kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Trzeba napisać jeszcze jedną ważną rzecz .
Wczoraj Estevao > Lamine, obaj rocznik 2007
0
To do Krakowa - Bardal Bambi, Polska gotowa
0
@konajoncek jesteś ….., przecież właśnie Deco i Laporta obniżają wszystkim kontrakty …
4
Jak dla mnie wczorajszy mecz przegrał w pewnym sensie Flick. Zaczyna się pajacowanie z SO jako Pomocnikami, przecież w pierwszej połowie Garcia był niewidoczny … później wchodzi skrzydłowy za 9tka, kolejny So za Farmina….
Za tą pierwszą głupią żółtą kartkę, Araujo powinien zejść od razu z boiska, to byłaby informacja dla całej drużyny, że więcej grania i biegania a mniej rozmów .
Araujo nie grał złego meczu, więc też nie ma co mówić głupot, po prostu zachował się jak dzban, bo obie żółte kartki całkowicie niepotrzebne i z własnej głupoty. Setka Torresa ? Kryminał
0
Araujo dwie głupie kartki, Garcia w pomocy ? To tak jakbyśmy cały mecz grali w 10u, więc teraz mało się zmieni, Pudło Torresa ? Od razu zmiana powinna być. Chelsea jest słaba dzisiaj jak barszcz, ale Barca nic nie gra
1
Pedri 23 lata, a doświadczenie jak u 30 latka
0
Jaka jest jego klauzula odejścia.?
2
Mnie ogólnie irytuje to co dzieje się dookoła Yamala, moim zdaniem jest na tyle młody, że powinien się skupić na piłce i mniej się udzielać w sprawach typu romanse z 30 latkami , mi zwyczajnie byłoby wstyd przed rodziną.
0
@Damiain przecież ten wynik to nic, Barcelona zagrała fatalnie.
0
@buglikos moim zdaniem dzisiaj Real nas po prostu ośmieszy, Barca wyglądała ostatnio tragicznie, natomiast Real jest naprawdę w gazie jeśli chodzi o skuteczność
0
Dla leniwych chodzi o Erica
0
@addept akurat Fati był światełkiem w tunelu w tej drużynie
2
Bernal jak dziecko we mgle
0
Flick serio ma kokones z tym rotowaniem składu, odważnie xd
0
@4drian0 Ma w Sercu Barce, pewnie będzie chciał wrócić
1
Jan Tomaszewski o Flicku:
~ Barça ma skład na Puchar Europy. Moim zdaniem sztab szkoleniowy… niech dotrwa do końca i mam nadzieję, że nie będzie przedłużona umowa, bo Pan Niemiec nie za bardzo się dobrze spisuje, mając taką „spluwę”. [Super Express]
Getty
Ale nam zabrało Polaka rodaka
4
Przykre wieści docierają do nas z Anglii. Dzisiaj w wieku 21 lat zmarł Billy Vigar. Wychowanek Arsenalu, który ostatnio grał w Chichester City.
Zawodnik został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej po tym, jak 20 września w meczu z Wingate & Finchley uderzył w betonową ścianę i nabawił się poważnego urazu mózgu.
Spoczywaj w pokoju.
3
@Huck Rapha się podobał najbardziej na spo xd ? Oglądałeś mecze w tamtym sezonie ? On najlepiej wygląda grając na skrzydle ale schodząc do środka, w samym środku wypada miernie
3
@bartekvisca Wczorja już w pierwszej połowie mogliśmy prowadzić z 4:1, więc nie wiem o czym mówisz , brakowało skuteczności, a nawet może odrobiny szczęścia
0
Tak btw , klub może nie wyrazić zgody na wyjazd zawodnika na kadrę ?
0
U was też w blokach kazali wyczyścić piwnicę do końca miesiąca, a jeśli ktoś nie wyczyści do OPK na własną rękę wywiezie wszystko co znajduje się w środku ? Czyżby szykują schrony na wojnę ?
