0

@Gwyn grałeś kiedyś w piłkę? Kiedy jesteś rozpędzony to czasem najlżejsze kopnięcie wytrąca Cie z równowagi. Moim zdaniem to nie był taki lekki kontakt

2

@lucca87 Xavi początkowo miał pomysł na drużynę, ostatnio zbyt dużo kombinuje.

2

@AmigoBlancos co ty gadasz, Pedri dal słaba zmianę, dopiero pod koniec meczu miał z dwa fajne podania, od początku kiedy wszedł to praktycznie same straty, oczywiście to świetny zawodnik i będziemy mieli z niego mnóstwo pożytku, ale wczoraj ocena 3

1

Mecz w naszym wykonaniu był dramatyczny, ale to Barca bardzo często przegrywała w taki sposób, więc trzeba się cieszyć z 3pktow ;) VeB!

2

@LaLigaPD Faulu na Felixie nie ma ? Chyba inny mecz oglądamy, zawodnik został oszukany zwodem i później trafia w jego nogi, mało ważne czy lekko czy mocno .

0

@TR3YWAY Zawodnicy nie wiedzą co robić na boisku, jest straszny bałagan

1

Jak to nie jest faul..... wielkie XD

0

@Firestone słaby strasznie, zawodnicy nie wiedzą jak grać, jest straszny bałagan ma boisku

0

Xavi tragedia skład/ustawienie wystawił... Jeśli przegramy ten mecz, to w dużej mierze będzie to wina trenera ;)

3

@Emhyr B klasy nie można brać poważnie, dla mnie to rozgrywki bez większego sensu, powinni zlikwidować ten poziom rozgrywek ;)

6

Bardziej konkurs kto kogo bardziej lubi ;)

65

Panie i Panowie !
Dzisiaj się dowiedziałem, że zostanę Ojcem!


4

@Pstryk Oriol Romeu nie po kontuzji, tylko po prostu jest słaby i wolny, moim zdaniem nie zasługuje na grę w Barcelonie

0

Pewnie to pytanie było milion razy, ale macie jakiś link do Clout mma

0

@zombie Vini jest młodym zawodnikiem, ma dopiero 23 lata, właśnie przez takich jak ty wielu piłkarzy jest skreślanych zbyt wcześnie, dla was zawodnik 21 letni już ma zdobywać ZP.. śmiać mi się chce jak połowa strony skreśla np Fatiego, myślę że będzie podobny płacz jak po Kubo ;)

0

@Mroziu Gdyby 9 na 10 razy szedł w pojedynek, to dopiero byłby słaby. Ostatniego sezonu nie mogłem śledzić (siła wyzsza), ale w tym sezonie gra naprawdę dobrze ;)

2

@dominox1998 Co Balde nie robi? Xd oglądasz mecze ?

1

@Toretto w Decatlonie są dobrej jakości skarpetki i dużo tańsze od Adidasa czy Nike, a jakościowo bardzo podobne ;) firma np Artengo

7

@DLFCB A na co komu więcej? Przebierasz się i wychodzisz na boisko.

2

Ansu Fati rozegrał w Premier League 139 minut i strzelił dwie bramki, oby zdrowie dopisywało;)

5

Ludzie ogarnijcie się! Fati przeszedł przez dwie, bardzo poważne kontuzje, a wy jedziecie po gościu jakby nigdy wcześniej nie zagrał dobrego meczu.
Przypominam, że przed kontuzja, to był nasz najlepszy Napastnik/Skrzydłowy, jeśli odzyska dynamikę i szybkość, to możemy mieć z niego jeszcze mnóstwo pożytku, na ten moment nie ma co go oceniać, czy krytykować, dajmy mu szansę i z cierpliwością oglądajmy jego rozwój i poczynania ;) Ja tam trzymam za niego kciuki ! Chlopak ma mega duża łatwość w zdobywaniu bramek, nam potrzeba takiego zawodnika.

0

@swiergol2 to dobre xd jak ważysz 60 kg, to jesteś po prostu chudy i dlatego widać żyły i "miesnie" ;D spokojnie byku, kiedyś urosniesz ;)

0

@swiergol2 Myślę że tak ;) chyba że wmawiasz sobie, że ważąc 60 kg jesteś umięśniony xd

0

@TheNekro94 nie odpisze Ci, bo musiałbym Cie obrazić.

0

@wojtasfcb No tak, bo lewy to taki byk xd

1

@TheNekro94 Zdjąć Unijne wymogi podczas budowania ;)

0

@Nazio_87 On i tak ma ostatnia kadencje, więc co mu zależy? ;D

0

@Armandi z Xaviego Simonsa tez juz miało nic nie być;)

1

@Remi70 co w tym złego, a co w tym dobrego ?

0

@Rewolucja123 Wątpię żeby ryzykowali ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?