kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@RobiS Jego zdrowie sie poprawilo od 2 sezonow
2
@Ronmes Piłem w Anglii i Bardzo mi smakował, ale Kiedy zamówiłem w Łodzi na piotrkowskiej, to upiłem dwa łyki i poszedłem po nowe piwo
1
Tak tylko to tu zostawię
2
@zodiak_10 ten który posłał kilka piłek w aut ?
2
Ciekawe nazwisko wśród powołanych do reprezentacji U-18. Maxi Oyedele to zawodnik Manchesteru United, który ma Polski i Nigerii paszport. Regularnie gra w Premier League U-18, a ostatnio zadebiutował w U-23. Zagrał też jeden mecz w młodzieżowej LM.
Przed kadrą U-18 dwumecz ze Szwajcsria
0
@Suzu najlepiej Jakby każdy zarabial tyle co Alves ;)
2
@Przemek2323 Wstyd mi że mamy takiego prezydenta.
8
@deiw99 Najlepszy, ale nie dam ci serduszka, bo się o nie prosisz .
1
@betonito Szkoda ? Ma swoje lata, niech ucueka na zasłużona emeryturę;) piękna kariera.
2
@Sau_Ron Obaj są świetni
1
@AxelF Baran w ścianę
0
@sendesara Podanie 44sec to nie asysta ?
1
@gaucho104 Wczoraj slabo grał nogami, ale ogólnie to radzi sobie bardzo dobrze w grze nogami
2
Następne dobre spotkanie Coutinho, bramka plus ładna asysta.
0
Traore czasem w latwosci mijania rywali przypomina Messiego
4
Coutinho znow bramka ;D żeby się nie okazało że to 40 mln, to jak darmo będzie
0
@Alan_fcbfan Puchary to coś innego niż Liga.
0
@IronSanHybrid Wladza? O kim mowa ?
0
@ViscaelBarca2007 Jego najlepsze występy były właśnie z lew strony boiska i schodził do środka, w Barcelonie wymyślił nagle że jest jakimś środkowym pomocnikiem
0
@IronSanHybrid Nie mówię że powinien, ale czy ten kiep w masce powinien go wyzywać? Przecież idąc dalej to jest znęcanie się psychiczne ;) pomijam teraz całą resztę
5
@Isso89 Ale auto masz całe
3
@IronSanHybrid nie lubię PiSu, ale tutaj widać że chciał zdjąć mu maskę
0
@ViscaelBarca2007 Coutinho jest świetny w AV, tak naprawdę nie trzyma się sztywno jednej pozycji.
0
Donnarumma : Cześć Ney. Przepraszam za wczoraj. Te doniesienia są niedopuszczalne - napisał Donnarumma, załączając link do wspomnianego artykułu "Marki". Po kilku godzinach Brazylijczyk odpowiedział koledze z drużyny.
Neymar- Przyjacielu, spokojnie, takie rzeczy mogą zdarzyć się w piłce nożnej. Jesteśmy zespołem i jesteśmy z Tobą. Jesteś bardzo młody i jeszcze wiele wygrasz. Teraz musisz się podnieść oraz iść dalej. Uściski - odpowiedział.
0
@taris Sam Rudiger
0
@Roxi a co ma na to Messi ;D ? To jeden z wielu piłkarzy PSG ;D
3
@sebasarna18 myślę że pomocnik brukarza, jako pomocnik budowlany nauczysz się wszystkiego i niczego
0
@Tom_Sta Rasistowska uwaga
2
@Ramos9248 A ty pewnie jesteś wieszakiem 60kg i łatwo Ci mówić;)
0
@Pogba Ja bym chciał Pogbe, wiem że to marzenie świętej głowy, ale Taki Pogba jak w reprezentacji mógłby godnie uzupełnić naszą Linie pomocy ;)