20

@Zawsze_Wierny Jest o nim głośno

0

@kejdzi Macie rację, gdyby awanowali do 1/4 to wtedy inna bajka

0

@swiergol2 City Real

0

@Marcelinho99 LM, lepsza kasa

6

Jak przyszedł Aubameyang do Barcy, to napisalem że liczę na przynajmniej 10 bramek tego zawodnika, większość osób napisało ze nie strzeli tyle i że to wrak piłkarza, jednak się okazuje że ma już 7 bramek.! A gdzie jeszcze koniec sezonu. Myślę że to jeden z lepszych transferów. Nareszcie mi bierzemy za darmo nie oddajemy.

0

Dembele taka forma i nie został powołany do Reprezentacji;O

0

@adamt1996 najważniejsze że dal nam zwycięstwo, Galatasaray naprawdę robiło Kozak robotę w obronie

0

@Bisz Ja się mega cieszyłem na jego przyjście

0

@P33ck Rangersi pokazują że potrafią grać w Piłkę

0

@AmigoBlancos
Man City vs Real
Bayern vs Liverpool
Atletico vs Benfica
Chelsea vs Villarreal

1

@BombowiecKrawczyk Nic dziwnego, skoro rocznik 2005

0

@BombowiecKrawczyk Szkoda Desta

15

Trzy drużyny z Anglii, trzy drużyny z Hiszpanii,Jedna Niemiecka i jedna Portugalska . Ale podobno La Liga odstaje poziomem od reszty

0

@Joe_Barbaro Właśnie widzę,ale dawno nie widziałem go, ewentualnie nanieść dyskutowaliśmy razem i dlatego tak mi się wydawało

2

@Coutinho007 dawno cię nie ma, co się dzieje z tobą? Lubiłem z tobą podyskutować

0

@Piotr,1985 Posłuchaj sobie Kiedy jak nie dziś, albo ukryty anioł

0

@Piotr,1985 Wyskoczyłem kiedyś oknem i udało mi się przeżyć

0

@Bisz Przecież on tylko w Arsenaku grywał na skrzydle, tsk to praktycznie zawsze byl 9tka

2

@Uukasz_93 Moim zdaniem z trudnym rywalem jest lepiej zaagrać dwa spotkania i mieć jakiś margines błędu,D
Więc też chce West Ham

0

@lipaaa33 Masz rację, ale swoje zrobił

1

@barcelonaLM Brawo Śląsk!

0

@Emhyr Fanjny zawodnik

1

@barcelonaLM Obaj kozacy, ale Pedri cały czas się rozwija, jest mega mądry i świadomy tego co robi źle i co musi poprawić, np poprawił skuteczność i grę do przodu

0

@lipaaa33 On zyje z gry Kolegów, dzisiaj Adama go nie rozpieszczał

0

Na el Clasico
Ter Stegen
Alves (chyba że dest zdorwy) Araujo Pique Alba
Busi , Pedri, Gavi
Dembele Auba Torres

0

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5077712448952364&id=100001409786051
Wiem że nie można żyć przeszłością i nie chce namawiać przeciwko Ukrainie, ale bardzo ciekawa wypowiedź

0

@Solmyr cooo xd on trzyma mega krótko piłkę przy nodze i czasem wygląda bardzo podobnie do Messiego

0


Lubię tego gościa

0

@Solmyr Akurat drybling to on ma zajebisty, wykończenie akcji słabe, dzisiaj zagrał slabo,ale bez przesady

7

@maciar Przez ostatnie lata nie było DNA Barcy, my po prostu przetrzymywalismy piłkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?