kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MESSIah16 nie mieszajmy sportu z Polityka
0
@Ying To jest tylko wymówka i usprawiedliwanie Messiego. Napastnik jest rozliczany z Bramek
0
Kiedy Messi przechodził do PSG myślałem że strzeli tam minimum 30 bramek w samej lidze, rozumiem że kontuzje, ale nigdy bym nie pomyślał że pod koniec lutego strzeli tylko 2 bramki.
Myślicie że jeszcze się odblokuj w tym sezonie?
0
@Comentateiro przeczytaj jeszcze raz, z naciskiem na słowo "wciąż"
4
Ocena Pedriego:"Pokazał klasę w rozegraniu, jednak w obronie wciąż widać braki"
Jak dla mnie to Pedri właśnie jest Kotem w obronie i odbiorze piłki
0
@Colin94 będzie łatwiej wyliczyć kiedy strzelił gola
3
@JimMorrisonFCB
Reus, Gotze, Hummels i Gundogan- tych zawodników chcialem w Barcelonie I wydaje mi się że pasowali do naszej drużyny
23
"90 minuta meczu, Twój klub prowadzi 5:0, Ty brałeś udział przy każdej bramce (2 gole i 3 asysty). Sędzia odgwizdał rzut karny, masz szansę na hat-tricka goli i asyst, co robisz?
Prosisz, aby jedenastkę wykonał Emre Can, który niedawno wrócił po kontuzji i ciągle brakuje mu pewności na boisku. Tak zachował się kapitan Borussii Dortmund - Marco Reus. Ten gość jest absolutną legendą!"
Bardzo chciałem żeby trafił do Barcy.
10
;O bawią się
0
Właśnie sprzedalem sprzęt przez stronę Olx, muszę wydrukować etykietę i wysłać, na stronie jest napisane że pieniądze przyjdą w ciągu 3 dni roboczych na moje konto, od momentu odebrania paczki, nigdy wcześniej nie sprzedawałem przez olx, moje pytanie brzmi, czy jeśli dokonałem sprzedaży przez stronę, nie żadnymi prywatnymi źródłami, to czy jest możliwość żeby ktoś jeszcze mnie oszukał w jakiś sposób?
2
@Bobo25 Ale Figo za niego nadrabia
2
Aubameyang"Jestem tutaj, ponieważ od wielu lat strzelam gole”
Dokładnie, nie trafił tutaj przypadkiem.
0
@Szklaner Jestem z ulicy nie ?
7
@Matelel Trzeba zaprosić Ojca Mbappe do Barcelony na jakąś kolacje z naszym prezydentem ;D
3
@busquets5 @Cwaniak4 Depay ma olbrzymie umiejętności i może bardzo pomoc Barcelonie ;)
13
Ciekawe czy Arsneal dalej świętuje oddanie Aubameyanga za darmo ;D
1
@busquets5 Jesli Dembele będzie zdrowy to i Barcy i samemu zawodnikowi powinno zależeć na przedłużeniu umowy. Gdyby była gwarancja że Fati będzie zdrowy, wtedy Barca może sobie odpuścić, ale jak na ten moment jest nam potrzebny taki zawodnik jak Dembele.
Patrząc z drugiej strony, gdzie może iść Dmebele ? PSG, Man utd? Ja jako chlopak w podobnym wieku do Dembele, bez wątpienia wolałbym mieszkać w słonecznej Barcelonie i zarabiać z 3 mln rocznie mniej niż w Mancheterze w którym wiecznie pada.
Myślę że bardzo mocna karta przetargowa jest, przybycie do Barcelony przyjaciela Dembele w postaci Aubameyanga, wystarczy zobaczyć filmiki lub zdjęcia z treningu, a nawet doniesienia dziennikarzy, którzy mówią że Dembele nie był jeszcze tak szczęśliwy w Barcelonie jak w tym momencie;)
Osobiście mam przeczucie że Dembele zostanie w Barcy, ale zobaczymy co życie przyniesie.
1
@MesQueUnClub_87 Masz rację, rzeczywiście slabo to wygląda, ale najważniejsze że jesteśmy na dobrej drodze, mamy naprawdę mnóstwo talentu w zespole i jeśli Xavi dobrze to poukładało i zrobimy mądre transfery latem, to naprawdę możemy walczyć z każdą drużyna w Europie.
