kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Oster273727 chyba w Fifie na amatorze
24
Moim zdaniem, najuczciwszym „werdyktem” byłby KARNY dla realu.
1
Bardzo dobrze zrobili
2
@tarantino10 przecież tu nie chodzi o podanie piłki Przez Fermina do Lewego
0
Joan Laporta podał się do dymisji i już Barca się „sypie”. Oby jak najszybciej wrócił.
0
A tak btw, co myślicie o Sytuacji w której Casado dostał żółtą kartkę ? Tam był wślizg, ale trafił w piłkę, a to Simeone przebiegł po jego nodze.
1
@misiek0318 musi być 4:0
2
Zobaczcie jedna ważna rzecz, w momencie w którym zrobiona jest stopklatka, piłka jeszcze nie dotyka nogi Roberta.
2
@ManiekSzwecja chłopie, o czym ty mówisz… jak dla mnie to tam właśnie spalonego nie było, piłka zaczęła wyznaczać spalony, a Cubarsi był za Piłką, moim zdaniem bardzo zła stóp klatka
1
Hitem jest to, że sędzia nawet sam nie poszedł ocenić sytuacji
0
Ja rozumiem wsystsko, ale tak Barca jest dymana, że aż mnie dupa boli
0
Nie mogę się doczekać dzisiejszego meczu.
0
@Bykunn Oby to była prawda !
2
Instagram niedługo będzie jak niebieska platforma, kobiety i niektórzy mężczyźni nie mają wstydu, wstawiają zdjęcia gdzie głównym motywem jest wypięcie dupy albo cycki, a twarz zasłonięta telefonem xd. Nie wiem jak facet nie wstydzi się wstawić zdjęcia w samych majtkach, sam jestem osobą trenująca praktycznie całe życie, ale dla mnie trzeba być idiota żeby takie zdjęcia wstawiać, a Kobiety które wstawiają prawie nagie zdjęcia ? Nie wiem czy one są gorsze czy Ci stukejarze ktorzy komentują coś w stylu „piękna jesteś” „zjawiskowo” … a największym hitem jest, jak taka dziewczyna jest w związku, możecie mówić, że jestem zacofany, ale gdyby moja kobieta wstawiła takie zdjęcie, to już by nie była moja kobieta.
0
@kanver_ Ty tak serio ? To są żarty dla dzieciaków do 14 roku życia, później już człowiek wie, co wypada a co nie
1
Mieli szansę go pozyskać za pół darmo w 2017-2018 roku, to olali temat, więc teraz niech płaczą nad rozlanym mlekiem ;)
1
@Konradowskyy teraz jest 10 …
1
Mychajło Mudryk, który obecnie jest zawieszony i nie może trenować z pierwszą drużyną Chelsea FC z powodu zarzutów o stosowanie dopingu, spędza wiele czasu na grze w Counter-Strike 2. Jego komentarze wywołały falę oburzenia, ponieważ odnosiły się do bolesnej historii rzezi wołyńskiej, w której zginęło wielu Polaków.
"Szczęśliwy Wołyń", "na następnej mapie zrobimy Wołyń", "zawsze będziesz pamiętać Wołyń, żebraku" - to tylko przykłady komentarzy Ukraińca, opublikowane na platformie X przez jednego z internautów
2
@Dankho94isback To był tylko z nazwy zawodnik pierwszej drużyny
4
@Dankho94isback świetny sezon ? Może liczby go bronią, ale moim zdaniem sama gra jest kiepska, na pewno słabo się na to patrzy
3
Z Barcelony do PSG… i brutalne zderzenie z rzeczywistością.
Dro Fernández opuścił pierwszy zespół FC Barcelony w poszukiwaniu minut, nowych szans i rywalizacji na najwyższym poziomie.
Jednak zagraniczna przygoda szybko zamieniła się w rozczarowanie.
Zamiast walki o pierwszy skład, trafił do drużyny PSG U21, a paryski klub miał uznać, że brakuje mu jakości i dojrzałości, by grać na topowym poziomie.
6
Adama dzik ;O
0
@Flyingbetoniarka Ale obecnego Neymara mam nadzieję mówisz ? Jeśli mówisz o Prime Neymara, to dużo mu brakuje
2
@NeroTFP1 Moim zdaniem taksówkarz dobrze się zachował, oczywiście miał wiele okazji, żeby przysłowiowo dać jej w łeb i byłoby po sprawie, ale skoro miała niebezpieczne narzędzie to czy jest sens ryzykować ? Zawsze jest jakiś procent, że coś pójdzie niezgodnie z planem i komuś stanie się krzywda, a znając nasze sądy, to jeszcze dostałby wyrok gdyby dostała w łeb w samoobronie.
0
@AnalizaTV Xddd dalej uważam, że to komentarz z dupy, a po twojej agresywnej reakcji stwierdzam, że masz problem ze sobą, albo rodzice Cię źle traktowali w domu , ewentualnie, koledzy w szkole byli średnio mili, dlatego teraz w internecie od razu reagujesz agresją i obelgami, możesz pozwolić sobie na to, na co nie mogłeś odważyć się w szkole lub w domu, takie odbicie lustrzane, kumasz ?
1
@FCBparasiempre mecz meczowi nie jest równy, może być tak, że to właśnie my zlejemy mocno Arsenal. Pamiętaj, że te mniejsze drużyny naprawdę potrafią się zebrać na europejskich Gigantów
1
@Majkel3456 a czemu mamy z nimi przegrać ?
1
@AnalizaTV Przecież materiał mówi o czymś innym, więc co to za komentarz z dupy ?
0
@Herato mniej kalkulacji
0
@Dankho94isback To tak jakbyś miał w garażu Porsche a jeździł passatem .