1

Po prostu był silniejszy, jeśli Martinez jako ostatni zawodnik dodawał coś od siebie, to tylko pogratulować;D

1

Szkoda wczorajszego meczu. Momentami wyglądało to bardzo fajnie, pierwsze 20 minut kozackie

5

Dobra pierwsza połowa, nie rozumiem po co płaczecie;)

0

@Albatros co ty dupisz xd

0

@aspr1me moim zdaniem Kounde dobrze radzi sobie z piłką przy nodze

0

Barca świetny pressing, oby tak dalej

0

@MesQueUnClub_87 odpowiedź jest prosta, ktoś po prostu sir wstydził i tyle, a jakie miał powody ze musiał oddać kota? Tego nikt nie wie;)

0

@Azi Nawiązując do twojego wczorajszego Komentarza na temat "samozaorania" obajtka, to uwierz, że jest sposób żeby paliwo kosztowało od tak 5zl, wystarczy troszkę chęci i obniżce podatek i inne ukryte składki.

"Różnicę robi obecnie prawie wyłącznie poziom opodatkowania. Jak policzyliśmy, w cenie benzyny 95 podatki stanowią w Polsce 45,1 proc., a reszta to cena hurtowa paliwa i marża stacji. W przypadku diesla podatki to 43,2 proc"

Więc jak widzisz można;)

16

@Azi Myślę, że to nawiązanie do słów Tuska, że od teraz może zrobić po 5 zł, a Obajtkowi w tym zdjęciu chodzi o to, że Tusk mówił, że to jego wina i pisu. A ceny idą dalej w górę, mi i wldzy Lewej strony, więc nie ma mowy o samozaoraniu

15

@MesQueUnClub_87
Nie znamy sytuacji byłego "wlsciciela", dlatego nie warto oceniać.

0

@AnalizaTV 4 lata gry na wysokim poziomie to mało?

2



Piękny moment ;)

0

@michal26 Barca cały mecz przeważa.

1

@krajana zupełnie inny styl gry

0

@mightyanaldevastator
Myślę że zagramy 5 3 2/ 352

5

@Transu96 przestań, gdyby nie afera Greenwooda, to piłkarsko jest kozakiem ;)

0

Myślicie ze Greenwood byłby dobrym tranferem .?

14

@Tasde skąd wy bierzecie te bzdury, że on ma jakieś braki ?

1

@BartqRKO Właśnie miałem o tym napisać, ale nie pamiętałem który to sezon

0

@Cukson Obecnie najlepszy skrzydłowy na świecie

3

@Destroyer_of_Worlds
Gavi jest wybitny w każdym aspekcie :) Ktoś kto mówi, że ten 19 latek nie jest wybitny, po prostu nie zna się na piłce ;)

Edit


2

@HighestInTheRoom
Co ty mówisz.. czemu ktoś ma być na siłę powoływany i wysyłany na śmierć... ciekawe co byś mówił gdyby chodziło o twojego Ojca, brata , syna czy najlepszego przyjaciela, albo gdyby chodziło o Ciebie ;)

0

@Ptasior
Nie mam pojęcia jak to działa, szczerze mówiąc mało się tym interesowałem, ale po prostu mega szkoda mi tego chlopaka...
https://vm.tiktok.com/ZM6VquwKY/

Tutaj link z rozprawy, to ten niższy, wygląda jak wrak człowieka, a przed wojną serio wyglądał bardzo dobrze.

1

Masakra, moja Mama ma przyjaciółkę z Ukrainy, najpierw jej Syna zmuszono dl wstąpienia do Armii i wysłano go do walki, później został więźniem na rosji. A dzisiaj dostała wiadomość, że dostał 25 lat więzienia w rosyjskim sądzie, chlopak 24 lata... Chore czasy ! Chlopak Cierpi przez czyjeś widzimisię, i nie mówię tylko o tym zje...e Putinie, nie chcesz walczyć, to powinieneś mieć prawo wyjechać i tyle, niech cala ta szachta da na front swoje rodziny, dopiero później niech innych zmuszają.

0

@Jakchcesz @Chada
Tańczyliśmy, wchodziliśmy w interakcje. Byliśmy już bliżej siebie, ona zaczęła tańczyć bliżej mnie, ocierając się swoimi częściami ciała o moje. To był typowy taniec dyskotekowy, taniec, który był nieco bliższy. Położyła rękę za sobą i zaczęła dotykać moich części ciała.

- Zgodziła się pójść do toalety, nie musiałam nalegać. Powiedziałem jej, że najpierw idę do łazienki i czekałem przez chwilę, myśląc, że nie przyjdzie, że nie chce. A kiedy otworzyłem drzwi, praktycznie ją nimi uderzyłem.

Wystarczy sprawdzić kamery, jeśli sama poszła za nim do Kibla i rzeczywiście łapa Go za miejsce intymne, to wyrok dla niej i mam nadzieję że będzie surowy, jeśli było inaczej wyrok dla Alvesa i TP surowy ;)

0

@Jakchcesz Ładnie masz w głowie;) Nic takiego nie napisałem, widzisz co chcesz zobaczyć

0

@Kubsoleon Mówiłem o "Kobietach", nie o szlaufach ;D

0

@Chada Nie odpowiedziałeś na pytanie ;D
Uwierz, że nie tylko internetowy ;)

0

@Jakchcesz No pewnie jak ktoś ja gwalci, to leży rozklada nogi i się uśmiecha ;)

3

@Hellrider To jego praca, wyświetlenia mają się zgadzać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?