kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gavi !!! Goooool
0
Wyniki które są podane w TV, to wyniki wyliczone przez Ankieterów
0
#KONFEDERACJA według dwóch różnych sondaży exit poll notuje w wyborach do Sejmu 6,2% i 7,7%. Dziękujemy Wam za wszystkie głosy! Teraz czekamy na oficjalne wyniki.
0
A co mówią liderzy Konfederacji? - Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w naszą kampanię wyborczą - mówi Sławomir Mentzen. - Ten wynik to exit poll przeprowadzony na dużej próbie. Wyniki mogą się zmienić. Ale wiele wskazuje na to, że wiele się nie zmienią i ponieśliśmy porażkę. Mieliśmy wywrócić stolik i wszystko wskazuje na to, że się nie udało - mówi lider Konfederacji.
2
Panowie i Panie, to wstępne wyniki ;) myślę że jeszcze sporo może się zmienić;)
0
@Hosh 2013 rok xd
3
@ranger3120 nie;)
2
@Culer9002 Pamiętam że robił nawet konkursy, że mogłeś chyba wygrać jakąś piłkę czy coś tego typy, wystarczyło dać Pod komentarzem Herb i robił losowanie , wgle jeszcze udziela się coś na stronie ? Nie było mnie półtora roku i widzę że większość nowych nazw xd ooo jeszcze był @VamosRakieta
1
@MESSIah16 Mnie zapytali, ogólnie każdego pytali czy bierzemy kartę referendalną
1
@Culer9002
Kiedyś pamiętam że był gość który nazywał się: @BarcaInfo
0
W niedzielę w mediach pojawiły się doniesienia, że wyborcy są pytani przez członków obwodowych komisji wyborczych, czy chcą dostać kartę do głosowania w referendum. W odpowiedzi PKW stwierdziła, że komisje nie mają takiego prawa i powinny z automatu wydawać wszystkie karty do głosowania. Sieć zalała fala komentarzy, a głos w sprawie zabrał premier Mateusz Morawiecki.
Mnie też pytali czy chce kartę do Referendum.
2
@PatriBarca Frenkie de Jong doznał w meczu z Celtą Vigo kontuzji więzozrostu piszczelowo-strzałkowego w prawej nodze. Według pierwszych prognoz Holender ma pauzować nawet przez 1,5 miesiąca, co oznaczałoby powrót dopiero w listopadzie, ale teraz Mundo Deportivo twierdzi, że pomocnik postara się o gotowość na El Clásico.
3
@Essos Ogólnie bylem zdziwiony ze Real pozbył się Ozila i Angela Di Maria, tym bardziej że obaj wtedy byli w mega gazie.
0
@Waniliowy Konstytucja to gwarantuje, jeśli przynajmniej 50 % społeczeństwa weźmie udział w referendum i zagłosują przeciwko np podwyższenia wieku emerytalnego, to żadna partia nie może zrobić inaczej.
0
@Kgorecki2500
Spółki strategiczne – spółki ujęte w wykazie będącym rozporządzeniem Rady Ministrów RP do ustawy o szczególnych uprawnieniach ministra skarbu. Przed 2010 rokiem taka lista była zatwierdzana rozporządzeniem Rady Ministrów. Obecnie nie ma takiego wymogu
0
@Waniliowy Te pytania są właśnie po to, żeby żadna Partia nie mogła zrobić inaczej niż wyjdzie w referendum, czyli, jeśli np wygra PO i będzie chciało otworzyć granicd dla migrantów, to właśnie po to jest to referendum, żeby im to uniemożliwić.
1
@jedrek7000 Kozak!
0
@norbi77 nie zrozumiałeś, jedno i drugie zachowanie jest godne potępienia,) dotarło?
9
Ja już od 3 czy tam 4 lat słyszę ze Barca nikogo nie kupi ;) Pamiętam jak odchodził Messi, wtedy wszyscy mówili że do Barcy przez najbliższe 5 lat nie trafi żadne duże nazwisko.
0
@Tom0VeB To jest chora sytuacja z udziałem wielu Debili, więc nie można mieć całkowitej racji, ponieważ z każdej strony jest Parologia i takie same zachowania, jednej strony pedofile, natomiast z drugiej strony niespełniony Policjant który łapał kobiety za Cycki, uciekał ma drzewa przed Policja, a teraz robi z siebie Alfę i omege
5
@Faro w relanym świecie o takich jak Kasjo mówi się, że to po prostu Debil, a o takich jak ta co wzięła kreskę z penisa, mówi się ze to kurw.szon, ale w internecie to są gwiazdy ;)
4
Wczoraj napisałem komentarz na temat filmiku który kiedyś nagrał Wardega, a mianowicie Film na którym biega po ulicy i łapie obce kobiety za "cycki" .
