kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Messiah10 a Kto powiedział ze spał wgle ?
0
@lukas10 Ty to jestes :D
6
@Wojcio Guardiola, Xavi i Luis Enrique widzą jego talent, ale ty mowisz ze nadaje sie do gry w Segunda xd !
Dodam tylko, ze ten chłopak ma dopiero 21 LAT ! Jak na Środkowego obronce, to bardzo młody wiek ;)
0
@OsamaDembele Xd
0
split decision ? xDDDDD
0
@Douglas Wyczuwam Nokaut
4
Jeśli Everton dzisiaj wygra z "Lisami", to Raphinha będzie do wyjęcia za 25 mln !
0
@mrboom Tak nowy :D
0
@Joe_Pesci zrobiles błąd i teraz będziesz "Janka" palił :D
0
@Joe_Pesci "somsiad" xd
0
@AmigoBlancos Myślę że Real może wygrać LM, świetnie się odnajdują w pucharach
4
Każdy kto teraz zwala winę na Xaviego, lub jedzie po nim, jest po prostu hipokrytą i dzieciakiem ;) trzymajmy za naszych kciuki i im kibicujmy do samego końca,już pokazali w tej rundzie że potrafią grać naprawdę dobra piłkę. Kibicem się jest a nie bywa ! VeB !!!
0
@_catalan Czy to jest wazne ? Jesli awansujemyu do LM i w przyszlym sezonie powalczymy o jakis puchar, to nikt tego nie bedzie pamietał
4
@FC1899Barca Dembele jest obecnie najlepszym naszym zawodnikiem :D Busi pomocnikiem, a Alba i Pique Obroncami :D
0
@Rastafarnianin Juz bys go zwolnil ?
0
Pozostało trzymać mocno Kciuki !
0
@vegeta10 Pewnie, nie chca grac w LM :)
1
@JohnA Pogba z reprezentacji to dalej TOP !
0
@DamianBarcaCule Nie przesadzaj xd
2
@DonMatteo901 to ten sam Ćwiąkala który nie wypowiada się na temat pracy sędziów;D ?
4
Gavi piękna walka i gra do końca przy akcji bramkowej, ale sytuacja z 74 minuty po prostu musi skończyć się bramka.
Barcelona musi zacząć strzelać w światło bramki, czasem trzeba dać szansę bramkarzowi popełnić błąd.
1
Dzisiaj pomyślałem że fajnym wzmocnieniem byłby Greenwood, zastanawiałem się co z nim, więc wpisałem jego nazwisko w Google, kompletnie zapomniałem o jego wybrykach.
0
@busquets5 Mimo ze został mu ostatni rok kontraktu, to i tak trzeba za niego wylozyć ładną sumkę. jesli chodzi o statyski, to wyglada duzo lepiej od FDJ
2
@masq ostatnie spotkania Ter Stegen Top więc o czym ty mówisz?
1
@Borry Adama ? Serio? On zapomnial jak się podaję piłkę
0
@Zbyszard widać chemię między nimi
0
Wolałbym żeby to Gavi grał po stronie Dembele
0
Dla wszystkich którzy nie widzą różnicy między czwartym a drugim miejscu w lidze ;)
Zajęcie pierwszego miejsca po ostatniej kolejce spotkań oznacza zdobycie tytułu Mistrzów Hiszpanii w piłce nożnej. Mistrz Hiszpanii, podobnie jak drużyna z drugiego i trzeciego miejsca zdobywa prawo gry w Lidze Mistrzów UEFA. Czwarta drużyna zdobywa prawo uczestniczenia w fazie Play-off Ligi Mistrzów. Piąta oraz szósta drużyna zdobywają możliwość gry w Lidze Europy UEFA.
0
@TheNekro94 Zajęcie pierwszego miejsca po ostatniej kolejce spotkań oznacza zdobycie tytułu Mistrzów Hiszpanii w piłce nożnej. Mistrz Hiszpanii, podobnie jak drużyna z drugiego i trzeciego miejsca zdobywa prawo gry w Lidze Mistrzów UEFA. Czwarta drużyna zdobywa prawo uczestniczenia w fazie Play-off Ligi Mistrzów. Piąta oraz szósta drużyna zdobywają możliwość gry w Lidze Europy UEFA.
Serio dla ciebie nie ma różnicy czy 4 te czy 2gie ?
0
@Lucassito Chyba inne mecze oglądamy;)