1

Ci co wygrali Lewego to chyba z czystej sympatii

1

Przed Balde ciężka końcówka sezonu, myślę, że Cancelo jest w obecnej formie w top 5 bocznych obrońców.

4

Ale wy piszecie bzdury w tych komentarzach, miał zdjąć Yamala i Pedriego bo nawet porażka by nic nie zmieniła hahahahaha.

0

Wyobraźcie sobie, że City proponuje za Pedriego 300mln, zgadzacie się ?

0

@matirix20 a kogo byś kupił w jego miejsce ? Bo to jest najważniejsze pytanie

0

@konajoncek Czemu ? Przecież była dominacja nawet w 10u, wystarczy, że wykorzystamy dwie sytuacje i mecz zaczyna się od nowa ;)

0

@RobertNieLewandowski Przecież, pisze co widziałem, a nie co mówi TV

4

Kurczę, nie oglądałem meczu, widziałem skrót, po skrócie śmiem twierdzić, że więcej dogodnych akcji miał Real

0

@Azi Akurat ci eksperci to w większości nawet nie oglądają spotkań , powielają bzdury które pisze reszta oszołomów

0

@Encore Obaj poza boiskiem też potrafią się pokazać ;)

0

@marcin62 Ale jeśli się ogląda mecze, to widać, że brakuje troszkę szczęścia, zobacz mecz z ATM, tam miał kilka chyba dokładnie 3 sytuację bramkowe, ale tam też świetnie zachował się bramkarz

1

@kanver_ Obstawiam, że jeszcze przyjdzie czas, że cała LaRambla będzie się nim jarać :)
Przypomnę tylko sytuację z Cancelo, pisałem, że to mega dobre wzmocnienie, że był jednym z lepszych zawodników w tamtym czasie, ale oczywiście większość pamiętała go z kilku baboli które popełnił, a teraz nagle wszyscy go Kochają, więc czas Araujo jeszcze przyjdzie, bo takiego potwora fizycznego ciężko znaleźć :)

4

Ferran Torres - 16 goli - 2244 minuty - bramka co 140 min.

Lamine Yamal - 25 goli - 3522 minuty - bramka co 141 minut.

Vinícius Júnior - 19 bramek - 3595 minuty - bramka co 189 minut.

Gdyby Ferran nastawił celownik mógłby mieć przyznajmniej z 25 bramek bo sytuację ma, piłka go szuka, tylko koncertowo je marnuje, ale średnia bramek na minuty na boisku i tak wyglądają całkiem dobrze.


8

@Gaz Jakie ty bzdury piszesz, Araujo jest przydatny, tym bardziej w obecnej sytuacji.
Wyobraź sobie sytuację w dwumeczu 2:1 dla ATM, wtedy Araujo też jest dobra opcja żeby został w polu karnym i wrzucać na niego piłki, ale widzę że pisze bzdury tylko po to żeby od dzieci zielony herb dostać , a guzik się znasz i pewnie mecz oglądasz na YouTube w skrócie 5 minutowym.

6

Idealne wzmocnienie, zagra w środku pola i na skrzydle.

1

Ja tam Kibicuje Realowi w tej edycji LM, prawda jest taka, że jeśli przejdziemy ATM a później Arsenal, to wolę trafić w finale na Real niż Bayern lub PSG.

0

To prawda czy fake, że Lamine się zdenerwował tak po meczu, że względu na to że Lewandowski z nim nie współpracował ?

3

@challenger Czyli jednak dobrze, że przyszedł do Barcy ? Tak jakoś pod te święta mi się przypomniało, że byłeś dużym przeciwnikiem tego transferu. Jak coś to polecam się na przyszłość, mogę powiedzieć Ci który zawodnik się sprawdzi, a który lepiej żeby nie przychodził ;D

1

Mam nadzieję, że ktoś obudzi i ogarnie Yamala, bo serio zachowuje się jak panienka…

2

@Kapitan9 dla mnie dramat zachowanie, jakiś kolega z drużyny powinien go ustawić do pionu, bo na ojca nie można liczyć ;)

0

@Barca_Big_Moment jest chociaż jedna osoba która przeczytała cały ten komentarz. ?

0

@ViscaelBarca2007 Pewnie, że tak, ale to dalej świetna walka i topka wagi ciężkiej

8

@Pedri16Future Lamine zachowuje sie jakby juz byl bogiem futbolu, a jego ojciec jakby byl gwiazdą światowego formatu

0

@heniusss przecież Cash oddychał już spodenkami

1

Uważam, że z Wojtkiem z bramce byśmy jechali na mundial

2

Sędzia ch… taka prawda

0

Myślicie, że Gabriel Jesus odbuduje się po kontuzji i czy pasowałby do Barcy ?

0

@addept Trzeba też podkreślić, że statystki ma lepsze od Robercika, jeśli spojrzymy na ilość minut a gole

1

@pep71 Fati ma lepsze statystki od naszych napastników ;)

0

@BORO_12 Piszesz takie bzdury, że aż oczy bolą od czytania. Zapoznaj się na czym polega powrót do zasady 1:1.
A wieczne gadanie jaka to Barca nie jest biedna schowaj sobie w kieszeń, jest taka biedna, że bez zasady 1:1 kupuje Olmo za 55mln+7 zmiennych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?