0

Jeszcze Fermin za De Jonga

0

@yoli co mówiłeś?

2

PSG ma mega potencjał w ataku i ogromne dziury w obronie, może się nie znam, ale ja bym z nimi zagrał mega ofensywnie, żeby musieli się bronić większość spotkania

2

Jak on da Christensena do pomocy, to wielkie XD

0

D R A M A T !
Rob zmiany Xavi.

2

Yamala zjada trema dzisiaj, mnóstwo złych decyzji, oby się rozluźnił w 2giej połowie. A PSG słabiutkie, gdyby Barca grała swoje, to dzisiaj można zamknąć temat awansu

1

PSG poświęca bardzo dużo osób w ataku, aż się prosi żeby Felix pograł z kontry

4

Sędziowanie zapowiada się ciekawie

0

Guardiola zbyt mało Srodkowych obrońców wstawil do podstawowej jedenastki ;) Jakby wstawił jeszcze z trzech, to by wygrał ;D

A tak na poważnie, skrzydła City nie istnieją, bo nie mają pomocy od bocznych obrońców, nie podoba mi się pomysł upychania wszędzie SO, na boki obrony, do pomocy, może jeszcze na 9tke ?

0

Ter Stegen
Kounde Araujo Cubarsi Canncelo
Gundogan FDJ
Joao Felix
Lamine Lewy Raphinha
Chciałbym zobaczyć taki skład na PSG, najgorsze co możemy zrobić, to dać przejąć inicjatywę Psg

0

@Emhyr Boi się, że sprawa molestowania kobiet znow wróci na usta ludzi, a że czasy są jakie są, to boi się wiezienia ;)

0

Myślicie ze Endrick ma szansę się przebić w RM jeśli przyjdzie Mbappe ?

2

@Lionel_Messi10 Mega fajny zawodnik

0

1

@Emhyr Ale Palmer i tak kręci ladne statyski

1

@Gaz Przygotowanie to jedno, ale szczęście to drugie ;)

0

@Rewolucja123 Pewnie, że tak, istnieją też przypadki, że piłkarz zostaje oddelegowany do trenowania z drużyną rezerw.
@Emhyr Nie ma czegoś takiego xd klub może nawet ukarać w taki sposób piłkarza. Zobacz przypadek Kiedyś R10 lub teraz Zielińskiego

15

Bardzo dobry ruch ze strony trenera, bardzo fajnie, że powiedział o tym głośno i oficjalnie, Ansu musi zrozumieć, że sam talent nie wystarczy, liczy się również ciężka praca.

0

@Emhyr Piłkarz ma ostatnie słowo? To klub decyduje o tym czy pozwoli mu odejść, dopiero później zawodnik może się zgodzić lub nie.
Jeśli Felix powie, że odchodzi tylko do Barcy, to równie dobrze ATM może go trzymać na trybunach cały sezon

4

Ladne, jak widzę czarna koszulkę, to nie wiem czemu, ale przed oczami mam Cesca Fabregasa

0

@Matheu12 Też mógł dostać takie wytyczne z góry;)

0

@Forza_Juve A jak spisuje się w tym sezonie ? Nie miałem zbyt wielu okazji zobaczyć go w akcji, statystyki wyglądają przyzwoicie

0

Co myślicie o Federico Chiesa ? Jego kontrakt obowiązuje do czerwca 2025, więc Juventus musi go przedłużyć. Albo sprzedać żeby coś zarobić.

0

@Luciano99 o proszę, o tym też nie wiedziałem

2

@NeroTFP1
#PiekłoKobiet

0

@kulek22 Myślisz, że ma szansę zaistnieć w większym klubie ?

0

@joloskyy Widzew sprzedaje tyle karnetów jaka jest pojemność stadionu

0

Dzisiaj wpadłem przypadkiem na artykuł o Marcosie Alonso,
Z artykułu wynika, że jego Dziadek gral dla RM , jego Ojciec grał dla Barcy, natomiast on sam zaliczył oba te klubu, może to stary news, ale jak dla mnie całkiem fajna ciekawostka i ja osobiście wpadłem na ten artykuł dopiero dzisiaj.

0

@Greenalley Liga nie jest jeszcze przegrana.

0

@Herato Projekt się nie zepsuł, po prostu Bayer gra świetny sezon ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?