0

@kuz Smacznej Kawusi ;D

1

@darek60 Fati mial dwie ciężkie kontuzje ;)

0

Ciężki mecz, myślałem że nasi przegrają, ale ogólnie mecz był cały czas pod kontrolą. VeB!

1

Oczywiście kibicuje Naszym, ale coś czuję, że dzisiaj będzie lanie.

7

Masakra, jacy ludzie są delikatni w tych czasach, ja bym się popłakał i nie wychodził z łóżka przez tydzień, przecież to obca osoba której zdanie jest dla mnie "mega wazne".

0

@Carlosss Jak dla mnie Dembele jest kozakiem jeśli chodzi o umiejętności, nie można powiedzieć, że ma tylko szybkość, obie nogi i mega dobry drybling, na pewno powinien popracować nad skutecznością.

1

Pamiętajcie, że nas też czeka bardzo trudny mecz z mega trudnym przeciwnikiem. Ale mimo wszystko cieszy strata punktów przez Real.

0

@Adwokatdiabla znasz wgle historie tego konfliktu ?

1

@TheNekro94
Ooo właśnie o takie rzeczy mi chodzi ;) jak masz więcej to wal śmiało;) jutro zrobię i dam znać;)

0

@Gwyn to takie standard żarcie, ale dzięki;D

1

Siemanko, znacie jakieś fajne i proste przepisy dla osób które ćwiczą i lubią dobrze i w miarę zdrowo zjeść?
Ja Np na śniadanie lubię robić omlet białkowy, może każdy z was podzieli się swoim przepisem, jak będzie coś warte uwagi, to na pewno spróbuję;) z góry dzięki!

OMLET BIAŁKOWY
1 banan
20g zmielonych na mąkę płatków owsianych
miarka odżywki białkowej( ja daje czekoladową)
1 jajko
100ml płynu, dowolnego, może być woda, mleko
pół łyżeczki proszku do pieczenia

1

@Coutinho007 mogą być inni;) lepsi lub podobni poziomem

1

To może być Ciekawa walka ;D

1

@tbas Po 1 myślałaś że dostanie dużo mniejszy wyrok, a kiedy okazało się inaczej, już był po wielu latach sankcji i nie opłacało się wyłamać. Po 2gie, idąc na słupa, wiesz, że prędzej czy później pójdziesz siedzieć. Po 3cie, myślę że długo by nie przeżył gdyby zaczął sypac na polityków;)

Nawet największy Fraje... w Polsce powiedział, że Pruszków to mafia trzepakowa, politycy to prawdziwa mafia która wydawała rozkazy i że gdyby zaczął o nich mówić to już by dawno umarł;)

1

@mientusek1407 Mi również nie przeszkadzają, niech sobie sypiają z kim i kiedy chcą;) ale niech nikt nie wmawia mi, że to jest czymś normalnym, a w moim komentarzu chodziło o to, że właśnie dzięki temu że będą mogli brać ślub, będą mogli również adoptować dzieci

0

@tbas Teraz to dowaliłeś;) no właśnie dlatego że to Polityk to nie siedzi ;)

0

@tbas Moim zdaniem CPK też nie ma sensu, ale Akurat Amber Gold to inna bajka ;) tam maczali łapy politycy ;)

0

@dafik85 Udowodnij ;)

1

@kamilos1214 Nie znam się na tym, ale myślę, że to zależy od człowieka/dziecka, jedno dziecko za kilka Lat wgle nie będzie pamiętało, że takie miejsce miało zdarzenie, natomiast drugie dziecko może mieć zmarnowane przez tą sytuację całe życie.

Dam Ci taka ciekawostkę( może to źle określenie), ale... zapoznałem kiedyś chlopaka, który zabił swojego rówieśnika nożem, zadał mu 13 ciosów z tego 9 śmiertelnych, ponoć wyglądało to strasznie, i któregoś dnia, zapytałem go czy żałuję i jak wgle może z tym żyć, czy nie śni mu się to po nocach, odpowiedział, że żałuję strasznie i wolałby oddać swoje życie za życie tego chlopaka, ale ze nie jest mu z tym ciężko, bo on wie, że to on zrobił, ale tego wgle nie pamięta i czasem myśli w ten sposób jakby to nie był on, jakby przez chwilę był inna osoba.

Więc jak widzisz psychika ludzka, może sama wyprzeć takie wspomnienia nawet u dorosłego mężczyzny.

6

@MarioVeB! Czyli dla Ciebie to co mówi i robi ta kobieta ma jakiś sens? Pomijając już czy jesteś z prawej czy lewej strony, tylko odpowiedz szczerze ;)

1

@Barcelonka070 Mordo, obudź się ! Już po wyborach, te obietnice już są nieaktualne ;D

20

Lewica to chodzący Mem.. Jak ta Kobieta może reprezentować nasz Kraj !?

https://fb.watch/nMv3A_eZFj/

0

@VamosDeJong Piereszy miesiąc 100%, bo płaci pracodawca, ale później już tylko 80% od Zusu

0

@mientusek1407 Czemu ? Najwieoczniej mają podobne zdanie ;) mnie przeraża, że ludzie nie widzą w tym wszystkim problemu ;)

0

@Eto'o9 R10 nie przetłumaczysz;) nie ma sensu ;)

0

@Tasde mogą jeszcze przekabacic pojedyncze osoby z lewej strony na swoją stronę

2

@MesQueUnClub96 Burpeesy,bieganie i jakieś ćwiczeń obwodowe na brzuch, tutaj masz jakiś przykład z internetu, ale Jedzenie to podstawa jeśli mowa o brzuchu.


1 Podciąganie kolan do brody leżąc 15–20 powtórzeń
2.Wspinaczka górska – 60 sekund.
3 Brzuszki – 15–20 powtórzeń
4 Spacer pająka – 60 sekund.
5 Przenoszenie kolan – 10/12 razy na stronę
6 Deska – max czasu.

0

@_barti myślę, że nie, ale nic mnie w tym kraju nie zdziwi

4

Ja coś czuję, że PiS ma jakiś plan i jeszcze wszystkich zaskoczy, są zbyt spokojni i pewni siebie ... serio to dziwne

2

@MesQueUnClub96 Napisałeś o spalaniu tkanki tłuszczowej, plus dodałeś że chcesz robić brzuszki ;) a każdy kto ćwiczy i ma o tym pojęcie, to wie, że brzuch odkrywa się w kuchni, a nie na siłowni;)
Jeśli chodzi o ćwiczenia, to możesz korzystać ze sprzęty, czy chcesz robić ćwiczenia z wykorzystaniem własnego ciała?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?