kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gaz Griezmann ? Przecież my go sprzedamy za kasę.. Tak samo pewnie będzie z Coutinho i Pjaniciem
0
Chciałbym żeby Jutgla dostawał swoje szanse
1
@Gappeq czytałem, dlatego to napisałem
2
@arda chyba jak się olejem wysmarują;D
1
Ja tam go po części rozumiem
0
@DonMatteo901 serii? Europa ma mocniejsze reprezentacje
0
@Zoker to jak już wiesz, to skopiuj i teraz ty wklej;D
0
@DonMatteo901 i żeby Lewy strzelał jak dla Niemców
3
@jackdaniels serio? A to nie było już wczoraj z milion razy ?
0
@mientusek1407 Depay zagra na skrzydle
1
@MSN1998 przedramię to straszny luz
2
@FC1899Barca okaże się po sezonie który będzie najlepszy
3
@rocky5 obrona w Barcelonie zaczyna się od napastnika
8
@LionelM95 Marcin Bułka pokazal jak się broni jedenastki
2
@tbas widziałem cenę podczas kupowania, miałem świadomość że mogą się psuć i że kiedyś mogą być za małe i służyć innemu dziecku
4
@Drozdu7 to tak jakbyś kupił rolki i trzymał je w szafie bo kiedyś z nich wyrośniesz
0
@VladimirPutin na najbliższej
8
@rdam albo Arsenal nie chcial dziwnej atmosfery w szatni
0
@zodiak_10 beż sesnu
0
@Hubert98 uwierz ze ja byłem na samym dnie, nie miałem co jeść, ale że wszystkiego da się wyjść. Jeśli chcesz to wyślij mi swój numer na priv, za chwilę zadzwonię i pogadamy, myślę że na swoim przykładzie Ci udowodnię że wszystko można
0
@Hubert98 czemu ?
0
@Hubert98 młody chłopak a już sobie życie niszczy
1
@michal26 nie może do Barcy B skork jest zarejestrowany w pierwszej drużynie
0
@damian16161212 nie widzisz że my ściągamy zawodników na chwile ? Z większością się pozganamy w ciągu roku
3
@IronSanHybrid co wy z tym L4 od poprzedniego sezonu nie jest tak zle
11
Wyobraźcie sobie ze Aubameyang odzyskuje swoją najlepsza formę z BVB . Ehhhh
0
@Emhyr na pewno jest to wzmocnienie zespołu
0
@Worny to gość który naprawdę Kocha Barce
2
@Barca1992 poprzedni sezon zagrał wiele spotkan i minut, teraz po powrocie też jakoś nie choruje, moim zdaniem Xavi powinien na niego stawiac
4
Aubameyang serio się mega nagimnastykowal zeby zagrać w Koszulce Barcy . Szacun !