1
@koziar Kolego idź do lekarza, o czym ty do mnie wgle piszesz ? Przeczytaj całą naszą rozmowę i się zastanów o co Ci chodzi ;) Ja nie napisałem ze nie potrzebujemy Leo, tylko że Barca dalej będzie wielkim zespołem beż niego. (Chociaż fakt, uważam że nie potrzebujemy Leo)
Napisałem również że Barca jest tak mocna marka na świecie, że mimo iż nie ma Messigo w zespole, to dalej jest marzeniem dla wielu topowych graczy na świecie i sponsorzy też dalej będą chcieli mieć reklamę na naszych koszulkach itp, ty mi wyskakujesz z komentarzem z meczu z Napoli w którym napisałem że nie widać zgrania u naszych piłkarzy i starasz mi się wmówić że nie wierze w nasza druzyne, co jest bzdura bo jako ostatni na tej stronie przestanę wierzyć w Barce, a kiedy już nie wiesz co napisać to znów zmieniasz temat i piszesz komentarz na inny temat.
Ja też mógłbym Ci wypomnieć że napisałeś że Araujo trzeba się pozbyć i stawiać na lengleta, ale jaki to ma sens p tym komentarzem ?
1
@koziar Ale gdzie w tym co wstawiłeś widać brak mojej wiary w drużynę? Umiesz myśleć?
0
@koziar i co ten SS ma do mojego Komentarza ? Chciałeś zabłysnąć, ale Ci nie wyszło ;) dalej podtrzymuje ze mam Utalentownaych zawodników w zespole, ale musimy z nich zrobić jedna zgrana drużynę; )
0
@Szklaner fakt, mój błąd
0
@Kinginiesta Chyba nie wiesz jakie to niesie za sobą skutki ;) tym bardziej że Rosja sąsiaduje z Ukrainą, tylko idiota myśli inaczej
2
@kamilo0066 jakie problemy ze sponsorami ? Co ty żeś wymyślił?
Czy wypadliśmy z Topu ? Odpadliśmy z LM i tyle, nasza gra zaczyna wyglądać co raz lepiej, skład jest dużo mocniejszy niż np w grudniu, myślę że z tym składem dalej byśmy grali w LM, więc jeśli kryzys po utracie Leo miał trwać około 5 mscy to i tak kozacko z tego wychodzimy ;)
Mieliśmy mieć problem z pozyskaniem topowych graczy ? No tak, a przyszli do nad za darmo Depay Aubameyang kupiliśmy Ferrana i mówi się głośno o pozyskaniu Latem Haalanda, sponsorzy? Niedługo ma być podpisana umowa sponsroska na świetnych warunkach że Spotify i jeszcze ponoć ma być dodatkowy sponsor na rękawach. Barca vez Messiego dalej będzie wielka i będzie świetnym kierunkiem dla najlepszych zawodników na swiecie ;) a sponsorzy dalej będą chcieli zapłacić kupę kasy za reklamę
0
@jq91 ja stawiam na 1 pkt w 3 spotkaniach.
1
@Kinginiesta Zaskoczę was, nawet jeśli będzie wojna, to nikt nie użyje atomówki;)
2
Aubameyang rozegrał w lidze 3spotkania, łącznie 139 minut i wczoraj zaliczył Hat-trick, czy słusznie? Moim zdaniem nie, ale czy wiecie czy któryś z piłkarzy w La Liga strzelił swojego pierwszego Hat-tricka szybciej ?
11
@Rust_Cohle Mam podobne zdanie , wisienka na torcie i podsumowaniem jeolgo formy był gol kiedy to Gaya uderzył z ostrego konta... na nasze szczęście był spalony
0
@Stanio87 właśnie o to mi chodziło;)
@taris Dembele zdrowy to top na tej pozycji
6
Busi przebiegł dzisiaj prawie 11km !
Trzeba tez podkreślić dobry występ Dembele widać że od kiedy w drużynie jest Aubameyang, to Demeble jest innym chłopakiem. Mam nadzieję że mimo wszystko przemyśli całą sytuację I dojdzie do porozumienia z Klubem