0

@Piotii16 Egipt jest teraz mega tani

0


Mam nadzieję, że jeszcze wróci do Barcelony i będziemy mieli z niego mnóstwo pożytku ;)

0

@TR3YWAY ale bramkarz wyszedł z Lini bramkowej przed uderzeniem

1

@agaFCB xd Gavi zjada 19letniego Inieste

0

@Emhyr w drużynach młodzieżowych wynik jest na drugim planie, tam się liczy styl gry i rozwój zawodników.

1

Premier League jest strasznie wyrównana w tym roku, aż jestem ciekaw jak to się zakonczy ;D
Ja stawiam na powrót Liverpoolu na tron ;D jakie są wasze typy ?

1

@mientusek1407
Eliminacje do MS: 6 spotkań 5 bramek 2 asysty
Premier League 11 spotkań 4 bramki 4 asysty
Liga Europy 4 mecze 2 bramki 1 asysta

Przypominam że ma 24 lata i dopiero wchodzi w najlepszy wiek dla piłkarza ;D

0

@mientusek1407 Nunez ogór? Xd

1

@Seba_89_ Przyjęcie KPO to będzie ogromny błąd. Będziemy to spłacać przez wiele wiele lat, plus wejdą nowe EuroPodatki

0

To są zawodnicy z którymi moim zdaniem Barca powinna się rozstać.
Oriol Romeu
Sergi Roberto
Ferran Torres
Raphinha
Marcos Alonso
Sergino Dest
Eric Garcia
Lenglet
Lewandowski.

1

Naprawdę mega szkoda mi Gaviego, oby nie było tak jak z Ansu ..

2

Isco straszny kozak w tym sezonie, ogólnie zawsze chciałem go zobaczyć w Barcelonie, myślę, że on jak i James bardziej pasowali do Barcy niż Realu.



6

Jak dla mnie wystawienie Araujo na prawej stronie, ma tylko sens z RM, ale ze słabszymi drużynami, gdzie Barca ma dominować, to wolę Araujo na SO a na bokach Cancelo i Balde.

2

@Warte No pewnie, to oznaka mega szacunku xd

0

@qbuteq Siema ;D kibicem się jest a nie bywa ;D

0

@KrwawiaceoczyVEB bo jest sam na prawej stronie

0

Gramy bez prawego obrońcy;)

0

@dawidziu89 za dużo kombinuje, początek miał fajny, byko widać pomysł

0

Araujo musi wrócić na środek, bo nikt sobie nie radzi fizycznie z gościem. Numerem 32.

0

Jak ja nie lubię, kiedy trener uciska na siłę zawodnich nie na swoich pozycjach. XAVI naprawdę mnie rozczarowuje.

0

Gavi pauzuje na kartki ?

0

@Lukikiki uwierz mi, że nie warto ;D

0

@Lukikiki aż tak, to nie warto xd

0

@titikaka ty tak serio ? Nie zrozumiałeś o co mu chodzi ?

3

@obora69 włącz, warto oglądać mecze ukochanej drużyny, ale ogólnie dramat

5

Mamy ciekawych i całkiem dobrych zawodników, tutaj jest ogromna wina trenera.

0

Brawo ! Barca kolejny mecz bez pomysłu, nasze skrzydła nie istnieją.
Xavi chyba się pogubił.

0

@karolup xd. .

0

Moim zdaniem na ten moment opaskę Kapitana powinien dostać ktoś z dwójki Araujo/Gavi, jakie są wasze typy ;)

1

@Sccaner obronę xd ? Chyba Araujo i Ter Stegena, obrona była tak dziurawa, że już w 1 połowie powinniśmy stracić minimum 3 bramki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?