kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piotii16 Egipt jest teraz mega tani
0
Mam nadzieję, że jeszcze wróci do Barcelony i będziemy mieli z niego mnóstwo pożytku ;)
0
@TR3YWAY ale bramkarz wyszedł z Lini bramkowej przed uderzeniem
1
@agaFCB xd Gavi zjada 19letniego Inieste
0
@Emhyr w drużynach młodzieżowych wynik jest na drugim planie, tam się liczy styl gry i rozwój zawodników.
1
Premier League jest strasznie wyrównana w tym roku, aż jestem ciekaw jak to się zakonczy ;D
Ja stawiam na powrót Liverpoolu na tron ;D jakie są wasze typy ?
1
@mientusek1407
Eliminacje do MS: 6 spotkań 5 bramek 2 asysty
Premier League 11 spotkań 4 bramki 4 asysty
Liga Europy 4 mecze 2 bramki 1 asysta
Przypominam że ma 24 lata i dopiero wchodzi w najlepszy wiek dla piłkarza ;D
0
@mientusek1407 Nunez ogór? Xd
1
@Seba_89_ Przyjęcie KPO to będzie ogromny błąd. Będziemy to spłacać przez wiele wiele lat, plus wejdą nowe EuroPodatki
0
To są zawodnicy z którymi moim zdaniem Barca powinna się rozstać.
Oriol Romeu
Sergi Roberto
Ferran Torres
Raphinha
Marcos Alonso
Sergino Dest
Eric Garcia
Lenglet
Lewandowski.
1
Naprawdę mega szkoda mi Gaviego, oby nie było tak jak z Ansu ..
2
Isco straszny kozak w tym sezonie, ogólnie zawsze chciałem go zobaczyć w Barcelonie, myślę, że on jak i James bardziej pasowali do Barcy niż Realu.
6
Jak dla mnie wystawienie Araujo na prawej stronie, ma tylko sens z RM, ale ze słabszymi drużynami, gdzie Barca ma dominować, to wolę Araujo na SO a na bokach Cancelo i Balde.
2
@Warte No pewnie, to oznaka mega szacunku xd
0
@qbuteq Siema ;D kibicem się jest a nie bywa ;D
0
@KrwawiaceoczyVEB bo jest sam na prawej stronie
0
Gramy bez prawego obrońcy;)
0
@dawidziu89 za dużo kombinuje, początek miał fajny, byko widać pomysł
0
Araujo musi wrócić na środek, bo nikt sobie nie radzi fizycznie z gościem. Numerem 32.
0
Jak ja nie lubię, kiedy trener uciska na siłę zawodnich nie na swoich pozycjach. XAVI naprawdę mnie rozczarowuje.
0
Gavi pauzuje na kartki ?
0
@Lukikiki uwierz mi, że nie warto ;D
0
@Lukikiki aż tak, to nie warto xd
0
@titikaka ty tak serio ? Nie zrozumiałeś o co mu chodzi ?
3
@obora69 włącz, warto oglądać mecze ukochanej drużyny, ale ogólnie dramat
5
Mamy ciekawych i całkiem dobrych zawodników, tutaj jest ogromna wina trenera.
0
Brawo ! Barca kolejny mecz bez pomysłu, nasze skrzydła nie istnieją.
Xavi chyba się pogubił.
0
@karolup xd. .
0
Moim zdaniem na ten moment opaskę Kapitana powinien dostać ktoś z dwójki Araujo/Gavi, jakie są wasze typy ;)
1
@Sccaner obronę xd ? Chyba Araujo i Ter Stegena, obrona była tak dziurawa, że już w 1 połowie powinniśmy stracić minimum 3 bramki