kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM oby !
2
@VOne Ja odbyłem już służbę przygotowawcza;) I niestety jeśli ty nie będziesz umiał obronić swojej rodziny to w razie potrzeby ja zachowam się jak mężczyzna i postaram się to zrobić ;)
0
Szef kancelarii ukraińskiego prezydenta podaje, że Kijów jest gotowy negocjować z Rosją neutralny status Ukrainy, ale najpierw przerwane muszą zostać działania wojenne.
0
@Zoker Bohater.
0
Moim zdaniem powinny zacząć się powołania dla mężczyzn do odbycia służby przygotowawczej w jakimś trybie przyśpieszonym.
1
@GeneralXavi Pobyt w Tajlandii strasznie zmienil Matuesza... To już nie jest ten sam Mati co.... przed sami wiecie czym .
4
@Survier w wyszkoleniu slabiej ? Polacy są bardzo dobrze wyszkoleni na tle innych państw
1
@masq Polska ma mocniejszą Armie od Ukrainy
0
@Yoshi94 ale w czym Ci to przeszkadza ? Jak jesteś chory i znajomi napiszą Ci wiadomość "Trzymaj się, Jesteśmy z toba!" To też od tego nie robisz się nagle zdrowy ale satysfakcja i wiedza że ktoś o Tobie myśli I chce Cię wesprzec chociaż nie może nic zrobić, jest po prostu bezcenna i komuś może pomóc. Ja osobiście nie mam flagi, ale każdy komu to przeszkadza, jest po prostu dziwny.
0
@Ghotti Jeden jak i drugi musi zacząć strzelać gole.
2
@Arkon Ojcem sukcesu tak naprawdę jest Lapcio, to on podejmuje wszystkie decyzję
10
Naprawdę aż płakać sie chce jak człowiek patrzy co ten "odpad" Putin robi ludziom.
0
@masq zrobil coś co większość młodych Ukriancow, szacunek dla każdego z nich , ale nie wynośmy Kogoś ponad innych tylko dlatego że jest znany, mało tego, myślę że nie miał innej opcji ;)
3
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@szymon6847 Z tego co ja czytałem, tk właśnie zakazał
0
@Xxxbarca4ever a może Lapcio?
0
@NorbiTBOB Możemy powiedzieć Głośno że trzeba pomóc Ukrainie, może wtedy NATO się obudzi
2
@mrboom Mi twój komentarz też pomógł zrobić selekcję;) Blokuje i nie pozdrawiam
Ps: nie mam flagi ma fb
5
Wiem że się boicie, bo ja też się boję, ale cały świat musi zareagować na to co wyprawia Putin i dać jasny Komunikat, jeśli Rosja nie usiądzie na dupie to cały świat ich zaatakuję.
Wymówka że zacznie się 3cia wojna światowa wcale nie usprawiedliwa naszej bierności w tej sytuacji, a skąd mamy pewność że następna nie będzie Polska ? A co jeśli wtedy Kraje znajdujące się w NATO z Niemcami na czele powiedzą że muszą dbać o swoje interesy? Przecież Putin też może powiedzieć że Atakuje Polskę i kto się wtrąci, albo będzie chciał pomoc,pożałuję tego.
Często hejtujemy ludzi, którzy widzą jak dzieje się krzywda drugiej osobie i udają że tego nie widzą, my aktualnie zachowujemy się bardzo podobnie.
Tak jak mówię, też się boję, ale musi być jakaś reakcja że strony świata.
0
Dawać Dzisiaj ten Spartak !
0
@bari_94 Piszesz głupoty, po pierwsze : przejdziesz szybkie przeszkolenie, właśnie po to żebys umiał trzymać Karabin i w miarę się nim posługiwać, po drugie: na wojnie lata tyle pocisków w powietrzu że każdy żołnierz się przyda, po trzecie: jeden slabo przeszkolony żołnierz rzeczywiście da mało, ale jeśli zbierzemy kilkuset takich chłopaków to nagle mogą chyba coś zdziałać?
14
Pomódlcie się przed snem za Pokój i Ukrainę.
0
@jedrek7000 Skoro Cie to śmieszyło chociaż przez chwilę.... tk serio zal
0
@Barca1922 masz
18
Rozmawiałem z Kolegą z Ukrainy i powiedział że oni od 8 lat się przygotowywali do tej wojny i jedyne czego im brakuje/brakowało to broń.
0
@Persyfl a co zrobili Niemcy ?
5
Ludzie to są downy, najpierw papier, teraz Paliwo.... 3cia stacją i pusto
6
@jeyx77x to jakiś błąd, na internecie są normalnie ceny na orlenie