kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem Fati był bardziej konkretny w swoich poczynaniach
8
A mowili, "Będzie Var, będzie w końcu uczciwie"
5
@626 Chyba nie rozumiesz problemu
0
Coś czuję że Isco dzisiaj powykręca w ziemię naszych Pomocników.
0
Dest to fajny zawodnik, może zagrać na LO jak i PO, nawet jako 3ci obrońca
8
Wynik wynikiem, ta Gra jest nie do zaakceptowania.
3
@MesQueUnClub_87 Boli Cie, ze wszystkie interesy otworzyła za swoje pieniądze? To nie były pieniądze Lewego... a tak poważnie, to dla mnie też to jest śmieszne, że żona sportowca ma takie parcie na szkło
0
@barteq Czuł jakieś dolegliwości
0
@Firestone bardzo dobrze, sportowa złość musi być, gorzej jak dostają takie lanie i nic sobie z tego nie robią
6
Fermin pokazuje Jaja, nie odstawia nogi, pokazuje sportowa złość, na takich zawodnikach jak on i Gavi musimy budować nową Barce.
1
@blakkudium Isak to jest kozak.
0
Na jakiej stronie zamawiacie wakcje ?
0
@Messibestplayerintheworld
Pogba
0
@Dankho94isback Najmłodszy to on nie był
0
@hayek No dawaj, napisz jaki skład byś wczoraj wystawił;)
1
@MarioVeB! Zaczniesz płacić za ogrzewanie domu, to polubisz Lato ;D
1
Podkreślam, że sam nie jestem Fanem Xaviego, ale ludzie, ile można płakać i zrzucać wszystko na trenera ?
Prawda jest taka, że Piłkarze nie mają kokones i charakteru, a taki mecz jak wczoraj, to piłkarze tego "pokroju" powinni wygrać na luzie nawet bez trenera.
3
@Bajson nie płacz tyle, skoro sędziowie nas dymają praktycznie w każdym spotkaniu, to ma siedzieć grzecznie i patrzeć? Widzę, że Xavi stał się workiem treningowym dla większości użytkowników, sam nie jestem jego fanem, ale ile można płakać i narzekać? Piłkarze bez trenera powinni sobie poradzić z takim przeciwnikiem jak wczoraj.
0
@MesQueUnClub_87 Takie czasy, Barca już była najlepsza na świecie, teraz zostało na kibicować I trzymać kciuki żeby coś się poprawiło ;)
0
@MesQueUnClub_87
Myślę, że nie, ale też wiem, że takie mecze jak dzisiaj potrafią być "ciezkie", a z takim przeciwnikiem to zawodnicy powinni wyjść i zrobić robotę nawet bez trenera.
0
Do wszystkich znawców i krytyków Xaviego, napiszcie jaki Wy byście wystawili skład i jakie zmiany byście zrobili gdyby przebieg meczu był podobny ;)
0
@Bartas7VeB Napisz jaki ty byś skład wystawił ;) I jakie zmiany w trakcie meczu byś zrobił gdyby przebieg był podobny ;) dawaj zaskocz i przestan płakać
0
@tbas Szczerze mówiąc wielu zawodników nie pasuje do Barcelony, ale przecież Prezydent kilka lat temu mówił, że Barca będzie musiała podejmować dziwne kroki na rynku transfeorwym,często trudne do zrozumienia, jeszcze dwa sezony temu ludzie pisali, że Barca jest w takie dupie, że nie dostaniemy się do LM, więc nie ma co płakać, trzeba kibicować i czekac na lepsze dni ;)
5
@esem91 mnie też strasznie męczy ten płacz na stronie, najlepsze, jest to, że większość z tych płaczków chciała wystawić skład na który nie pozwalają przepisy, czyli teoretycznie słabszy niż ten Xaviego, a teraz płaczą, że Xavi słaby skład wystawił xd
4
A Wy chcieliście wystawić "gorszy"/"słabszy" skład niż Xavi xd
Teraz dopiero byście płakali;D
Właśnie sobie przypomniałem , czemu nie wchodziłem na tą stronę bezpośrednio po rozegranym meczu.
Płacz,płacz i jeszcze raz płacz xd
0
@Firestone Przepisy mu na to nie pozwalają;)
2
Masakra, ja rozumiem że Barca ostatnio zawodzi, ale przestańcie płakać, przecież co roku tak wyglądają mecze ze słabszymi rywalami.
1
@analitykTaktyki ty tak serio ? Przecież to gra na kartoflisku
0
@prokar1 dwumecz xd ?
2
Panowie, ale wiecie, że Xavi nie może wystawić całego składu rezerw ?