kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pkt 3 bez sensu, ogólnie te opisy bez sensu, porównanie Martina do Forta ? A co mnie Fort jak nie chaos grając pierwszy raz od x czasu ? Z tym, że Martin zachwycił w ataku bo zaliczył asystę (gdzie 10 wcześniejszych takich podań kończyło się przechwytem bądź nabiciem pracownika) to też gruba przesada. Co do Pau Victora i Fatiego, to moim zdaniem ten pierwszy po prostu gra przez pryzmat presezonu, a ten drugi wczoraj nie wypadł tak źle (patrząc poprzez pryzmat całego zespołu w 1 połowie), Fatiego trzeba było obserwować indywidualnie, co ja zrobiłem, bardzo fajnie pokazywał się do grania i stworzył sobie dwie fajne sytuacje, gdyby uderzenie które wybronił bramkarz wpadło do siatki to dzisiaj redakcja by napisała, że wielki powrót Fatiego, to nie jest jeszcze poziom Barcy, ale widać, że się poprawia i życzę mu jak najlepiej w nowym klubie.
Bardzo ważną rzeczą, którą trzeba zauważyć, to że każdy skrzydłowy który gra z Martinem na lewej stronie wypada w grze średnio lub słabo, przypadek ?
0
Ogólnie jego występ do momentu kontuzji ? Dramat
2
@Beztroskii zobacz ile gra Martin a ile Fort, ty chciałbyś żeby chłopak który siedzi cały czas na ławie, wszedł i zagrał jak Dani Alves w swoim Primę ? Fort dzisiaj średnio wypadł, ale potencjał ma ogromny
0
@kanver_ Myślę, że nie, mocne liczby ma, ale ostatnio gra na niskim poziomie, mimo, że dowozi cyfry
7
Tak na Dobranoc dla wszystkich płaczków, którzy po 45 minutach sprzedają cały skład,
Pamiętajcie, nie każdy mecz wygramy 5:0, dzisisiaj znów byliśmy lepsi, tak samo jak z Interem.
Dobranoc
0
@MikeBajson przepchane, byliśmy lepsi, nie każdy mecz wygramy 5;0
1
@robsesh potężnym błędem to było zdjęcie Fatiego a zostawienie Pau Victora na boisku
0
@Tarnowitz To obligatoryjnie, czy jakby przyszła dobra oferta ? Bo coś zaczynasz mieszać się w zeznaniach
1
@Nightraider xddd a ty byś chciał żeby po całym sezonie na ławce, wszedł i w 45 minut zrobił hat trick?
Chłopie szuka gry, wygląda świeżo i stworzył dwie ciekawe akcje, gra w składzie rezerwowym, to może i Yamala sprzedaj, bo wszedł k zaliczył tylko straty ?
1
@Encore Dzisiaj wygląda 10x lepiej od Victora, jeśli ktoś uważa inaczej, to albo jest ślepy , albo nie zna się na piłce, a Fati dzisiaj momentami naprawdę dobrze wygląda, więc nie rozumiem tego płaczu, chyba, że liczycie że wejdzie po całym sezonie na ławce i w 45 minut zrobi Hattrick?
1
Pamiętajcie, że wielu z nich nie ma wgle rytmu meczowego, gramy naprawdę rezerwą, a wy płaczecie i wszystkich sprzedajecie.
Moim zdaniem powinniśmy wyjść podstawowym składem a w drugiej połowie zmienić 5 zawodników przy wyniku dobrym.
Pisałem o tym przed meczem i powtórzę teraz, oby ten mecz nie przegrał nam ligi, bo została końcówka o tutaj nie ma czasu na kombinacje.
0
@Tarnowitz Myślę, że powinieneś przestać komentować, Fermin odejść po sezonie xd
0
@Aureczek mam to samo, jak na niego patrzę to aż nóż w kieszeni się otwiera, to taki nasz Rasiak
0
@Siedlec666 Pamiętaj, że zupełnie inaczej każdy z nich (poza Gerardem) by wyglądał gdyby 10ciu pozostałych piłkarzy była z podstawowej jedenastki
3
Nie wiem czemu narzekacie na Fatiego, dzisiaj dobrze wygląda na boisku, szuka gry, stworzył dwie fajne okazje, a jakby się skupić na jego poruszaniu po boisku bez piłki to naprawdę top.
0
A co w tych komentarzach taki spokój ;O?
1
@Czarny_ck gorzej jak przez takie odpuszczanie przegramy ligę ;)
0
@LukaszJ ale w którym momencie ? Przy której bramce ?
0
@drifboy25 xddddd
0
@DzizuSS Jeśli Lewy będzie gotów, to pytanie czy Ferran nie wyjdzie w miejsce słabego jak barszcz ostatnio Raphinhi
1
@DiSBlaDE nawet nie wiesz od czego jesteś uzależniony ;D
2
@Pawci023x oni nam strzelili szczęśliwe bramki xd. Byliśmy zespołem dużo lepszym, to Inter ma się martwić
11
Dzisiaj napotkałem się z dość zabawnym komentarzem na Facebooku, aż wam go wkleję hahah
„ Yamal na rozgrzewce łapał się za krocze i teraz wiadomo czemu - koło ch**a mu lata obrona Interu”
0
@Comentateiro Dobra dobra, widziałem wczoraj mecz, Inter ma ogromne szczęście że skończyło się 3;3 , równie dobrze mogło być 5:1 czy 5;3 dla nas
0
@Coveta a ja pamiętam jak wszedł po pierwszej kontuzji w meczu z RM i strzelił bramkę od razu ;) niestety chwilę później druga kontuzja. Czy komuś się to podoba czy nie, Fati był strasznym kotem i gdyby nie kontuzje, to mielibyśmy skrzydła na lata
0
Od prawej
Araujo Cubarsi Martinez Fort
1
Moim zdaniem to Inter powinien się bardziej martwić o awans niż my, samo boisku wyniku im nie zrobi, a wynik średnio odzwierciedla to co działo się na boisku. Barca jest dużym faworytem, jedynie martwi mnie kontuzja Kounde.
0
@Yakoob Pewnie, że tak, bramki Interu to dużo dużo szczęścia, my zaliczyliśmy dwie poprzeczki, ten wynik serio nie odzwierciedla tego co działo się na boisku
2
@CLS63AMG Przestałem czytać, po tym jak napisałeś, że dwie pierwsze bramki były do wyjęcia przez Wojtka xd
0
@Coveta Fatiego zniszczyły kontuzje, więc tekst słaby.