9

Z twarzy wygląda już na jakiegoś zboka

0

Kto waszym zdaniem zasługuje na Złotą Piłkę ?
Moim zdaniem w tym sezonie Pedri pokazał, że jest ponad wszystkimi na świecie.

0

@ziomal62 Mam inne zdanie w tym temacie. Myślę, że gdybyśmy się zamknęli z Interem to skończyło by się bardzo podobnie. Tam zabrakło wyrafinowania i cwaniactwa ze strony Yamala, mógł nie uderzać tylko cofnąć o rozegrać przez obrońców lub nawet przez Wojtka

0

@ziomal62 nie oszukujmy się półfinał LM mógł potoczyć się w dwie strony, Inter miał bardzo bardzo dużo szczęścia, a Barca była dużo lepszym zespołem.
Trzeba też pamiętać, że Inter bardzo nam nie leży stylowo

28

Gdyby ktoś mi powiedział przed sezonem, że Garcia będzie tak mocnym rezerwowym i sprawi nam tyle radości pod koniec sezonu, to nigdy bym nie uwierzył

2

Piękna jest dzisiaj ta Barcelona

1

@Rewolucja123 Przygadał kocioł garnkowi ;)
Po prostu śmiać mi się chce z poziomu użytkowników na tej stronie (ogólnie jesteś jednym z nich) , odniosę się do jednego z twoich komentarzy, gdzie wątek przepadł. Broniłeś tam Marciniaka, że ogólnie to wina varu, a nie jego, to podpowiem Ci, że to on był sędzią głównym i jeśli podejmuje jakąś decyzję a Var widzi to inaczej, to jego obowiązkiem jest, pójście do monitora i zobaczyć tą sytuację.

0

Pamiętam jak napisałem, że moim zdanie Araujo powinien odejść bo mimo, że jest dobrym zawodnikiem , to nie pasuje stylowo do Barcy.
Wtedy pojawiła się w moim kierunku taki hejt, że głowa mała i usłyszałem, że chce sprzedać naszego najlepszego obrońcę.

Teraz gdzie Araujo nie jest w rytmie plus wraca po przerwie, nagle każdy chce go sprzedawać, niektórych użytkowników hipokryzja nie zna granic.

Ps; przypomnę, że sezon temu każdy chciał się pozbyć Raphinhi a niektórzy nawet sprzedawali Pedriego xd
Ja aktualnie mówię, że powinniśmy sprzedać Raphinhie, bo uważam, że już nie powtórzy takiego sezonu, a my jednak potrzebujemy kogoś kto da więcej z gry

0

@barteq Gavi to nie tylko bieganie i walka, on potrafi przedryblować, podać a nawet uderzyć

1

@Romario87 dla mnie wróg publiczny numer jeden

0

Jeśli chodzi o Flicka, to myślę, że nie popełnił błędu jeśli chodzi o końcówkę spotkania, nie mogliśmy się zamknąć przed interem bo zniszczyli by nas wrzutkami w pole karne, tam brakło doświadczenia, jestem przekonany, że przy tej kontrze gdyby to był bardziej doświadczony zawodnik niż Yamal, to nie oddałby strzału na bramkę ( groźne uderzenie w słupek) tylko cofnął by akcję aż do Wojtka i przeklepali by to do końca spotkania.

2

Jak oglądam skróty z Marciniakiem w roli głównej to aż mnie krew zalewa… jak można być takim łbem i zerem ? Każdy kto powie, że to dobry sędzia to grzeszy, Inter nie zasługiwał na ten awans, czym więcej czasu mija, czym więcej powtórek wycieka, tym bardziej jestem zły.

2

@Coutinho007 tutaj najbardziej zawalił sędzia, był faul , jak mają lecieć tka w ch z tym Varem, to niech go wgle nie będzie

4

Dzisiaj oglądałem na spokojnie zbliżenia z akcji na 3;3, Marciniak jest ślepy jeśli nie widział tam faulu. Po co jest ten var?

