2

Ludzie krytykują Torresa, ale jako zmiennik wykręcił przyzwoite liczby.
kolejna sprawa, to fakt, ze nie mozna skreślać zawodników typu Torres czy Joao Felix, pamietajcie, że Flick lubi grac 4231, więc oni naprawdę pasują do jego systemu gry, coś ala Muller w Bayernie.

0

W następnej kolejce przedwczesny Final

0

@mkl87 Ja nie pisze o tym konkretnym nazwisku, tylko o wieku;)

0

@CuleLbn xdddd.

0

@mkl87 nie jestem fanem jego talentu. Ale 29 lat, to dobry wiek, uważasz że 4, 5 lat gry na najwyższym poziomie, to mało?

1

@on1977 a moim zdaniem obecnie Guiu > Roque

1

@OldMc84 No też nie masz racji, możemy zarobić np 200 mln z umowy z Nike i to też możemy wydać.

0



To prawdziwy wywiad, czy podstawiony głos?
Edit : bardzo niebezpieczna rzecz

1

@Radioactive9705 Nie jestem Żołnierzem zawodowym, ale składałem przysięgę w Toruniu jako "zmechol", specjalizacja moździerz;D

0

@Midast Vini moim zdaniem jest obecnie lepszym zawodnikiem od Mbappe

0

@NeroTFP1 już to widzę, jak ty swojego psa zapinasz pasami ;)

0

@Criss18Barca nie mogę się z tym zgodzić, są zawodnicy którzy wyglądają świetnie w klubie który jest nastawiony na grę z kontry, ale kiedy trafiają do zespołu który stara się konstruować akcje w ataku pozycyjnym to już przepadają w tłumie, oczywiście jest też odwrotnie ;)

0

@Patrykl145 serio ? Patrz Piątek.
5 bramek i 12 asyst, czy to serio takie świetne liczby w lidze?

0

@bartekvisca nie o tym było pytanie;)

0

Co myślicie o transferze Nico Williamsa ? Mi osobiście się wydaje, że całkowicie nie pasuje do naszego "stylu" gry i że jest mocno przereklamowany.

0

@Faro USA i Kanada to naprawdę mocne zespoły

0

1

@oleoleole Jak zero konkretów? Powiedzial, że udziału klubu nigdy nie zostaną sprzedane, no i że najprawdopodobniej wrócimy do zasady 1:1

0

Serio mam dziwne przeczucie, że Fati namiesza w presezonie.

0

@Tasde ojaaa, ale jestes błyskotliwy, siedzą podejrzani ? A wiesz, że siedzą też więźniowie? Jeśli jesteś skazany prawomocnym wyrokiem, ale masz kolejne sprawy w toku, to mogą przenieść Cie do Aś:)

4

@Safrani Nic, po prostu PO wypuszcza szybciej ludzi do domu ;) dlatego więźniowie na nich głosują

0

Noah Darvich, jak na 17 lat, robi wrażenie fizycznie (zdjęcie ig)

5

@Jersi1 no tak xd presing to właśnie bezmyślne biegnięcie do piłki i przeciwnika, tyle że cała drużyna, jeśli zrobi to sam Gavi czy Fermin to wygląda to głupio. Ale jeśli w tym samym momencie zrobi to cała drużyna, to tak, mamy potwora ;)

3

@partymaker trzeba być idiota żeby go skreślić;)

1

Wolałbym sprzedać kogoś z 3ki Araujo, Kounde, Christensen, za nich możemy dostać dobre pieniądze które przydadzą się na wzmocnienie innych pozycji, a Eric jest fajna opcja na rezerwowego ;)

4

A ja mam przeczucie, że odpali w tym sezonie w Barcy. Może się mylę, ale jakoś tak czuje

4

Początek całkiem obiecujacy, później tylko gorzej i gorzej, myślę, że jego miejsce jest poza Barca. W Gironie wyglądał super ;)

0

@19Macio93 powiedział co wiedział xd

0

Raphinha dobry sezon ? Moim zdaniem średni z małymi przebłyskami.
Ale to fakt, myślę że Raphinha dużo bardziej pasuje do klubu który gra z kontry niż w ataku pozycyjnym

2

Hazard też miał nas nękać przez kilka sezonów, Kaka przychodził jako najlepszy piłkarz na świecie.
Tak samo Dembele, Coutinho czy Griezmann mieli być postrachem Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?