0

@prodigy Moim zdaniem za 40 mln trafi do Arsenalu ;)

2

@Pawel13sz skoro Araujo ma grac na so, to może też grać z Garcia

1

Jako LDJ ? z Pensja Alvesa ? Spoko :D

0

@MrCental Napastnik moze tak.

1

@PatrychoO Mimo wszystko chłopak ma Talent.

0

@liberoFCB Szczerze ? Oni są lepsi niż Xavi i Iniesta w tym wieku ;)

0

@FCB24 Marca haha

46

@BARCA1899Messi Byku, mam dobry sposób żebyś nie miał bólu dupy, że oni mają bol dupy ;D
Nie wchodz na ich stronę;)

1

@Commando a dla mnie Simeone jest wypalony w ATM

1

@MASTURBINHO jak nie oglądałeś meczu, to nie masz prawa oceniać;)

3

Kante jest świetnym zawodnikiem, ale jego dziękuję w Języku angielskim... wygrywa wszystko haha

3

Dla mnie Gavi jest strasznym kotem.
Obaj są wspaniali, ale dla mnie Gavi ma wieksze mozliwosci od Pedriego.



0

@Wossi61FCB Jak dla mnie Karny i koniec Tematu

0

@Culer_1906 180 kolego :d

0

@shahman Jesli oglądasz ostatnie spotkania, to wiesz ze napisałeś bzdurę. Ten gość jest komplentym zawodnikiem, jeśli Xavi mu poukalda w głowie, to będzie naprawdę jednym z najlepszych zawodników na świecie

2

17

Ktoś jeszcze chce odejścia Dembele ?
Dla mnie zdrowy Dembele to Top of the Top.

0

@Worny to kupić jakiegoś Młodego zawodnika

0

@Worny a czemu nie zagrać jeszcze jeden sezon Aubameyangiem ?

0

Co o tym myślicie?
Filmu nie zamieszczam celowo..

"Wiecie, co przywróciło najwięcej uwagi w nowym nagraniu wideo, na którym giną rosyjscy żołnierze? Nie zostali zabici w walce, lecz z zimną krwią, gdy już zostali schwytani.

Jeden z żołnierzy jest w agonii i ma świszczący oddech. Wykańczają go strzałami z karabinu maszynowego, którym towarzyszą radosne komentarze. Początkowo sądziłem, że świszczący oddech jest skutkiem kuli w płucu. Ale kamera wychwytuje jednego z zabitych. Biały opasek na rękawie, ręce związane za plecami. Dokładnie tak samo, jak w przypadku materiału z Buczy, podobny sposób działania.

Nie zginęli od kul. Pod każdym ze spadochroniarzy znajdowała się duża kałuża szkarłatnej krwi. Nie dzieje się tak po postrzale z broni palnej. Wpadli w zasadzkę i zostali schwytani przez bestie w mundurach. To właśnie mówią nam związane ręce. A potem po kolei podrzynano im gardła - świadczy o tym właśnie świszczący oddech.

Szumowiny nagrywający własne zbrodnie wojenne są pozbawieni refleksji, wstydu i ograniczeń moralnych, które odróżniają nas, ludzi, od terrorystów (takich jak w ISIS). Ci sami zbrodniarze z opaskami Polizei i szewronami dywizji SS Galizien 80 lat temu zabijali niemowlęta na bagnetach, łamali partyzantów kość po kości, wpędzali kobiety i starców do stodół, podpalali je i cieszyli się krzykami przerażenia.

Są dumni ze swojego piekielnego okrucieństwa, nagrywają filmy, wysyłają je do przyjaciół, a może nawet do krewnych: "Zobacz, mamo, jakiego dobrego syna wychowałaś! Już sam podcinam ludziom gardła!". Ciekawe, co myśli matka o swoim dziecku-mordercy?..

Na tym tle brodaty czeczeński oficer rosyjskiej Gwardii (który z pewnością mógłby uciąć głowę wrogowi) wygłasza wykład o przyjaźni między narodami dla batalionu wziętych do niewoli ukraińskich marines. 260 poddało się dzień wcześniej oddziałom rosyjskim w Mariupolu, wiedząc, że nie będą torturowani. Nie rozstrzeliwano ich, nie podrzynano im gardeł, utrzymywano w cieple, karmiono, w razie potrzeby leczono. I mają pewność, że wrócą do domu, do swojej matki, pulchni i rumiani. Na tym polega różnica między ludźmi a oszalałymi zwierzętami-terrorystami".

Aleksander Koc, korespondent wojenny

0

@Rust_Cohle Dla mnie tylko Fabinho Top, reszta dla mnie średnia ;) Thiago zalezy od dyspozycji dnia. Ja sie nie chwale, ja mam talent, Panie Profesorze Piłki nożnej :D

0

@Striker Gdyby to była fifa, to określiłbym ich przyszłość tak :
Araujo : Moze zostać najlepszy na swiecie na swojej pozycji.
Gavi : ma w sobie coś wyjątkowego

0

@P33ck Pomoc średnia jak dla mnie

3

@kamilop Jeszcze lepszym moze byc przedłuzenie umowy z Gavim

2

@Objectivo Człowieku, co ty wgle wypisujesz... kiedys wiecej osob badano, dlatego były takie duze Cyferki, wtedy nic zlego w tym nie widziales, nagle teraz robią mniej testow, to zwracasz uwage na ilosc wykonanych testow, sam sobie zaprzeczasz

2

@Bocheno1 LDJ nie jest naszym zawodnikiem ;)

1

@zibiku Bez przesady, tez nie mozę być tak, ze taki Gavi czy Araujo mogą dostać od innych klubów po 8 mln na sezon, a my im powiemy macie 2mln i albo Kochacie klub i zostajecie, albo Stajecie sie wrogami klubu, nie macie szacunku do Barw i musicie odejść;)
Widze ze wiekszosc osob nie rozumie że to jest ich praca i jedno złe wejscie może im zakonczyć kariere na najwyzszym poziomie.

1

@kakusus Mysle ze sam transfer do Barcy był dla niego ogromnym bodzcem żeby zapieprzać na boisku ;)

2

Moriba ? to ten najgorszy pomocnik w LaLiga ?

2

@koziar drugie miejsce może nie, ale roztrwonić taką przewagę pkt?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?