0

Nareszcie !

5

@prokofiew Xdddd

15

@elplacek44 Ferran jest mega Kotem. Pamiętaj że to jego początki w Barcelonie, zawodnicy najczęściej zaczynają duzo lepiej grać w swoim drugim sezonie, trzeba pamiętać również że wrócił po kontuzji, jak dla mnie prezentuje się bardzo dobrze i na 100% będzie tylko lepiej ;)

0

Jak oceniacie transfer Kessiego ? Moim zdaniem to dobry zawodnik, ale nie wiem czy że swoim stylem gry, odnajdzie się w Barcelonie

1

@kondzix2115 Myślę że bardziej potrzebujemy LO niż PO, Dest się cały czas rozwija i tylko ślepiec tego nie widzi ;)
Jak dla mnie priorytetem jest LO i SO.

LO dlatego że Alba potrzebuje zmiennika i kogoś kto powalczy z nim o.kiejsce w składzie

1

@AllBundy On dalej ma umiejętności, ale w głowie coś mu się przestawiło i zapomnial że można podawać do kolegów, a skoro każdy wie ze ucieknie do Lini to przeciwnikowi jest dużo łatwiej go upilnowac

0

Patrzac ostatnio na formę "Adamy Nikomu Nie Podam Traore" to już wolę powrót Trincao lub szanse dla Któregoś z młodych zawodników. Myślę że Ilias, Abde czy Jutgla daliby więcej tej drużynie niż obecnie Traore który zapomnial że w Piłce nożnej można podawać do kolegów.

0

@AdamaTraore Przecież on ostatnio kompletnie nie nie daje, już wolę żeby szanse dostawał jakiś młody zawodnik.

0

@Striker Szczerze ? Jeśli ma grac tak jak na początku po transferze, to pewnie ze tak ;) Ale jeśli dalej ma biegać do Lini końcowej, nikomu nie podawać i próbować wrzucić(najczęściej nieudolnie) to Trincao>Adama

0

@Rewolucja123 komu się urwał? Obejrzyj jeszcze raz powtórkę;)

4

Ale bym chciał zobaczyć Erica na pozycji Busiego

5

Adama Nikomu nie podam Traore ;)

0

@Rewolucja123 nie bardzo ;) jak jie oglądasz to po co komentujesz?

2

Dla mnie FDJ, to jest jakaś pomyłka

3

Eintrach w tym sezonie przegral jeden mecz z Bayernem 1:0, natomiast drugi wygrał 2;1

0

@masq Mecz przegraliśmy przed meczem;).
Myślę że Piłkarze na pewno byli w szoku, kiedy zostali wygwizdany na Camp Nou

0

Anna Lewandowska pokazała na IG że uczy się Hiszpanskiego, ale nikt nie dodaje że jutro leci na wakacje do Hiszpani ;) to też dodała na swoje story

9

@martin3131 już przed wojną była wyaoka inflacja, ale fakt Putin to idiota

0

@Sau_Ron @_KrAtOs_
Dużo osób tez siedzi na LE, ale nie ogląda meczy, ostatnio trafił się gość który wystawiał oceny zawodnika, ale przyznał że nie oglądał meczu, tylko wnioskuję tak po tym jak ludzie piszą w komentarzach

1

@Messibestplayerintheworld może lekko tak, ale tak czy siak źle to wyglada

10

2 dni temu
Barca Top ! BARCA mega przyszłość, Lapcio robi świetna robote !, Alememany? KOT !
DZISIAJ.
Tragedia, Barca nie ma pomysłu na przyszłość, Kibicie dno, nie wiem co Lapxio sobie myśli.. wymienić cały skład.

Kibicem się jest ! A nie bywa ...
VeB

4

@masq Gra grą, ale jaki charakter pokazał!

0

@Toretto on od kilku spotkan gra dramatycznie, jest szybki i ma dobry drybling, ale nie gra zespołowo, dziwię się że zaden z Kolegów jeszcze mu nie "nawciskal"

4

Kiedy Traore przyszedł do Barcy nie był wcale lepszy niz teraz, on po prostu wtedy był bardziej zdyscyplinowany i podawał piłkę do kolegów, teraz jest takim samotnikiem że szkoda słów, chyba trzeba mu powiedzieć że w Piłce nożnej można podawać, szkoda Desta i każdego PO który gra na jego stronie ;)

0

Traore to taki samotnik...

0

@Faun Wolisz Lengleta na Śo ?

12

Mingueza na Po > Lenglet na ŚO

0

@kiper09 Myślę że Mingueza zagra dobre spotkanie

0

Gavi zasłuzył na mecz w podstawowym skladzie, mocny sygnał ze strony Xaviego, kto jest w formie ten gra.

0

@Ghotti o co chodzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?