0

@Kgorecki2500 Xd , śmierdzi mi Lewakiem. ;D

1

@FCBparasiempre
Marek Citko ;)

1

@AFA90 Ja też założyłem wczoraj Konto, ale jestem tu od lipca 2012 xd

0

@Kalin33 To obejrzyj kilka spotkań Napoli

0

@paweldunajecfcb A Wardega nie wiedział? Konop nie wiedział? 90 % youtuberow o tym wiedziało, tylko nikt nie mówił o tym głośno;)

4

@paweldunajecfcb założy własną organizacje a Fame bez niego już nie będzie Top ;) on ogólnie napisał słaba wiadomość, ale bez przesady nie jest żadnym Pedofilem, już nawet Wardega zaczyna go lekko bronić.

2

@Fabik87 Nie mam pojęcia jak było, szczerze mówiąc średnio obchodzi mnie ta afera , bardziej rozchodzi się o fakt, że przemieniają kolejność wiadomości i wycinają wypowiedzi tak , że mają zupełnie inny sens, dla mnie to strasznie słabe, a czy jest Pedofilem, niech już sąd o tym zdecyduje ;)

3

@bartekvisca Chcesz to pij, nie chcesz to nie pij, w czym widzisz problem ?

0



Co myślicie o filmie Dubiela ? Ogólnie krzywo że Wardega i Konop tak manipulują screenami.

0

Pandora Gate - Piątek 13stego, aż się prosi żeby wpadły nowe newsy ;D

0

@AxelF Fakt, masz rację.

0

. Ansu Fati - wypożyczony do Brighton (9,58 mln)
Iñigo Martínez (9,38 mln)
Marcos Alonso (6,25 mln)
Eric García - wypożyczony do Girony (6 mln)

Dla mnie żaden z nich nie zasługuje na takie pieniądze;)

0

@LaLigaPD Dzisiaj będzie G.Jesus w podstawowym składzie;D

1

No i oficjalnie, mamy Piątek 13tego

2

@arasz1819 Przecież Moldawia i Czechy są w naszym zasięgu;) a scenariusz bardzo realny

0

@Pedri16Future małymi krokami do przodu;)

2

Ja na Probierza w reprezentacji czekałem od czasów Jagielloni ;) fajnie że dostal szanse

1

@Barcaa12 No tak, lepiej żeby było lanie jak z Moldawia

0

@Pedri16Future odważne decyzje Trenera, dobra atmosfera i Probierz pokazuje jaja przy Lini bocznej ;)

0

Probierz kilka odważnych decyzji, widać że to będzie jego Reprezentacja, tak jak sobie wymyśli tak będzie;)

1

Jak dla mnie mecz na Plus ;)

0

@Xxxbarca4ever z tymi polprofesionalistami Niemcy się męczyli, nie zapominaj ze to ciężko boisko że sztuczna murawa.

1

@Xxxbarca4ever To jest 1 mecz Probierza, gramy nowym składem. Jak dla mnie mecz na plus ;) Teraz liczy się tylko awans. Chcę pojechać na to Euro i zobaczyć naszych na żywo.

2

@Xxxbarca4ever ale wy płaczecie...

0

@Bartula Najważniejszy dzisiaj jest wynik ;)

0

Albania gra dla Polski ;D dzisiaj wskoczymy na drugie miejsce;)

2

@tbas to zabłysnąłeś;)

0

Moim zdaniem gol prawidłowy.

0

@Adddi no tak, był 5 metrów przed obroną, tam były cm.

0

Rooney na dniach trenerem Man Utd ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?