0

@LioMessi10 @MarioVeB! @mekston @socha
Wczesna godzina mnie ratuje, czy nie bardzo haha ?
Macie racje, policzyłem ilość spotkan przez gole.

0

@LioMessi10 Gdybys umiał liczyć, to 46 Goli w 32 spotkaniach to gorsza średnia niż 41 bramek w 29 spotkaniach

1

@KrychaFCB a na Dembele to już hejt ;D

1

@FC1899Barca obecny sezon
Lautaro 14 Bramek w lidze
Lukaku 5 bramek w lidze

1

@ranger3120 Jak można śpiewać HipHop

0

@Adamski69 od LaRambli się zaczyna.

0

@Azi No i ? .

0

https://www.meczyki.pl/sportbuzz/taktowyglada/265682

Kurcze, to jest takie prawdziwe :D Tak tak, Wiem , Messi 10 Asyst on tylko 3 :D

1

https://vm.tiktok.com/ZMLD4TSVo/

Prawdziwe czy "Fejk"?

2

@Ghotti Pique już ma swoje lata, Umtiti i Lwgnlet to ostatnio jakby ich nie było;) Araujo Kozak i Garcia zależy od dyspozycji dnia, nadal uważasz że mamy mnóstwo tych stoperów?

0

@kaamil1910
@Bykunn @Bobo25
Właśnie o takie sytuacje mi chodzi;)

0

@Bykunn Masz rację, mogłem zmylić tym zdaniem kilka osób i wprowadzić zamieszanie

0

@Bobo25
Właśnie ty jesteś mega ograniczony i nie masz wyobraźni. Skoro robimy taka akcje, to zróbmy dla wszystkich, rozumiem pomagać Ukrianca których dotknęła tragedia, ale musimy zrobić to mądrze i jie możemy traktować gorzej obywateli naszego kraju. To że Ciebie stać żeby zabrać Dziecko do kina, nie oznacza że każdy ma na to pieniądze, nie chce mi się kłócić bk serio nie o to w tym chodzi, sam z chęcią pomagam i nie tylko Ukrianca , ale za chwilę zacznie się wykorzystywanie, nagle Ukriance którzy mieszkają tutaj od kilku lat zaczynają wykorzystywać sytuację, np mój sąsiad który mieszka tutaj od 5 lat wstawił ogłoszenie że potrzebuję ciuszki i buty dla dzieci 8 i 12 lat, a dziwnym przypadkiem sam ma dzieci w takim wieku;)
Jest mnóstwo Polaków którzy potrzebuja pomocy i nie potrafiliśmy przez długi czas im pomoc, nagle pieniądze się znalazły jest chodzi o inna narodowoac? Przepraszam że skacze tak po tematach, ale prowadzę auto I pisze dość chaotycznie

0

@Bobo25 @Bykunn zobacz, jednak czasem trzeba zapłacić;) I nie łap za słowa, bo nie chodzi tutaj o kłótnie czy mądrowanie się, mi chodzi o to że Polska przesadza.

Wyjaśnijmy może zatem ostatecznie kwestię obowiązkowych opłat:

studenci uczelni prywatnych są zobowiązani do płacenia czesnego,
studenci uczelni państwowych nie muszą płacić czesnego.
Powyższy model jest prosty i zrozumiały dla każdego, prawda? Istnieje jednak od niego pewien wyjątek – studia niestacjonarne oraz podyplomowe na uczelniach państwowych ZAWSZE są PŁATNE. Wyjątkiem są tzw. programy dofinansowane (np. przez prywatne przedsiębiorstwo), których słuchacze są zwolnieni z konieczności uiszczania czesnego.