Nagle w komentarzach, okazało się, że -Wardega już za to przeprosił, więc się już nie liczy xd
- To było już dawno temu, a i przeprosił xd więc się nie liczy
- one były chociaż pelnoletnie, ano tak więc się nie liczy
- To było dla żartów, ano tak więc na żarty można molestowac kobiety xd
Ludzie obudźcie się, każdy z tych Youtuberow ma coś dziwnego za uszami, a bronicie tego niespełnionego Policjanta jakby był święty;)
A i jeszcze jedno, Wardega - Dubiel i Boxdel to nie pedofile, ale nic nie tłumaczy tego że wiedzieli o czymś krzywym, ale nie powiedzieli.
Dubiel nagrał film z odpowiedzią, że wardega zmanipulował nagranie, pozmieniał kolejność i powycinał SS. (Nie wnikam który z nich ma rację, mało istotne, obaj dla mnie to Downy)
I Nagle
Też Wardega do Dubiela - Balem się twojego Piarowca, więc zachowałem kilka informacji o tobie w razie gdybyś odpowiedział.
Aha, czyli w końcu można ukrywać krzywe informacje, czy trzeba je ujawniać? Bo miał pretensje że Dubiel kryje jakiegoś pedo którego ksywy nawet nie pamiętam, a tutaj się przyznaje, że nie ujawnił wszystkich informacji o Dubielu, czyli krył gościa który krył gościa który jest Pedo, tylko dlatego że bał się jego koleżki ^^
Podsumowując, mam gdzie Dubiela, Boxdela i Wardege, i mam nadzieję że każdy z nich odpowie w mniejszym lub większym stopniu za swoje zachowanie, nie koniecznie przed sądem, ale może i znikną z internetu, ale razi mnie w oczy hipokryzja Wardegi, który jedzie po NP Boxdelu za jakąś wiadomość z przed lat, a sam nie jest święty, niespełniony Policjant.
Jak dla mnie cały świat tych pato Youtuberow jest do wyje.... bo ludzie robią z kuwiszonow które wciągają kreski z penisów, z gości którzy biją swoje kobiety i rodziny przed kamerami, czy ludzi którzy robią z siebie debili na internecie, wielkie gwiazdy i dają im zarobić pieniądze których pewnie większość z nas nigdy nie zobaczy na oczy , dla mnie to chore, ale każdy może mieć swoje zdanie. Pozdrowienia.
0
@Tasde Gościu, dla mnie oblechem jest gość który bierze się za Pedofilię, jak i gość który molestuje kobiety na ulicy, chciałbyś żeby ktoś twoja Mamę, siostrę lub kobietę złapał na ulicy za cycka ? Ale wiesz tak na żarty.
Nie bronię Dubiela czy Boxdela bo szczerze mówiąc sram na nich, ale Wardega to hipokryta i tyle.
0
@Torpeda0991 to nie było ustawione, chyba że Wardega tak powiedział, to wtedy na bank było xd
Ps : mało istotne kto przypomnial, po prostu chodzi mi o to, że wardega jest hipokrytą, ciśnie po Boxdelu a sam robił głupoty w młodości, i żeby nie było nie bronie Boxdela
0
@JohnA Autorytet ? Gościu przestań, jedyne co mogę o nim powiedzieć, to że dobrze walczy,a tak to jest mi obojętny jak każdy inny Youtuber
0
@barcelonaLM szczerze mówiąc, jest mi to obojętne, cały ten świat "Youtuba" jest do wyje...
0
@norbi77 Czyli jak ma 18 lat to już można molestować? Bitch plzzz...
0
@El Madridista. Czyli jak przeprosił to już po sprawie ? Okej czyli Boxdel i Dubiel już czyści;)
1
Tybori ładnie załatwił wardege.
Wardega robi że wszystkich zboczeńców, a Tybori przypomniał jego filmik, jak chodził po ulicach i łapał kobiety za Dupe i Cycki xd Nawet od jednej kobiety dostal w łeb, ciekawe czy przeprosi te kobiety za molestowanie. Ci Youtuberzy to jeden wielki Śmietnik, a ludzie dają im zarabiać ogromne pieniądze. Żałosne
0
Jean-Clair Todibo - myślicie ze Barca dobrze zrobiła sprzedając go za 8.5mln do OGC Nice ? To dalej mlody obrońca i dalej ma ogromny potencjał. Dostal powołanie do reprezentacji Francji