kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@prodigy Moim zdaniem za 40 mln trafi do Arsenalu ;)
2
@Pawel13sz skoro Araujo ma grac na so, to może też grać z Garcia
1
Jako LDJ ? z Pensja Alvesa ? Spoko :D
0
@MrCental Napastnik moze tak.
1
@PatrychoO Mimo wszystko chłopak ma Talent.
0
@liberoFCB Szczerze ? Oni są lepsi niż Xavi i Iniesta w tym wieku ;)
0
@FCB24 Marca haha
46
@BARCA1899Messi Byku, mam dobry sposób żebyś nie miał bólu dupy, że oni mają bol dupy ;D
Nie wchodz na ich stronę;)
1
@Commando a dla mnie Simeone jest wypalony w ATM
1
@MASTURBINHO jak nie oglądałeś meczu, to nie masz prawa oceniać;)
3
Kante jest świetnym zawodnikiem, ale jego dziękuję w Języku angielskim... wygrywa wszystko haha
3
Dla mnie Gavi jest strasznym kotem.
Obaj są wspaniali, ale dla mnie Gavi ma wieksze mozliwosci od Pedriego.
0
@Wossi61FCB Jak dla mnie Karny i koniec Tematu
0
@Culer_1906 180 kolego :d
0
@shahman Jesli oglądasz ostatnie spotkania, to wiesz ze napisałeś bzdurę. Ten gość jest komplentym zawodnikiem, jeśli Xavi mu poukalda w głowie, to będzie naprawdę jednym z najlepszych zawodników na świecie
2
https://www.instagram.com/reel/Cb8trKpL12M/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Czy to na pewno nasz Dembele ;D ?
17
Ktoś jeszcze chce odejścia Dembele ?
Dla mnie zdrowy Dembele to Top of the Top.
0
@Worny to kupić jakiegoś Młodego zawodnika
0
@Worny a czemu nie zagrać jeszcze jeden sezon Aubameyangiem ?
0
Co o tym myślicie?
Filmu nie zamieszczam celowo..
"Wiecie, co przywróciło najwięcej uwagi w nowym nagraniu wideo, na którym giną rosyjscy żołnierze? Nie zostali zabici w walce, lecz z zimną krwią, gdy już zostali schwytani.
Jeden z żołnierzy jest w agonii i ma świszczący oddech. Wykańczają go strzałami z karabinu maszynowego, którym towarzyszą radosne komentarze. Początkowo sądziłem, że świszczący oddech jest skutkiem kuli w płucu. Ale kamera wychwytuje jednego z zabitych. Biały opasek na rękawie, ręce związane za plecami. Dokładnie tak samo, jak w przypadku materiału z Buczy, podobny sposób działania.
Nie zginęli od kul. Pod każdym ze spadochroniarzy znajdowała się duża kałuża szkarłatnej krwi. Nie dzieje się tak po postrzale z broni palnej. Wpadli w zasadzkę i zostali schwytani przez bestie w mundurach. To właśnie mówią nam związane ręce. A potem po kolei podrzynano im gardła - świadczy o tym właśnie świszczący oddech.
Szumowiny nagrywający własne zbrodnie wojenne są pozbawieni refleksji, wstydu i ograniczeń moralnych, które odróżniają nas, ludzi, od terrorystów (takich jak w ISIS). Ci sami zbrodniarze z opaskami Polizei i szewronami dywizji SS Galizien 80 lat temu zabijali niemowlęta na bagnetach, łamali partyzantów kość po kości, wpędzali kobiety i starców do stodół, podpalali je i cieszyli się krzykami przerażenia.
Są dumni ze swojego piekielnego okrucieństwa, nagrywają filmy, wysyłają je do przyjaciół, a może nawet do krewnych: "Zobacz, mamo, jakiego dobrego syna wychowałaś! Już sam podcinam ludziom gardła!". Ciekawe, co myśli matka o swoim dziecku-mordercy?..
Na tym tle brodaty czeczeński oficer rosyjskiej Gwardii (który z pewnością mógłby uciąć głowę wrogowi) wygłasza wykład o przyjaźni między narodami dla batalionu wziętych do niewoli ukraińskich marines. 260 poddało się dzień wcześniej oddziałom rosyjskim w Mariupolu, wiedząc, że nie będą torturowani. Nie rozstrzeliwano ich, nie podrzynano im gardeł, utrzymywano w cieple, karmiono, w razie potrzeby leczono. I mają pewność, że wrócą do domu, do swojej matki, pulchni i rumiani. Na tym polega różnica między ludźmi a oszalałymi zwierzętami-terrorystami".
Aleksander Koc, korespondent wojenny
0
@Rust_Cohle Dla mnie tylko Fabinho Top, reszta dla mnie średnia ;) Thiago zalezy od dyspozycji dnia. Ja sie nie chwale, ja mam talent, Panie Profesorze Piłki nożnej :D
0
@Striker Gdyby to była fifa, to określiłbym ich przyszłość tak :
Araujo : Moze zostać najlepszy na swiecie na swojej pozycji.
Gavi : ma w sobie coś wyjątkowego
0
@P33ck Pomoc średnia jak dla mnie
3
@kamilop Jeszcze lepszym moze byc przedłuzenie umowy z Gavim
2
@Objectivo Człowieku, co ty wgle wypisujesz... kiedys wiecej osob badano, dlatego były takie duze Cyferki, wtedy nic zlego w tym nie widziales, nagle teraz robią mniej testow, to zwracasz uwage na ilosc wykonanych testow, sam sobie zaprzeczasz
2
@Bocheno1 LDJ nie jest naszym zawodnikiem ;)
1
@zibiku Bez przesady, tez nie mozę być tak, ze taki Gavi czy Araujo mogą dostać od innych klubów po 8 mln na sezon, a my im powiemy macie 2mln i albo Kochacie klub i zostajecie, albo Stajecie sie wrogami klubu, nie macie szacunku do Barw i musicie odejść;)
Widze ze wiekszosc osob nie rozumie że to jest ich praca i jedno złe wejscie może im zakonczyć kariere na najwyzszym poziomie.
1
@kakusus Mysle ze sam transfer do Barcy był dla niego ogromnym bodzcem żeby zapieprzać na boisku ;)
2
Moriba ? to ten najgorszy pomocnik w LaLiga ?
2
@koziar drugie miejsce może nie, ale roztrwonić taką przewagę pkt?