kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po prostu był silniejszy, jeśli Martinez jako ostatni zawodnik dodawał coś od siebie, to tylko pogratulować;D
1
Szkoda wczorajszego meczu. Momentami wyglądało to bardzo fajnie, pierwsze 20 minut kozackie
5
Dobra pierwsza połowa, nie rozumiem po co płaczecie;)
0
@Albatros co ty dupisz xd
0
@aspr1me moim zdaniem Kounde dobrze radzi sobie z piłką przy nodze
0
Barca świetny pressing, oby tak dalej
0
@MesQueUnClub_87 odpowiedź jest prosta, ktoś po prostu sir wstydził i tyle, a jakie miał powody ze musiał oddać kota? Tego nikt nie wie;)
0
@Azi Nawiązując do twojego wczorajszego Komentarza na temat "samozaorania" obajtka, to uwierz, że jest sposób żeby paliwo kosztowało od tak 5zl, wystarczy troszkę chęci i obniżce podatek i inne ukryte składki.
"Różnicę robi obecnie prawie wyłącznie poziom opodatkowania. Jak policzyliśmy, w cenie benzyny 95 podatki stanowią w Polsce 45,1 proc., a reszta to cena hurtowa paliwa i marża stacji. W przypadku diesla podatki to 43,2 proc"
Więc jak widzisz można;)
16
@Azi Myślę, że to nawiązanie do słów Tuska, że od teraz może zrobić po 5 zł, a Obajtkowi w tym zdjęciu chodzi o to, że Tusk mówił, że to jego wina i pisu. A ceny idą dalej w górę, mi i wldzy Lewej strony, więc nie ma mowy o samozaoraniu
15
@MesQueUnClub_87
Nie znamy sytuacji byłego "wlsciciela", dlatego nie warto oceniać.
0
@AnalizaTV 4 lata gry na wysokim poziomie to mało?
2
Piękny moment ;)
0
@michal26 Barca cały mecz przeważa.
1
@krajana zupełnie inny styl gry
0
@mightyanaldevastator
Myślę że zagramy 5 3 2/ 352
5
@Transu96 przestań, gdyby nie afera Greenwooda, to piłkarsko jest kozakiem ;)
0
Myślicie ze Greenwood byłby dobrym tranferem .?
14
@Tasde skąd wy bierzecie te bzdury, że on ma jakieś braki ?
1
@BartqRKO Właśnie miałem o tym napisać, ale nie pamiętałem który to sezon
0
@Cukson Obecnie najlepszy skrzydłowy na świecie
3
@Destroyer_of_Worlds
Gavi jest wybitny w każdym aspekcie :) Ktoś kto mówi, że ten 19 latek nie jest wybitny, po prostu nie zna się na piłce ;)
Edit
2
@HighestInTheRoom
Co ty mówisz.. czemu ktoś ma być na siłę powoływany i wysyłany na śmierć... ciekawe co byś mówił gdyby chodziło o twojego Ojca, brata , syna czy najlepszego przyjaciela, albo gdyby chodziło o Ciebie ;)
0
@Ptasior
Nie mam pojęcia jak to działa, szczerze mówiąc mało się tym interesowałem, ale po prostu mega szkoda mi tego chlopaka...
https://vm.tiktok.com/ZM6VquwKY/
Tutaj link z rozprawy, to ten niższy, wygląda jak wrak człowieka, a przed wojną serio wyglądał bardzo dobrze.
1
Masakra, moja Mama ma przyjaciółkę z Ukrainy, najpierw jej Syna zmuszono dl wstąpienia do Armii i wysłano go do walki, później został więźniem na rosji. A dzisiaj dostała wiadomość, że dostał 25 lat więzienia w rosyjskim sądzie, chlopak 24 lata... Chore czasy ! Chlopak Cierpi przez czyjeś widzimisię, i nie mówię tylko o tym zje...e Putinie, nie chcesz walczyć, to powinieneś mieć prawo wyjechać i tyle, niech cala ta szachta da na front swoje rodziny, dopiero później niech innych zmuszają.
0
@Jakchcesz @Chada
Tańczyliśmy, wchodziliśmy w interakcje. Byliśmy już bliżej siebie, ona zaczęła tańczyć bliżej mnie, ocierając się swoimi częściami ciała o moje. To był typowy taniec dyskotekowy, taniec, który był nieco bliższy. Położyła rękę za sobą i zaczęła dotykać moich części ciała.
- Zgodziła się pójść do toalety, nie musiałam nalegać. Powiedziałem jej, że najpierw idę do łazienki i czekałem przez chwilę, myśląc, że nie przyjdzie, że nie chce. A kiedy otworzyłem drzwi, praktycznie ją nimi uderzyłem.
Wystarczy sprawdzić kamery, jeśli sama poszła za nim do Kibla i rzeczywiście łapa Go za miejsce intymne, to wyrok dla niej i mam nadzieję że będzie surowy, jeśli było inaczej wyrok dla Alvesa i TP surowy ;)
0
@Jakchcesz Ładnie masz w głowie;) Nic takiego nie napisałem, widzisz co chcesz zobaczyć
0
@Kubsoleon Mówiłem o "Kobietach", nie o szlaufach ;D
0
@Chada Nie odpowiedziałeś na pytanie ;D
Uwierz, że nie tylko internetowy ;)
0
@Jakchcesz No pewnie jak ktoś ja gwalci, to leży rozklada nogi i się uśmiecha ;)
3
@Hellrider To jego praca, wyświetlenia mają się zgadzać