2

Jest taki hejt na Ansu Fatiego, a o ile się nie mylę, to w ostatnim sezonie w Barcelonie, strzelił 7 bramek i zaliczył 4 asysty w samej Lidze, dodam że jako rezerwowy, to serio takie zle liczby ? Teraz mamy pewnie lepszych skrzydłowych?

1

@Nowy1103 ty byś nie dał? Przecież on wtedy miał zadatki na numer 1 na świecie

4

@ShawnC Takk miliard euro za podpis xd
Zbyt dużo gry w Fife ;)

1

@ToWinaSedziego Hazard 115 mln

2

@etobzyk no tak. Lepiej dać zawodnikowi kilka mln za podpis, niż płacić za takiego Mbappe 200 mln

9

Mbappe (free)
Alaba (free)
Rudiger (free)
Valverde (5 million)
Camavinga (30 million)
Arda (30 million)
Vinicius (45 million)
Rodrigo (45 million)

Co by nie mówić o białych, to ostatnio robią świetne ruchy na rynku transfeorwym.

4

@BORO_12 a DM To nie pomocnik?

1

Flick lubi grać 4231, więc to serio szansa dla zawodników typu Felix czy Ferran

0

@TR3YWAY Moja teściowa kupiła kobialke za 20 zł, a wczoraj za 10 zl, ale to od jakiegoś faceta który zamawia do cukierni swojej

0

@Barcasub Ale po co marnować czas ?

0



Mimo wszystko chciałbym żeby do nas wrócił.

0

@Marcin43 Skąd wiesz czy mamy czy nie ? Co roku ta sama gadka, że nie mamy a jakoś kupujemy zawodników;)

2

Jeśli Flick serio zostanie trenerem Barcy, to na bank przygotowanie fizyczne będzie 100x lepsze

0

Stało się ;O.

0

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Xavi zostanie zwolniony.

0

@TadeuszK Nawte gdyby miał być sprzedany, to uważasz, że powinien powiedzieć :"nie, sprzedadzą mnie "

0

@Gall Chłopie co ty wypisujesz, daje sobie rękę uciąć że nie oglądasz spotkań tylko czytasz te wypociny na La rambla i tym się sugerujesz. Włącz tv obejrzyj kilka spotkań i kiedy zobaczyć ostatnie podanie i przegląd Pedriego to zrozumiesz czemu jest top pomocnikiem.

1

@Ziemny Szalony jestes ? Gość przed kontuzja byk uważany za jednego z najlepszych na swojej pozycji

0

@Reviven zgadłeś

0

A teraz tak serio, dobranoc panowie, czasem lubię was podenerwować;) czekam na rewanz ;)

0

Drugi sędzia, ściągał z mojej kartki hahaha

1

Gdyby wszystkie walki były na takim poziomie....
Jednak Boks może być ciekawy

1

Piekna walka . Brawo dla obu

0

Ostatnia runda wyłoni mistrza świata

0

@Allbi tak myślałem;)

0

Stawiałem na Furego, ale teraz ...

0

Ale walka ! Coś pięknego

2

Ludzie ogar. Usyk trafią 2 ciosami a wy mówicie ze jego runda, albo remis xd

1

@Arden hahahaha, za to że trafił na koniec 2 ciosami ?

0

@adi7adi8 Fury technicznie i praca na nogach zjada Usyka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?