3

Ludzie co jest z wami ?
Na co tyle tego płaczu ?
Wszystkich kupić, wszystkich sprzedać xd
Przypominam, że przed tym sezonem waszym Bogiem był Araujo a Raphinha pierwszy do wylotu.
Gramy naprawdę dobry sezon, taka jest piłka nożna, ktoś musi przegrać a ktoś musi wygrać, przed startem sezonu w ciemno bralibyśmy dwa puchary, a walczymy jeszcze o trzeci !
VeB !!

0

@turhiay skończ płakać. Ja bym ciebie sprzedał , albo wymienił na jakiegoś normalnego kibica

3

A ja dodam od siebie, że obrona zaczęła szwankować od kiedy wrócił FDJ ;)

2

@kejdzi oglądałeś 1 połowę ? Bo to chyba Inter nas dominował

1

Ja tam jestem dumny z chłopaków, było mnóstwo błędów, pierwsza połowa to kryminał, ale kto na początku sezonu obstawiał, że z taką kadrą możemy zajść tak daleko ? Ja naprawdę jestem szczęśliwy, że znów chce mi się oglądać mecze Barcy !

Druga kwestia, wczoraj graliśmy bez 3ch/4ch podstawowych zawodników ;)

VeB!! Teraz wygrać ligę i za rok wzamacniamy zespół i walczymy o wszystko ;)

0

@wojopancer serio aż tak się splakales ?

0

@VeB 1899 Który grał kozacki sezon.

1

Pozostałe mecze Barcelony:

Real Madryt
Espanyol
Villarreal
Athletic Bilbao

Pozostałe mecze Realu Madryt:

Barcelona
Mallorca
Sevilla
Real Sociedad

Różnica między Barceloną a Realem Madryt to TYLKO 4 punkty, musimy wygrać z Realem, bo inaczej będzie nerwowo, myślę, że każda drużyna ma ciężkich przeciwników na koniec sezonu

0



2. Arsenal 67 punktów
3. Manchester City 64 punkty
4. Newcastle United 63 punkty
5. Chelsea 63 punkty
6. Nottingham Forest 60 punktów- jeden mecz zaległy
7. Aston Villa 60 punktów

W Anglii walka na całego o LM

0

@el_pichichi_9 ja wolałbym Nico od Raphinhi

1

@karolpiłkarz bo gra mało minut

1

@TheKlucha czemu poza Ter Stegenem?

0

@Tomello489 w Monachium ?

0

Bardzo ważną rzeczą, którą trzeba zauważyć, to że każdy skrzydłowy który gra z Martinem na lewej stronie wypada w grze średnio lub słabo, przypadek ?

3

Pkt 3 bez sensu, ogólnie te opisy bez sensu, porównanie Martina do Forta ? A co mnie Fort jak nie chaos grając pierwszy raz od x czasu ? Z tym, że Martin zachwycił w ataku bo zaliczył asystę (gdzie 10 wcześniejszych takich podań kończyło się przechwytem bądź nabiciem pracownika) to też gruba przesada. Co do Pau Victora i Fatiego, to moim zdaniem ten pierwszy po prostu gra przez pryzmat presezonu, a ten drugi wczoraj nie wypadł tak źle (patrząc poprzez pryzmat całego zespołu w 1 połowie), Fatiego trzeba było obserwować indywidualnie, co ja zrobiłem, bardzo fajnie pokazywał się do grania i stworzył sobie dwie fajne sytuacje, gdyby uderzenie które wybronił bramkarz wpadło do siatki to dzisiaj redakcja by napisała, że wielki powrót Fatiego, to nie jest jeszcze poziom Barcy, ale widać, że się poprawia i życzę mu jak najlepiej w nowym klubie.

Bardzo ważną rzeczą, którą trzeba zauważyć, to że każdy skrzydłowy który gra z Martinem na lewej stronie wypada w grze średnio lub słabo, przypadek ?

0

Ogólnie jego występ do momentu kontuzji ? Dramat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?