6
Ale jaja xd. Gościu mówi, że odradza gry w Miami, jeśli to jest prawda to całkowicie go rozumiem, czemu odradza, a tutaj dzieci go hejtuja xd
0
Każdy się zastanawiał kto przejmie „pałeczkę” po Messim i Ronaldo : Mbappe ? Halland ? Neymar, Vini ? A tu ciach Dembele ZP
1
@Cules69 zacytuje twoją odpowiedź.
„Raphinia był najlepszy indywidualnie ale jakieś kryteria wyboru trzeba przyjąć żeby nie było wiele kontrowersji. Czyli jeżeli obaj mieli takie same staty bramek i asyst i tyle samo krajowych pucharów to decyduje puchar LM. Dembele jednak w półfinale LM przepchnął PSG a Raphinia nie”
Przecież złota piłka to nagroda indywidualna, więc skoro Raphinha twoim zdaniem był najlepszy indywidualnie, to czemu twoim zdaniem miał nie dostać ZP ? Ludzie przestańcie myślić sukcesu drużyny a byciem najlepszym zawodnikiem.
Przykładowa sytuacja Kowalewski gra dla celty strzela 40 bramek i notuje 20 asyst udział przy prawie każdej bramce swojego zespołu ,w trakcie całego sezonu popisuje się świetnymi akcjami indydualnymi na koniec sezonu Celta zajmuje 3 miejsce w lidze, w LM odpada w półfinale.
Drugi zawodnik gra w PSG cały zespół gwiazd dostaje patelnię na puste bramki i kończy sezon z wygraniem wszystkich pucharów wraz z LM na czele, kończy sezon 30 bramek i 10 asyst, czyli twoim zdaniem Kowalski dalej nie zasługuje na ZP bo nie wygrał nic drużynowo ?
Tak samo wybór najlepszego trenera , lucho jest świetny, ale prowadzi zespół który może kupić każdego i sprzedać każdego, był na początku sezonu wskazywany jak faworyt do wszystkiego, po prostu nie zawiódł o zrobił to co można było założyć. Natomiast Flick przychodzi do drużyny która ledwo rejestruje zawodników, wygranie chociażby pucharu króla wszyscy brali w ciemno, mówiono, że tym składem do obyśmy wyszli z grupy w LM i żebyśmy ligę skończyli w top 3, okazuje się, że wygrywa wsystsko na własnym podwórku od jego wodza każdy zawodnik progresuje a w LM walczymy o finał o tylko przez decyzję sędziego nie zagraliśmy w Finale, serio dla was Lucho zasłużył na nagrodę dla najlepszego trenera bo wygrał dwa mecze więcej w LM ? Dla mnie ta ZP straciła wartość i oficjalnie mówię, że nigdy więcej tego fowna nie obejrzę, przecież wiadomo, że najlepszy bramkarz freenet i zawodnik będzie z drużyny która wygrała LM
0
Jaki płacz xd Ibra mówił o sobie,że nikt nie może się z nim równać, że jest najlepszy i jest bogiem, jakoś mu nie odwaliło i do końca kariery prezentował świetny poziom.
Ojciec Lamine zna go najlepiej, a może to pochwały go napędzają, może lubi być motywowany marchewką a nie kijem ?
100 razy powtarzane kłamstwo, staje się prawdą. Jeśli Lamine uwierzy, że jest najlepszy, to też taki będzie.
1
@Cules69 ale czemu Dembele numer 1 ? Aaa bo jego drużyna wygrała LM ? A w finale Dembele wgle wystąpił czy był az tak niewidoczny ? Obiektywnie to Raphinha był numerem jeden.
0
@NsKi R10 to inna historia, ale Neymar kiedy był w Barcelonie to źle grał ?
0
@NsKi a te imprezy skąd wziąłeś ?
7
Dembele bardzo zyskał w moich oczach jako człowiek. Piękna przemowa.
4
A odnosząc się do gali ZP, każdy trener mówi, że najważniejsze jest wygranie Ligi, że Liga jest trudniejsza do wygrania niż LM i bardziej cenna, ale na ZP wygrałeś LM ? To masz nagrodę, jesteś najlepszy xdd