1

@Messiah10 a Kto powiedział ze spał wgle ?

0

@lukas10 Ty to jestes :D

6

@Wojcio Guardiola, Xavi i Luis Enrique widzą jego talent, ale ty mowisz ze nadaje sie do gry w Segunda xd !
Dodam tylko, ze ten chłopak ma dopiero 21 LAT ! Jak na Środkowego obronce, to bardzo młody wiek ;)

0

0

split decision ? xDDDDD

0

@Douglas Wyczuwam Nokaut

4

Jeśli Everton dzisiaj wygra z "Lisami", to Raphinha będzie do wyjęcia za 25 mln !

0

@mrboom Tak nowy :D

0

@Joe_Pesci zrobiles błąd i teraz będziesz "Janka" palił :D

0

@Joe_Pesci "somsiad" xd

0

@AmigoBlancos Myślę że Real może wygrać LM, świetnie się odnajdują w pucharach

4

Każdy kto teraz zwala winę na Xaviego, lub jedzie po nim, jest po prostu hipokrytą i dzieciakiem ;) trzymajmy za naszych kciuki i im kibicujmy do samego końca,już pokazali w tej rundzie że potrafią grać naprawdę dobra piłkę. Kibicem się jest a nie bywa ! VeB !!!

0

@_catalan Czy to jest wazne ? Jesli awansujemyu do LM i w przyszlym sezonie powalczymy o jakis puchar, to nikt tego nie bedzie pamietał

4

@FC1899Barca Dembele jest obecnie najlepszym naszym zawodnikiem :D Busi pomocnikiem, a Alba i Pique Obroncami :D

0

@Rastafarnianin Juz bys go zwolnil ?

0

Pozostało trzymać mocno Kciuki !

0

@vegeta10 Pewnie, nie chca grac w LM :)

1

@JohnA Pogba z reprezentacji to dalej TOP !

0

@DamianBarcaCule Nie przesadzaj xd

2

@DonMatteo901 to ten sam Ćwiąkala który nie wypowiada się na temat pracy sędziów;D ?

4

Gavi piękna walka i gra do końca przy akcji bramkowej, ale sytuacja z 74 minuty po prostu musi skończyć się bramka.
Barcelona musi zacząć strzelać w światło bramki, czasem trzeba dać szansę bramkarzowi popełnić błąd.

1

Dzisiaj pomyślałem że fajnym wzmocnieniem byłby Greenwood, zastanawiałem się co z nim, więc wpisałem jego nazwisko w Google, kompletnie zapomniałem o jego wybrykach.

0

@busquets5 Mimo ze został mu ostatni rok kontraktu, to i tak trzeba za niego wylozyć ładną sumkę. jesli chodzi o statyski, to wyglada duzo lepiej od FDJ

2

@masq ostatnie spotkania Ter Stegen Top więc o czym ty mówisz?

1

@Borry Adama ? Serio? On zapomnial jak się podaję piłkę

0

@Zbyszard widać chemię między nimi

0

Wolałbym żeby to Gavi grał po stronie Dembele

0

Dla wszystkich którzy nie widzą różnicy między czwartym a drugim miejscu w lidze ;)

Zajęcie pierwszego miejsca po ostatniej kolejce spotkań oznacza zdobycie tytułu Mistrzów Hiszpanii w piłce nożnej. Mistrz Hiszpanii, podobnie jak drużyna z drugiego i trzeciego miejsca zdobywa prawo gry w Lidze Mistrzów UEFA. Czwarta drużyna zdobywa prawo uczestniczenia w fazie Play-off Ligi Mistrzów. Piąta oraz szósta drużyna zdobywają możliwość gry w Lidze Europy UEFA.

0

@TheNekro94 Zajęcie pierwszego miejsca po ostatniej kolejce spotkań oznacza zdobycie tytułu Mistrzów Hiszpanii w piłce nożnej. Mistrz Hiszpanii, podobnie jak drużyna z drugiego i trzeciego miejsca zdobywa prawo gry w Lidze Mistrzów UEFA. Czwarta drużyna zdobywa prawo uczestniczenia w fazie Play-off Ligi Mistrzów. Piąta oraz szósta drużyna zdobywają możliwość gry w Lidze Europy UEFA.


Serio dla ciebie nie ma różnicy czy 4 te czy 2gie ?

0

@Lucassito Chyba inne mecze oglądamy;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?