kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ludnek byku, faul to faul, nie ważne że strzał był już oddany ;) felix mógłby nie mieć piłki i jakby został sfaulowany, to musi być karny, więc nie opowiadaj głupot, że sędzia podjął dobra decyzję.
0
Simeone takimi słowami zamyka powrót Felixa do ATM
1
@kuz zadzwonić na policję mówisz;D ? Xd
1
@blaugrana5 myślę że Cancelo jest obecnie top 3 na świecie jeśli chodzi o pozycje PO.
0
Arsenal ładnie idzie
1
Podobała mi się reakcja Cancelo i Felixa po drugiej bramce Barcelony, cieszyli się bardzo i podkreślali, jak ważna staje się dla nich Barca, całowali herb i cały czas na niego pokazywali. Brawo Panowie !
1
Barcelona wygląda bardzo słabo pod względem fizycznym i motorycznym, każda jedna drużyna jest od nas lepiej wybiegana, na pierwszych 3 krokach widać różnicę. Dodatkowo styl gry Barcy stracił sens od kiedy mamy 5 zmian, co z tego że zawodnicy biegają za piłka i się mecza, skoro za chwilę pół drużyny można wymienić.
0
@brd42 chyba inne mecze ogladamy
2
Aktualnie PSG poza LM
1
Xavi Out !
Bez kitu, każda jedna drużyna jest od nas 5 razy lepiej przygotowana motorycznie i fizycznie.
0
@Danny Gaucho
Fajnie, cieszę się;)
0
Ale Kounde przesadził ze stylówką dzisiaj xd
0
@Kgorecki2500 masz link ?
0
Jakie firmy polecacie jeśli chodzi o kurs trenera personalnego?
1
@Wiktoria13 5x8h = 4x10h byczku ;D nie wymyślaj historii, albo nie słuchaj kolegi bo kłamie xd
Edit aaa kolego, myślałem że napisałeś, że kolega Ci mówił.
0
@Emhyr fajna sprawa, 4 dni po 10 h i 3 dni wolnego
0
Piękna historia ;D
0
Macie jakąś stronę z ekodami fc24 na xbox s ? Bo w media expert jest, ale dość wysoka cena
0
@negreanu 1 połowa słaba, druga momenty bardzo fajne, a tak to na plus
1
To też jest Hitem, Var gdzie jesteś?
0
@Wierzbin mięsień dwugłowy uda
0
Ansu kontuzja, ale to chyba nie o kolano chodzi, trzymał się bardziej w okolicach łydki, piszczela
0
@Wierzbin już wiem, ruszył do piłki i bez kontaktu pokazał że chce zmianę, ale nie wiem za co się trzymał. Oby nie kolano
0
Co się stało Fatiemu ? Nie mogę przewinąć do tyłu meczu.
0
@Bartas7VeB Pedri i De Jong muszą wejść w rytm meczowy, myślę że brakuje nam mocnych groźnych skrzydłowych.
1
Isak z bramka w meczu z Chelsea, myślę że taki Napastnik pasowałby do Barcy
1
@Emhyr 2ga połowa wyglądała dobrze, karny się należał i właśnie czasem takimi meczami wygrywa się ligę, sędzia dal ciała i tyle;) Barca nie grała genialnie, ale wyglądała lepiej od Rayo i powinni przywieźć 3 pkt
0
@Faro a on czasem nie ma kontraktu z Barca do 2031 ?
0
@Comentateiro xd, zbyt mocno wziąłeś do siebie jego wypowiedź, ale tam trzeba pomyśleć;)
1
@DLFCB Cukier waniliowy otrzymywany jest z cukru buraczanego łączonego z la- skami wanilii lub z ekstraktem wanilii. Pachnie bardzo intensywnie. Cukier wanilinowy jest jego che- miczną podróbką i tańszym zamienni- kiem, który w swoim składzie posiada wanilinę lub etylowanilinę