0

@barcelonaLM oby !

2

@VOne Ja odbyłem już służbę przygotowawcza;) I niestety jeśli ty nie będziesz umiał obronić swojej rodziny to w razie potrzeby ja zachowam się jak mężczyzna i postaram się to zrobić ;)

0

Szef kancelarii ukraińskiego prezydenta podaje, że Kijów jest gotowy negocjować z Rosją neutralny status Ukrainy, ale najpierw przerwane muszą zostać działania wojenne.

0

@Zoker Bohater.

0

Moim zdaniem powinny zacząć się powołania dla mężczyzn do odbycia służby przygotowawczej w jakimś trybie przyśpieszonym.

1

@GeneralXavi Pobyt w Tajlandii strasznie zmienil Matuesza... To już nie jest ten sam Mati co.... przed sami wiecie czym .

4

@Survier w wyszkoleniu slabiej ? Polacy są bardzo dobrze wyszkoleni na tle innych państw

1

@masq Polska ma mocniejszą Armie od Ukrainy

0

@Yoshi94 ale w czym Ci to przeszkadza ? Jak jesteś chory i znajomi napiszą Ci wiadomość "Trzymaj się, Jesteśmy z toba!" To też od tego nie robisz się nagle zdrowy ale satysfakcja i wiedza że ktoś o Tobie myśli I chce Cię wesprzec chociaż nie może nic zrobić, jest po prostu bezcenna i komuś może pomóc. Ja osobiście nie mam flagi, ale każdy komu to przeszkadza, jest po prostu dziwny.

0

@Ghotti Jeden jak i drugi musi zacząć strzelać gole.

2

@Arkon Ojcem sukcesu tak naprawdę jest Lapcio, to on podejmuje wszystkie decyzję

10


Naprawdę aż płakać sie chce jak człowiek patrzy co ten "odpad" Putin robi ludziom.

0

@masq zrobil coś co większość młodych Ukriancow, szacunek dla każdego z nich , ale nie wynośmy Kogoś ponad innych tylko dlatego że jest znany, mało tego, myślę że nie miał innej opcji ;)

3

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@szymon6847 Z tego co ja czytałem, tk właśnie zakazał

0

@Xxxbarca4ever a może Lapcio?

0

@NorbiTBOB Możemy powiedzieć Głośno że trzeba pomóc Ukrainie, może wtedy NATO się obudzi

2

@mrboom Mi twój komentarz też pomógł zrobić selekcję;) Blokuje i nie pozdrawiam
Ps: nie mam flagi ma fb

5

Wiem że się boicie, bo ja też się boję, ale cały świat musi zareagować na to co wyprawia Putin i dać jasny Komunikat, jeśli Rosja nie usiądzie na dupie to cały świat ich zaatakuję.
Wymówka że zacznie się 3cia wojna światowa wcale nie usprawiedliwa naszej bierności w tej sytuacji, a skąd mamy pewność że następna nie będzie Polska ? A co jeśli wtedy Kraje znajdujące się w NATO z Niemcami na czele powiedzą że muszą dbać o swoje interesy? Przecież Putin też może powiedzieć że Atakuje Polskę i kto się wtrąci, albo będzie chciał pomoc,pożałuję tego.
Często hejtujemy ludzi, którzy widzą jak dzieje się krzywda drugiej osobie i udają że tego nie widzą, my aktualnie zachowujemy się bardzo podobnie.
Tak jak mówię, też się boję, ale musi być jakaś reakcja że strony świata.

0

Dawać Dzisiaj ten Spartak !

0

@bari_94 Piszesz głupoty, po pierwsze : przejdziesz szybkie przeszkolenie, właśnie po to żebys umiał trzymać Karabin i w miarę się nim posługiwać, po drugie: na wojnie lata tyle pocisków w powietrzu że każdy żołnierz się przyda, po trzecie: jeden slabo przeszkolony żołnierz rzeczywiście da mało, ale jeśli zbierzemy kilkuset takich chłopaków to nagle mogą chyba coś zdziałać?

14

Pomódlcie się przed snem za Pokój i Ukrainę.

0

@jedrek7000 Skoro Cie to śmieszyło chociaż przez chwilę.... tk serio zal

0

@Barca1922 masz

18

Rozmawiałem z Kolegą z Ukrainy i powiedział że oni od 8 lat się przygotowywali do tej wojny i jedyne czego im brakuje/brakowało to broń.

0

@Persyfl a co zrobili Niemcy ?

5

Ludzie to są downy, najpierw papier, teraz Paliwo.... 3cia stacją i pusto

6

@jeyx77x to jakiś błąd, na internecie są normalnie ceny na orlenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?