0

@ludnek byku, faul to faul, nie ważne że strzał był już oddany ;) felix mógłby nie mieć piłki i jakby został sfaulowany, to musi być karny, więc nie opowiadaj głupot, że sędzia podjął dobra decyzję.

0

Simeone takimi słowami zamyka powrót Felixa do ATM

1

@kuz zadzwonić na policję mówisz;D ? Xd

1

@blaugrana5 myślę że Cancelo jest obecnie top 3 na świecie jeśli chodzi o pozycje PO.

0

Arsenal ładnie idzie

1

Podobała mi się reakcja Cancelo i Felixa po drugiej bramce Barcelony, cieszyli się bardzo i podkreślali, jak ważna staje się dla nich Barca, całowali herb i cały czas na niego pokazywali. Brawo Panowie !

1

Barcelona wygląda bardzo słabo pod względem fizycznym i motorycznym, każda jedna drużyna jest od nas lepiej wybiegana, na pierwszych 3 krokach widać różnicę. Dodatkowo styl gry Barcy stracił sens od kiedy mamy 5 zmian, co z tego że zawodnicy biegają za piłka i się mecza, skoro za chwilę pół drużyny można wymienić.

0

@brd42 chyba inne mecze ogladamy

2

Aktualnie PSG poza LM

1

Xavi Out !
Bez kitu, każda jedna drużyna jest od nas 5 razy lepiej przygotowana motorycznie i fizycznie.

0

@Danny Gaucho
Fajnie, cieszę się;)

0

Ale Kounde przesadził ze stylówką dzisiaj xd

0

@Kgorecki2500 masz link ?

0

Jakie firmy polecacie jeśli chodzi o kurs trenera personalnego?

1

@Wiktoria13 5x8h = 4x10h byczku ;D nie wymyślaj historii, albo nie słuchaj kolegi bo kłamie xd
Edit aaa kolego, myślałem że napisałeś, że kolega Ci mówił.

0

@Emhyr fajna sprawa, 4 dni po 10 h i 3 dni wolnego

0



Piękna historia ;D

0

Macie jakąś stronę z ekodami fc24 na xbox s ? Bo w media expert jest, ale dość wysoka cena

0

@negreanu 1 połowa słaba, druga momenty bardzo fajne, a tak to na plus

1



To też jest Hitem, Var gdzie jesteś?

0

@Wierzbin mięsień dwugłowy uda

0

Ansu kontuzja, ale to chyba nie o kolano chodzi, trzymał się bardziej w okolicach łydki, piszczela

0

@Wierzbin już wiem, ruszył do piłki i bez kontaktu pokazał że chce zmianę, ale nie wiem za co się trzymał. Oby nie kolano

0

Co się stało Fatiemu ? Nie mogę przewinąć do tyłu meczu.

0

@Bartas7VeB Pedri i De Jong muszą wejść w rytm meczowy, myślę że brakuje nam mocnych groźnych skrzydłowych.

1

Isak z bramka w meczu z Chelsea, myślę że taki Napastnik pasowałby do Barcy

1

@Emhyr 2ga połowa wyglądała dobrze, karny się należał i właśnie czasem takimi meczami wygrywa się ligę, sędzia dal ciała i tyle;) Barca nie grała genialnie, ale wyglądała lepiej od Rayo i powinni przywieźć 3 pkt

0

@Faro a on czasem nie ma kontraktu z Barca do 2031 ?

0

@Comentateiro xd, zbyt mocno wziąłeś do siebie jego wypowiedź, ale tam trzeba pomyśleć;)

1

@DLFCB Cukier waniliowy otrzymywany jest z cukru buraczanego łączonego z la- skami wanilii lub z ekstraktem wanilii. Pachnie bardzo intensywnie. Cukier wanilinowy jest jego che- miczną podróbką i tańszym zamienni- kiem, który w swoim składzie posiada wanilinę lub etylowanilinę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?