kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jest taki hejt na Ansu Fatiego, a o ile się nie mylę, to w ostatnim sezonie w Barcelonie, strzelił 7 bramek i zaliczył 4 asysty w samej Lidze, dodam że jako rezerwowy, to serio takie zle liczby ? Teraz mamy pewnie lepszych skrzydłowych?
1
@Nowy1103 ty byś nie dał? Przecież on wtedy miał zadatki na numer 1 na świecie
4
@ShawnC Takk miliard euro za podpis xd
Zbyt dużo gry w Fife ;)
1
@ToWinaSedziego Hazard 115 mln
2
@etobzyk no tak. Lepiej dać zawodnikowi kilka mln za podpis, niż płacić za takiego Mbappe 200 mln
9
Mbappe (free)
Alaba (free)
Rudiger (free)
Valverde (5 million)
Camavinga (30 million)
Arda (30 million)
Vinicius (45 million)
Rodrigo (45 million)
Co by nie mówić o białych, to ostatnio robią świetne ruchy na rynku transfeorwym.
4
@BORO_12 a DM To nie pomocnik?
1
Flick lubi grać 4231, więc to serio szansa dla zawodników typu Felix czy Ferran
0
@TR3YWAY Moja teściowa kupiła kobialke za 20 zł, a wczoraj za 10 zl, ale to od jakiegoś faceta który zamawia do cukierni swojej
0
@Barcasub Ale po co marnować czas ?
0
Mimo wszystko chciałbym żeby do nas wrócił.
0
@Marcin43 Skąd wiesz czy mamy czy nie ? Co roku ta sama gadka, że nie mamy a jakoś kupujemy zawodników;)
2
Jeśli Flick serio zostanie trenerem Barcy, to na bank przygotowanie fizyczne będzie 100x lepsze
0
Stało się ;O.
0
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Xavi zostanie zwolniony.
0
@TadeuszK Nawte gdyby miał być sprzedany, to uważasz, że powinien powiedzieć :"nie, sprzedadzą mnie "
0
@Gall Chłopie co ty wypisujesz, daje sobie rękę uciąć że nie oglądasz spotkań tylko czytasz te wypociny na La rambla i tym się sugerujesz. Włącz tv obejrzyj kilka spotkań i kiedy zobaczyć ostatnie podanie i przegląd Pedriego to zrozumiesz czemu jest top pomocnikiem.
1
@Ziemny Szalony jestes ? Gość przed kontuzja byk uważany za jednego z najlepszych na swojej pozycji
0
@Reviven zgadłeś
0
A teraz tak serio, dobranoc panowie, czasem lubię was podenerwować;) czekam na rewanz ;)
0
Drugi sędzia, ściągał z mojej kartki hahaha
1
Gdyby wszystkie walki były na takim poziomie....
Jednak Boks może być ciekawy
1
Piekna walka . Brawo dla obu
0
Ostatnia runda wyłoni mistrza świata
0
@Allbi tak myślałem;)
0
Stawiałem na Furego, ale teraz ...
0
Ale walka ! Coś pięknego
2
Ludzie ogar. Usyk trafią 2 ciosami a wy mówicie ze jego runda, albo remis xd
1
@Arden hahahaha, za to że trafił na koniec 2 ciosami ?
0
@adi7adi8 Fury technicznie i praca na nogach zjada Usyka