kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Xd , śmierdzi mi Lewakiem. ;D
1
@FCBparasiempre
Marek Citko ;)
1
@AFA90 Ja też założyłem wczoraj Konto, ale jestem tu od lipca 2012 xd
0
@Kalin33 To obejrzyj kilka spotkań Napoli
0
@paweldunajecfcb A Wardega nie wiedział? Konop nie wiedział? 90 % youtuberow o tym wiedziało, tylko nikt nie mówił o tym głośno;)
4
@paweldunajecfcb założy własną organizacje a Fame bez niego już nie będzie Top ;) on ogólnie napisał słaba wiadomość, ale bez przesady nie jest żadnym Pedofilem, już nawet Wardega zaczyna go lekko bronić.
2
@Fabik87 Nie mam pojęcia jak było, szczerze mówiąc średnio obchodzi mnie ta afera , bardziej rozchodzi się o fakt, że przemieniają kolejność wiadomości i wycinają wypowiedzi tak , że mają zupełnie inny sens, dla mnie to strasznie słabe, a czy jest Pedofilem, niech już sąd o tym zdecyduje ;)
3
@bartekvisca Chcesz to pij, nie chcesz to nie pij, w czym widzisz problem ?
0
Co myślicie o filmie Dubiela ? Ogólnie krzywo że Wardega i Konop tak manipulują screenami.
0
Pandora Gate - Piątek 13stego, aż się prosi żeby wpadły nowe newsy ;D
0
@AxelF Fakt, masz rację.
0
. Ansu Fati - wypożyczony do Brighton (9,58 mln)
Iñigo Martínez (9,38 mln)
Marcos Alonso (6,25 mln)
Eric García - wypożyczony do Girony (6 mln)
Dla mnie żaden z nich nie zasługuje na takie pieniądze;)
0
@LaLigaPD Dzisiaj będzie G.Jesus w podstawowym składzie;D
1
No i oficjalnie, mamy Piątek 13tego
2
@arasz1819 Przecież Moldawia i Czechy są w naszym zasięgu;) a scenariusz bardzo realny
0
@Pedri16Future małymi krokami do przodu;)
2
Ja na Probierza w reprezentacji czekałem od czasów Jagielloni ;) fajnie że dostal szanse
1
@Barcaa12 No tak, lepiej żeby było lanie jak z Moldawia
0
@Pedri16Future odważne decyzje Trenera, dobra atmosfera i Probierz pokazuje jaja przy Lini bocznej ;)
0
Probierz kilka odważnych decyzji, widać że to będzie jego Reprezentacja, tak jak sobie wymyśli tak będzie;)
1
Jak dla mnie mecz na Plus ;)
0
@Xxxbarca4ever z tymi polprofesionalistami Niemcy się męczyli, nie zapominaj ze to ciężko boisko że sztuczna murawa.
1
@Xxxbarca4ever To jest 1 mecz Probierza, gramy nowym składem. Jak dla mnie mecz na plus ;) Teraz liczy się tylko awans. Chcę pojechać na to Euro i zobaczyć naszych na żywo.
2
@Xxxbarca4ever ale wy płaczecie...
0
@Bartula Najważniejszy dzisiaj jest wynik ;)
0
Albania gra dla Polski ;D dzisiaj wskoczymy na drugie miejsce;)
2
@tbas to zabłysnąłeś;)
0
Moim zdaniem gol prawidłowy.
0
@Adddi no tak, był 5 metrów przed obroną, tam były cm.
0
Rooney na dniach trenerem Man Utd ?