Wysokość czesnego na uczelniach prywatnych jest uzależniona od kierunku studiów – najwięcej trzeba zapłacić za kierunki ekonomiczne, informatyczne oraz biznesowe; najmniej będą nas kosztować natomiast kierunki humanistyczne i społeczne. Dokładne cenniki zawsze dostępne są na stronach poszczególnych uczelni. Zwróćcie jednak uwagę na bardzo istotną kwestię, czyli ilość rat, gdyż część uczelni pobiera czesne przez pełne 12 miesięcy (wliczając w to okres wakacyjny). W takim przypadku nauka będzie odpowiednio droższa – czasem nawet o 1000 zł za rok akademicki.

0

@Bykunn pstro. Są kierunki za które musisz zapłacić, ewentualnie jeśli chcesz iść zaocznie, to też musisz zapłacić;)

2

@IronSanHybrid Nie może tak być.. to jest mega krzywdzące i przykre dla Polaków. Myślę że Darmowe szkoły i przedszkola np na rok czasu i pomoc w załatwieniu pracy i tyle ;) po roku kto nie pracuje to niech sobie radzi ;)

2

Myślę że nie tylko on ;)

1

@Litman Możliwe, Trincao ma talent

3

@Vampir707 Moim zdaniem nie może być tak ze obywatel jest gorzej traktowany od Przyjezdnych. Myślę że to też wpływa na stosunki między Polakami a Ukraincami ;) gdyby zrobili darmowe Bajki dla Polaków w Anglii to by ich zjedli i zaraz byłaby afera o dyskryminaxje że względu na pochodzenie;) dla mnie przesada z tym rozdawaniem , nie mówię o wszystkim, ale np darmowe studia dla ludzi którzy nie Studiowali ... czmeu Polak nie może iść za darmo na studia ?

1

@messi564 Myślę że Busi może odejść po tym sezonie. Mi się zawsze marzył Tonali, ale nawet nie wiem jak sobie teraz radzi bo dawno nie oglądałem Milanu

54


Brawo ;)

1

@4drian0 Miałem podobnie, ale przestałem tak robic bo ponoć Mozg nie odpoczywa.(albo robi to wolniej)

0

Myślicie że jest szansa żeby Messi i Ronaldo w tym sezonie złamali barierę 20 bramek w lidze? Na ten moment nie wygląda to zbyt Ciekawie i obiecująco, a przecież jeden jak i drugi, słynęli z łatwości do strzelania Goli.
Ronaldo w PL 23 Spotkania 9 Bramek
Messi w L1 16 spotkań 2 bramki

0

@wroclawskifan Jak urodzisz się w biedzie to już zawsze chcesz być biedny?

2

@clyde Pewnie ze tak, ale żeby to ich nie zmieniło właśnie w Parologie leniwa

3

@eckov myślę że Polacy nie mogą być traktowani gorzej od Przyjzednych, mimo wszystko można inaczej pomóc, np dać darmowe przedszkole przez pół roku i dać prace matce czy Ojcu

1

Uchodźcy z Ukrainy, którzy przekraczają granice polsko-ukraińską i nabywają prawo do legalnego pobytu w Polsce mają prawo do korzystania ze świadczeń rodzinnych, a więc m.in. programu Rodzina 500+, rodzinnego kapitału opiekuńczego (RKO) czy w późniejszym okresie także programu Dobry Start, poinformowała minister rodziny i polityki społecznej.

Od początku marca, małe i średnie firmy z Ukrainy mogą prowadzić swoją działalność z terytorium Polski. Polska Agencja Inwestycji i Handlu oferuje bezpłatną przestrzeń biurową – poinformowała agencja we wtorkowym komunikacie.


Co myślicie na ten temat?

0

@puyol_presidend5 Haaland na 100 % pójdzie do Hiszpanii, żeby zostać najlepszym graczem, trzeba brać w Barcy lub Realu. Do tego ja byn wolał osobiście słoneczna Barcelonę niż deszczowy Manchesfer

0

@Midast To był sarkazm

11

"Szaleństwem jest wierzyć, że człowiek zły postąpi dobrze"
~Marek Aureliusz ~

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?