kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym tak szybko Desta nie skreślał, myślę że śmiało moglby powalczyć o miejsce w składzie, dodatkowo może grać na Lewej jak I Prawej stronie obrony.
Edit: i ma dopiero 23 lata
0
Araujo, Kounde , Cubarsi,Christensen,faye ?
0
Kroos przyszedł do RM za kasę plus Xabiego Alonso ?
1
@MesQueUnClub96 ile kcal zjadasz ?
26
Chore czasy... 2.5 roku za pocałunek?
Okej, gość przesadził, ale bez przesady
0
@Prorokk Prywatnie pół roku do przodu xd ? Możliwe, ale wątpię
0
@Comentateiro dziwne, bo właśnie z ciekawości sprawdziłem kilku gastrologow I każdy przyjmuje z taķ zwanego marszu
2
@draxidox
Wszyscy pisza o kasie, a np moja koleżanka (28lat) znalazła sobie faceta który ma 53 lata, każdy myślał że poleciała na hajs, a okazało się że gość pracuje w zwykłej firmie i nie jest bogaty, Koleżanka mówi, że po prostu przy nim czuje się lepiej niż przy swoich rówieśnikach, dla mnie to też chore , ale jednak nie zawsze musi chodzić o hajs ;)
1
@FCKubanczyk89 Neymar skłócił kiedyś szatnie ? Jak dla mnie na lewą stronę idealnie ;) nie mamy lidera. A samymi młodymi nie da się grać
2
@Khajio Idolowie mówisz;D
0
@tristan87 Ciekawe ile ofiar na Ukrainie ;)
0
Hiszpania wyszła słabym składem
0
@djaskol Chyba źle zrozumiałeś, Głowa u niego zaczęła działać od kiedy strzela i robi przewagę, po prostu ma fatalny "charskter"
0
Co on zrobił;O.
0
@djaskol Jeśli chodzi o umiejętności to TOP, ale jeśli chodzi o styl bycia to dno.
0
@Faro To samo pomyślałem.
0
@BORO_12
"Jest jeszcze jeden scenariusz do rozważenia. Angielski klub chce przedłużyć kontrakt z De Zerbim, ale w przypadku jego odejścia, menedżer chętnie zabrałby ze sobą Ansu. "
0
Czy robił ktoś z was Kurs na trenera personalnego ? Jeśli tak, to jakie "firmy" polecacie.
5
@FCB_dimiC Moim zdaniem, przedwyborcze obietnice każdej Partii powinny byś spisywane a na koniec powinni zostać rozlicxeni z owych obietnic i jeśli nie spełnia np 80% to wysokie kary i zakaz pracy w zawodzie na 5 lat ;)
1
@Zoker Ja osobiście nie chciałbym powrotu Messiego, ale brakuje nam lidera w obecnej drużynie.
Yamal jest zbyt mlody, a RL to nie ta bajka, myślę, że Barca powinna sprzedać kilku zawodników i rozbić bank, aby pozyskać zawodnika który pociągnie cały zespół do przodu.
PSG ma Mbappe
RM ma Viniego
Man City KVD plus wielu innych
ATM Greizzmanna
Itp itd, my takiego zawodnika obecnie nie mamy
1
@TheNekro94 Jak dla mnie,
Prime R10 > Prime Messi
Tylko Messi został na tym najwyższym poziomie o wiele wiele dłużej
5
@Emhyr Mało już tak pięknej gry, szkoda że Piłka nożna idzie w tym kierunku.
2
@Rl9k1nG Myślę, że Messi dalej na każdej pozycji w ataku robi przewagę
0
Dla mnie głupota jest pozbywanie się Desta, to świetna opcja jako rezerwowy, potrafi grać na Lewej jak i Prawej stronie, dalej jest młodym zawodnikiem, a myślę że nie wyglądałby gorzej niż Balde w tym sezonie;),
0
Alejandro Garnacho się nie łapie;O
Edit: Aaa niby ma 19 lat. Ale rocznikowo się spóźnił
0
@BISHBASHBOSH
Ale ty jesteś dzieciak ;D pozdrawiam
0
@BISHBASHBOSH
A tak BTW, wiesz ze Felix w Benfice grał jako Napastnik ? Czy jeszcze wtedy nie oglądałeś Piłki nożnej?
0
@BISHBASHBOSH No tak, Messi spełnia wszystkie twoje wymogi jako 9tka ^^
1
Chciałbym zobaczyć Felixa na 9tce
2
@sevs kryształ Team