1

@Gaz Griezmann ? Przecież my go sprzedamy za kasę.. Tak samo pewnie będzie z Coutinho i Pjaniciem

0

Chciałbym żeby Jutgla dostawał swoje szanse

1

@Gappeq czytałem, dlatego to napisałem

2

@arda chyba jak się olejem wysmarują;D

1

Ja tam go po części rozumiem

0

@DonMatteo901 serii? Europa ma mocniejsze reprezentacje

0

@Zoker to jak już wiesz, to skopiuj i teraz ty wklej;D

0

@DonMatteo901 i żeby Lewy strzelał jak dla Niemców

3

@jackdaniels serio? A to nie było już wczoraj z milion razy ?

0

@mientusek1407 Depay zagra na skrzydle

1

@MSN1998 przedramię to straszny luz

2

@FC1899Barca okaże się po sezonie który będzie najlepszy

3

@rocky5 obrona w Barcelonie zaczyna się od napastnika

8

@LionelM95 Marcin Bułka pokazal jak się broni jedenastki

2

@tbas widziałem cenę podczas kupowania, miałem świadomość że mogą się psuć i że kiedyś mogą być za małe i służyć innemu dziecku

4

@Drozdu7 to tak jakbyś kupił rolki i trzymał je w szafie bo kiedyś z nich wyrośniesz

0

@VladimirPutin na najbliższej

8

@rdam albo Arsenal nie chcial dziwnej atmosfery w szatni

0

@zodiak_10 beż sesnu

0

@Hubert98 uwierz ze ja byłem na samym dnie, nie miałem co jeść, ale że wszystkiego da się wyjść. Jeśli chcesz to wyślij mi swój numer na priv, za chwilę zadzwonię i pogadamy, myślę że na swoim przykładzie Ci udowodnię że wszystko można

0

@Hubert98 czemu ?

0

@Hubert98 młody chłopak a już sobie życie niszczy

1

@michal26 nie może do Barcy B skork jest zarejestrowany w pierwszej drużynie

0

@damian16161212 nie widzisz że my ściągamy zawodników na chwile ? Z większością się pozganamy w ciągu roku

3

@IronSanHybrid co wy z tym L4 od poprzedniego sezonu nie jest tak zle

11

Wyobraźcie sobie ze Aubameyang odzyskuje swoją najlepsza formę z BVB . Ehhhh

0

@Emhyr na pewno jest to wzmocnienie zespołu

0

@Worny to gość który naprawdę Kocha Barce

2

@Barca1992 poprzedni sezon zagrał wiele spotkan i minut, teraz po powrocie też jakoś nie choruje, moim zdaniem Xavi powinien na niego stawiac

4

Aubameyang serio się mega nagimnastykowal zeby zagrać w Koszulce Barcy . Szacun !

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?