kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
@Zawsze_Wierny Jest o nim głośno
0
@kejdzi Macie rację, gdyby awanowali do 1/4 to wtedy inna bajka
0
@swiergol2 City Real
0
@Marcelinho99 LM, lepsza kasa
6
Jak przyszedł Aubameyang do Barcy, to napisalem że liczę na przynajmniej 10 bramek tego zawodnika, większość osób napisało ze nie strzeli tyle i że to wrak piłkarza, jednak się okazuje że ma już 7 bramek.! A gdzie jeszcze koniec sezonu. Myślę że to jeden z lepszych transferów. Nareszcie mi bierzemy za darmo nie oddajemy.
0
Dembele taka forma i nie został powołany do Reprezentacji;O
0
@adamt1996 najważniejsze że dal nam zwycięstwo, Galatasaray naprawdę robiło Kozak robotę w obronie
0
@Bisz Ja się mega cieszyłem na jego przyjście
0
@P33ck Rangersi pokazują że potrafią grać w Piłkę
0
@AmigoBlancos
Man City vs Real
Bayern vs Liverpool
Atletico vs Benfica
Chelsea vs Villarreal
1
@BombowiecKrawczyk Nic dziwnego, skoro rocznik 2005
0
@BombowiecKrawczyk Szkoda Desta
15
Trzy drużyny z Anglii, trzy drużyny z Hiszpanii,Jedna Niemiecka i jedna Portugalska . Ale podobno La Liga odstaje poziomem od reszty
0
@Joe_Barbaro Właśnie widzę,ale dawno nie widziałem go, ewentualnie nanieść dyskutowaliśmy razem i dlatego tak mi się wydawało
2
@Coutinho007 dawno cię nie ma, co się dzieje z tobą? Lubiłem z tobą podyskutować
0
@Piotr,1985 Posłuchaj sobie Kiedy jak nie dziś, albo ukryty anioł
0
@Piotr,1985 Wyskoczyłem kiedyś oknem i udało mi się przeżyć
0
@Bisz Przecież on tylko w Arsenaku grywał na skrzydle, tsk to praktycznie zawsze byl 9tka
2
@Uukasz_93 Moim zdaniem z trudnym rywalem jest lepiej zaagrać dwa spotkania i mieć jakiś margines błędu,D
Więc też chce West Ham
0
@lipaaa33 Masz rację, ale swoje zrobił
1
@barcelonaLM Brawo Śląsk!
0
@Emhyr Fanjny zawodnik
1
@barcelonaLM Obaj kozacy, ale Pedri cały czas się rozwija, jest mega mądry i świadomy tego co robi źle i co musi poprawić, np poprawił skuteczność i grę do przodu
0
@lipaaa33 On zyje z gry Kolegów, dzisiaj Adama go nie rozpieszczał
0
Na el Clasico
Ter Stegen
Alves (chyba że dest zdorwy) Araujo Pique Alba
Busi , Pedri, Gavi
Dembele Auba Torres
0
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5077712448952364&id=100001409786051
Wiem że nie można żyć przeszłością i nie chce namawiać przeciwko Ukrainie, ale bardzo ciekawa wypowiedź
0
@Solmyr cooo xd on trzyma mega krótko piłkę przy nodze i czasem wygląda bardzo podobnie do Messiego
0
Lubię tego gościa
0
@Solmyr Akurat drybling to on ma zajebisty, wykończenie akcji słabe, dzisiaj zagrał slabo,ale bez przesady
7
@maciar Przez ostatnie lata nie było DNA Barcy, my po prostu przetrzymywalismy piłkę.