kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Teraz będziemy mieli nagłośnienie, a w przerwie dyskoteka ;D
3
A z 3 miesiące temu mnie hejtowali jak mówiłem że Lapcio na bank ma jakąś dobrą ofertę, dlatego się nie spieszy
0
@DarkShen a Felix ?
1
@Emhyr w polu karnym po minięciu bramkarza, kiedy w środku minął zawodnika i poszła kontra wybrał zła opcje podania,drugi raz podczas kontry mógł podać, ale zawahał się i poszedł q drybling, to tak na szybko z glowy
1
@Emhyr wczoraj też kilka razy podjął dziwna decyzję, ale ogólnie spotkanie bardzo na plus
2
@MichalZZZ Gavi może być wyjątkowym zawodnikiem
0
@Clue https://x.com/i/status/1490346825110462465
Tak jest ladniej
0
@Jakub1513 Brozovic powiedział ze zostaje w Interze
3
@VamosRakieta Celność podań też godna zawodnika Barcelony
0
Jestem mega ciekaw jak wypadnie w nastepnych spotkaniach, wczoraj wyglądało to obiecująco
2
@drozdi a gdzie widać moja pewność?
0
@drozdi jeśli zagra 50 % spotkan to musi go wykupić
0
@Rewolucja123 dla mnie też zagrał przeciętnie, żeby nie powiedzieć że slabo,obejrzę jeszcze raz spotkanie i skupię się na nim bardziej
1
@tbas Ale po co ? Przecież to będzie krok w tyl
0
@kolomen2 oczodol często pęka, dużo osób nawet nie wie że miało kiedyś taka kontuzje
0
Najbardziej irytuje mnie Bierność FDJ.
20
@OsamaDembele Przygadał kocioł garnkowi...
14
Mega podobało mi się wejście Aubameyanga, mega mądra gra, fajne decyzję i gołym okiem widać duża jakość tego zawodnika
2
Aubameyang bardzo fajne wejście
3
Gavi już grał na skrzydle a dzisiaj nagle wszyscy płaczą, ja wierzę że Xavi nie bez powodu wystawia taka a nie inna 11stke ;)
1
A może zagram na 2ch napastników a pomoc ustawiona w diamencie
0
@BaroPodertos albo Diament
1
@Rastafarnianin odpocznij jeden dzien od pracy, jutro pójdziesz;)
6
@norbi77 to dlatego że był po szczepionce, pozostali niestety się nie szczepili
2
@Hosh xD , jak dla mnie aborcja powinna być legalna tylko i wyłącznie kiedy życie dziecka lub matki jest zagrożone, ewentualnie jakaś wada wykryta u dziecka, inaczej zakaz aborcji ;) niestety trzeba uważać gdzie się wkłada i komu się daje.
Ps: oczywiście ofiary gwałtu też powinny mieć prawo usunąć.
0
A może Fałszywa 9tka ? #Messi
0
@ShawnC @Kwiatek67 na pewno nie w tym sezonie
1
@Wychowanek nie zgadzam się;)
6
@Korsain 3/4 La Rambli
1
Ma ktoś nagrana 1 rundę walki Denis vs Alan ?