2

@RobiS Jego zdrowie sie poprawilo od 2 sezonow

2

@Ronmes Piłem w Anglii i Bardzo mi smakował, ale Kiedy zamówiłem w Łodzi na piotrkowskiej, to upiłem dwa łyki i poszedłem po nowe piwo

1


Tak tylko to tu zostawię

2

@zodiak_10 ten który posłał kilka piłek w aut ?

2

Ciekawe nazwisko wśród powołanych do reprezentacji U-18. Maxi Oyedele to zawodnik Manchesteru United, który ma Polski i Nigerii paszport. Regularnie gra w Premier League U-18, a ostatnio zadebiutował w U-23. Zagrał też jeden mecz w młodzieżowej LM.

Przed kadrą U-18 dwumecz ze Szwajcsria

0

@Suzu najlepiej Jakby każdy zarabial tyle co Alves ;)

2

@Przemek2323 Wstyd mi że mamy takiego prezydenta.

8

@deiw99 Najlepszy, ale nie dam ci serduszka, bo się o nie prosisz .

1

@betonito Szkoda ? Ma swoje lata, niech ucueka na zasłużona emeryturę;) piękna kariera.

2

@Sau_Ron Obaj są świetni

1

@AxelF Baran w ścianę

0

@sendesara Podanie 44sec to nie asysta ?

1

@gaucho104 Wczoraj slabo grał nogami, ale ogólnie to radzi sobie bardzo dobrze w grze nogami

2


Następne dobre spotkanie Coutinho, bramka plus ładna asysta.

0

Traore czasem w latwosci mijania rywali przypomina Messiego

4

Coutinho znow bramka ;D żeby się nie okazało że to 40 mln, to jak darmo będzie

0

@Alan_fcbfan Puchary to coś innego niż Liga.

0

@IronSanHybrid Wladza? O kim mowa ?

0

@ViscaelBarca2007 Jego najlepsze występy były właśnie z lew strony boiska i schodził do środka, w Barcelonie wymyślił nagle że jest jakimś środkowym pomocnikiem

0

@IronSanHybrid Nie mówię że powinien, ale czy ten kiep w masce powinien go wyzywać? Przecież idąc dalej to jest znęcanie się psychiczne ;) pomijam teraz całą resztę

5

@Isso89 Ale auto masz całe

3

@IronSanHybrid nie lubię PiSu, ale tutaj widać że chciał zdjąć mu maskę

0

@ViscaelBarca2007 Coutinho jest świetny w AV, tak naprawdę nie trzyma się sztywno jednej pozycji.

0

Donnarumma : Cześć Ney. Przepraszam za wczoraj. Te doniesienia są niedopuszczalne - napisał Donnarumma, załączając link do wspomnianego artykułu "Marki". Po kilku godzinach Brazylijczyk odpowiedział koledze z drużyny.





Neymar- Przyjacielu, spokojnie, takie rzeczy mogą zdarzyć się w piłce nożnej. Jesteśmy zespołem i jesteśmy z Tobą. Jesteś bardzo młody i jeszcze wiele wygrasz. Teraz musisz się podnieść oraz iść dalej. Uściski - odpowiedział.

0

@taris Sam Rudiger

0

@Roxi a co ma na to Messi ;D ? To jeden z wielu piłkarzy PSG ;D

3

@sebasarna18 myślę że pomocnik brukarza, jako pomocnik budowlany nauczysz się wszystkiego i niczego

0

@Tom_Sta Rasistowska uwaga

2

@Ramos9248 A ty pewnie jesteś wieszakiem 60kg i łatwo Ci mówić;)

0

@Pogba Ja bym chciał Pogbe, wiem że to marzenie świętej głowy, ale Taki Pogba jak w reprezentacji mógłby godnie uzupełnić naszą Linie pomocy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?