dlatego że był niedoceniany. Ostatnia moja odpowiedź bp jadę autem, a ty jesteś jednym z tych użytkowników z którymi hie ma sensu dyskutować;)
0
@JimMorrisonFCB
Tutaj masz dwa pierwsze punkty z artykuł pod tytułem "Dlaczego Cesc zdecydował się odejść z Barçy?"
Myślę że to kończy nasza dyskusje ;) grał tak świetnie że aż Kibice poprzez gwizdy chcieli go wypchnąć z Barcy.
1. Brak uznania w oczach kibiców
Głównym powodem, dla którego Cesc zdecydował się na opuszczenie Camp Nou, jest brak wsparcia od fanów Barçy. Wielokrotnie w czasie ostatnich dwóch sezonów zdarzało się, że bywał on wygwizdany, szczególnie nasiliło się to w ciągu minionych rozgrywek. Osoby z otoczenia zawodnika zalecały mu zmianę otoczenia, mając na uwadze fakt, że sytuacja urosła do sporych rozmiarów i naprawienie stosunków z kibicami stało się rzeczą niemożliwą. Odejście z Barçy będzie dla Cesca bolesne, ponieważ powrót na Camp Nou sporo go kosztował i nie zostało to docenione w odpowiedni sposób. Swoją rolę odegrała tu również wysoka cena zawodnika - 40 milionów euro, co kontekście słabej postawy Cesca w końcowej fazie sezonu wydawało się ceną niewspółmierną do jakości prezentowanej na boisku.
2. Brak jasno określonego miejsca w drużynie
Fàbregas napotykał ten problem za każdym razem, gdy wychodził na murawę w barwach Blaugrany: nie miał jasno określonego miejsca i zadań na boisku. Za każdym razem, gdy pojawiał się w pierwszej jedenastce, zajmował on miejsce Xaviego, Iniesty lub nawet Messiego. Grał wielokrotnie na trzech pozycjach, lecz nigdy nie zdołał utrzymać formy na jednej z nich. Mimo to Cesc był decydującym zawodnikiem Barçy w pierwszej części minionego sezonu, gdy niejako ciągnął grę całej drużyny przy słabszej formie Xaviego i Iniesty oraz kontuzji Messiego.
1
@Azacca Dla mnie Historia z twoim kolega jest zmyślona, a ty zacznij żyć, bo życie jest zbyt krótkie żeby je stracić przez chorobę która jest mniej groźna od grypy ;)
0
@JimMorrisonFCB nie interesują mnie jego cyfry, grał slabo i tyle, większość osób cieszyła się z jego odejścia ;)
2
@Adey hahaha , albo osłabienie po szczepionce;) nie wierzę w was, serio, zacznijcie myśleć;) a jak ktoś jest zaszczepiony (mija miesiąc) i umiera na Covid to wtedy co go zabija?
3
@Kgorecki2500 z Putinem przy jednym stole ? A on grypsuje chociaż?
1
@Azacca pamiętaj że możesz mieć powikłania po szczepionce, nawet za kilka lat ;)
0
@JimMorrisonFCB to chyba nie pamiętasz ich spotkan ;) a Ibra nie został wywalony że składu tylko dlatego że Pep się znim slabo lubił, wtedy Bojan był po prostu od niego lepszy na boisku.Fabregas był kotem w Arsenalu, pamiętam jak kręcił naszym środkiem w LM, rok przed powrotem do Barcy
1
@Fabik87 pamiętam złote stroje, dostałem od Babci koszulkę z Napisem Ronaldinho, poprawiła się, bo rok wcześniej kupiła mi koszulkę Realu z Napisem Figo xd ( tak BTW, koszulka z Napisem Figo, była moja pierwsza koszulka piłkarska, wtedy jeszcze nie wiedziałem kim byl, więc ja nosiłem)
10
@Hubsao Niech mu tylko zdrowie dopisuje a będzie Wilkim piłkarzem. Tak samo Ansu
1
@Azacca albo twój kolega pecha ;) ja zrobiłem błąd i zaszczepiłem się 1 dawka, ale nigdy nie powtarzam dwa razy tego samego błędu;) pracuje z ludźmi, nie noszę maseczki i zyje naprawdę normalnie, ostatnio byłem chory, ale dla mnie to normalna grypa jak każdego roku ;)
0
@Kacper1998 Myślę że łatwa walka d Grzebyka, ale to sporty walki, więc może być różnie;D
46
Komentarz usunięty
0
@Kacper1998 zapomnij;) nie będzie takiej walki. Soldic zawalczy ostatni raz na KSW I kończy mu się kontrakt, już oficjalnie mówi że chce iść do UFC. Myślę że ostatnia walka będzie z pogromca Narkuna Ibragimem Chuzhigaevem, wtedy soldic może być właścicielem 3ch pasów Mistrzowskich, odejść jako legenda i wejść z buta do UFC .
5
Jak mnie śmieszą teksty o rasizmie, zwłaszcza kiedy czarnoskóry zrobi coś źle.
Kiedy miałem 18 lat i pojechałem do UK, pracować na magazynie, to tam Czarnoskórzy potrafili oskarżać o rasizm innych pracowników, tylko dlatego że ktoś wymagał od nich żeby pracowali jak inni.
Ostatnio była sytuację gdzie Zouma źle traktował swojego kota, niech mi ktoś wytłumaczy co ma do tego kolor skóry?
Ale oczywiście ktoś musiał przypomnieć moedzy wierszami że Zouma jest czarny i ktoś chce go z tego powodu gorzej potraktować;)
Jak dla mnie mógłby być nawet fioletowy u dalej będzie dzbanem .
W obronie Zoumy stanął za to drużynowy kolega Michail Antonio. Skrytykował jego zachowanie, lecz nie rozumie ludzi, którzy domagają się wyrzucenia go ze składu West Hamu.
– Mam do ciebie pytanie. Czy uważasz, że to, co zrobił, jest gorsze od rasizmu? Są ludzie, którzy zostali skazani, przyłapani na razismie i grali później w piłkę nożną. Dostali karę ośmiu meczów lub coś w tym rodzaju, ale ludzie teraz nawołują do wyrzucenia go i utraty środków do życia – powiedział Antonio w rozmowie ze Sky Sports.
0
Myślę że to dobra szansa dla Desta
1
Coutinho w takiej formie,może być promocja za te 40 mln. Jednak potrafi grać w piłkę;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
101
@OsamaDembele Tak, Od tego się zaczyna ;) co będzie następne? Zabieranie komputerów za ściąganie piratów?
Niech dadzą takiemu pijanemu nawet z 10 tys mandatu, ale auto jest jego własnością i bardzo często służy całej rodzinie
0
@Tuc lycha Miodu i kanapek z jakimś dobrym smalcem i duża ilość cebuli
13
@MrPGG przedewszystkim to musimy zdobyć 3pkty
1
@fart myślę że zapisal się na kartach Historii
76
@OsamaDembele z czego ty się cieszysz? Następny krok do niewolnictwa
24
Chyba wolę wierzyć w słowa Klubu niż domysły mediów;)
2
@Kgorecki2500 właśnie miałem to napisać
0
Messi chciał xd
1
Komentarz usunięty
0
@Emhyr ocenie na koniec sezonu