1

@Oster273727 chyba w Fifie na amatorze

24

Moim zdaniem, najuczciwszym „werdyktem” byłby KARNY dla realu.

1

Bardzo dobrze zrobili

2

@tarantino10 przecież tu nie chodzi o podanie piłki Przez Fermina do Lewego

0

Joan Laporta podał się do dymisji i już Barca się „sypie”. Oby jak najszybciej wrócił.

0

A tak btw, co myślicie o Sytuacji w której Casado dostał żółtą kartkę ? Tam był wślizg, ale trafił w piłkę, a to Simeone przebiegł po jego nodze.

1

@misiek0318 musi być 4:0

2

Zobaczcie jedna ważna rzecz, w momencie w którym zrobiona jest stopklatka, piłka jeszcze nie dotyka nogi Roberta.

2

@ManiekSzwecja chłopie, o czym ty mówisz… jak dla mnie to tam właśnie spalonego nie było, piłka zaczęła wyznaczać spalony, a Cubarsi był za Piłką, moim zdaniem bardzo zła stóp klatka

1

Hitem jest to, że sędzia nawet sam nie poszedł ocenić sytuacji

0

Ja rozumiem wsystsko, ale tak Barca jest dymana, że aż mnie dupa boli

0




Nie mogę się doczekać dzisiejszego meczu.

0

@Bykunn Oby to była prawda !

2

Instagram niedługo będzie jak niebieska platforma, kobiety i niektórzy mężczyźni nie mają wstydu, wstawiają zdjęcia gdzie głównym motywem jest wypięcie dupy albo cycki, a twarz zasłonięta telefonem xd. Nie wiem jak facet nie wstydzi się wstawić zdjęcia w samych majtkach, sam jestem osobą trenująca praktycznie całe życie, ale dla mnie trzeba być idiota żeby takie zdjęcia wstawiać, a Kobiety które wstawiają prawie nagie zdjęcia ? Nie wiem czy one są gorsze czy Ci stukejarze ktorzy komentują coś w stylu „piękna jesteś” „zjawiskowo” … a największym hitem jest, jak taka dziewczyna jest w związku, możecie mówić, że jestem zacofany, ale gdyby moja kobieta wstawiła takie zdjęcie, to już by nie była moja kobieta.

0

@kanver_ Ty tak serio ? To są żarty dla dzieciaków do 14 roku życia, później już człowiek wie, co wypada a co nie

1

Mieli szansę go pozyskać za pół darmo w 2017-2018 roku, to olali temat, więc teraz niech płaczą nad rozlanym mlekiem ;)

1

@Konradowskyy teraz jest 10 …

1

Mychajło Mudryk, który obecnie jest zawieszony i nie może trenować z pierwszą drużyną Chelsea FC z powodu zarzutów o stosowanie dopingu, spędza wiele czasu na grze w Counter-Strike 2. Jego komentarze wywołały falę oburzenia, ponieważ odnosiły się do bolesnej historii rzezi wołyńskiej, w której zginęło wielu Polaków.
"Szczęśliwy Wołyń", "na następnej mapie zrobimy Wołyń", "zawsze będziesz pamiętać Wołyń, żebraku" - to tylko przykłady komentarzy Ukraińca, opublikowane na platformie X przez jednego z internautów

2

@Dankho94isback To był tylko z nazwy zawodnik pierwszej drużyny

4

@Dankho94isback świetny sezon ? Może liczby go bronią, ale moim zdaniem sama gra jest kiepska, na pewno słabo się na to patrzy

3

Z Barcelony do PSG… i brutalne zderzenie z rzeczywistością.

Dro Fernández opuścił pierwszy zespół FC Barcelony w poszukiwaniu minut, nowych szans i rywalizacji na najwyższym poziomie.
Jednak zagraniczna przygoda szybko zamieniła się w rozczarowanie.

Zamiast walki o pierwszy skład, trafił do drużyny PSG U21, a paryski klub miał uznać, że brakuje mu jakości i dojrzałości, by grać na topowym poziomie.

6




Adama dzik ;O

0

@Flyingbetoniarka Ale obecnego Neymara mam nadzieję mówisz ? Jeśli mówisz o Prime Neymara, to dużo mu brakuje

2

@NeroTFP1 Moim zdaniem taksówkarz dobrze się zachował, oczywiście miał wiele okazji, żeby przysłowiowo dać jej w łeb i byłoby po sprawie, ale skoro miała niebezpieczne narzędzie to czy jest sens ryzykować ? Zawsze jest jakiś procent, że coś pójdzie niezgodnie z planem i komuś stanie się krzywda, a znając nasze sądy, to jeszcze dostałby wyrok gdyby dostała w łeb w samoobronie.

0

@AnalizaTV Xddd dalej uważam, że to komentarz z dupy, a po twojej agresywnej reakcji stwierdzam, że masz problem ze sobą, albo rodzice Cię źle traktowali w domu , ewentualnie, koledzy w szkole byli średnio mili, dlatego teraz w internecie od razu reagujesz agresją i obelgami, możesz pozwolić sobie na to, na co nie mogłeś odważyć się w szkole lub w domu, takie odbicie lustrzane, kumasz ?

1

@FCBparasiempre mecz meczowi nie jest równy, może być tak, że to właśnie my zlejemy mocno Arsenal. Pamiętaj, że te mniejsze drużyny naprawdę potrafią się zebrać na europejskich Gigantów

1

@Majkel3456 a czemu mamy z nimi przegrać ?

1

@AnalizaTV Przecież materiał mówi o czymś innym, więc co to za komentarz z dupy ?

0

@Herato mniej kalkulacji

0

@Dankho94isback To tak jakbyś miał w garażu Porsche a jeździł passatem .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?