kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ci co wygrali Lewego to chyba z czystej sympatii
1
Przed Balde ciężka końcówka sezonu, myślę, że Cancelo jest w obecnej formie w top 5 bocznych obrońców.
4
Ale wy piszecie bzdury w tych komentarzach, miał zdjąć Yamala i Pedriego bo nawet porażka by nic nie zmieniła hahahahaha.
0
Wyobraźcie sobie, że City proponuje za Pedriego 300mln, zgadzacie się ?
0
@matirix20 a kogo byś kupił w jego miejsce ? Bo to jest najważniejsze pytanie
0
@konajoncek Czemu ? Przecież była dominacja nawet w 10u, wystarczy, że wykorzystamy dwie sytuacje i mecz zaczyna się od nowa ;)
0
@RobertNieLewandowski Przecież, pisze co widziałem, a nie co mówi TV
4
Kurczę, nie oglądałem meczu, widziałem skrót, po skrócie śmiem twierdzić, że więcej dogodnych akcji miał Real
0
@Azi Akurat ci eksperci to w większości nawet nie oglądają spotkań , powielają bzdury które pisze reszta oszołomów
0
@Encore Obaj poza boiskiem też potrafią się pokazać ;)
0
@marcin62 Ale jeśli się ogląda mecze, to widać, że brakuje troszkę szczęścia, zobacz mecz z ATM, tam miał kilka chyba dokładnie 3 sytuację bramkowe, ale tam też świetnie zachował się bramkarz
1
@kanver_ Obstawiam, że jeszcze przyjdzie czas, że cała LaRambla będzie się nim jarać :)
Przypomnę tylko sytuację z Cancelo, pisałem, że to mega dobre wzmocnienie, że był jednym z lepszych zawodników w tamtym czasie, ale oczywiście większość pamiętała go z kilku baboli które popełnił, a teraz nagle wszyscy go Kochają, więc czas Araujo jeszcze przyjdzie, bo takiego potwora fizycznego ciężko znaleźć :)
4
Ferran Torres - 16 goli - 2244 minuty - bramka co 140 min.
Lamine Yamal - 25 goli - 3522 minuty - bramka co 141 minut.
Vinícius Júnior - 19 bramek - 3595 minuty - bramka co 189 minut.
Gdyby Ferran nastawił celownik mógłby mieć przyznajmniej z 25 bramek bo sytuację ma, piłka go szuka, tylko koncertowo je marnuje, ale średnia bramek na minuty na boisku i tak wyglądają całkiem dobrze.
8
@Gaz Jakie ty bzdury piszesz, Araujo jest przydatny, tym bardziej w obecnej sytuacji.
Wyobraź sobie sytuację w dwumeczu 2:1 dla ATM, wtedy Araujo też jest dobra opcja żeby został w polu karnym i wrzucać na niego piłki, ale widzę że pisze bzdury tylko po to żeby od dzieci zielony herb dostać , a guzik się znasz i pewnie mecz oglądasz na YouTube w skrócie 5 minutowym.
6
Idealne wzmocnienie, zagra w środku pola i na skrzydle.
1
Ja tam Kibicuje Realowi w tej edycji LM, prawda jest taka, że jeśli przejdziemy ATM a później Arsenal, to wolę trafić w finale na Real niż Bayern lub PSG.
0
To prawda czy fake, że Lamine się zdenerwował tak po meczu, że względu na to że Lewandowski z nim nie współpracował ?
3
@challenger Czyli jednak dobrze, że przyszedł do Barcy ? Tak jakoś pod te święta mi się przypomniało, że byłeś dużym przeciwnikiem tego transferu. Jak coś to polecam się na przyszłość, mogę powiedzieć Ci który zawodnik się sprawdzi, a który lepiej żeby nie przychodził ;D
1
Mam nadzieję, że ktoś obudzi i ogarnie Yamala, bo serio zachowuje się jak panienka…
2
@Kapitan9 dla mnie dramat zachowanie, jakiś kolega z drużyny powinien go ustawić do pionu, bo na ojca nie można liczyć ;)
0
@Barca_Big_Moment jest chociaż jedna osoba która przeczytała cały ten komentarz. ?
0
@ViscaelBarca2007 Pewnie, że tak, ale to dalej świetna walka i topka wagi ciężkiej
8
@Pedri16Future Lamine zachowuje sie jakby juz byl bogiem futbolu, a jego ojciec jakby byl gwiazdą światowego formatu
0
@heniusss przecież Cash oddychał już spodenkami
1
Uważam, że z Wojtkiem z bramce byśmy jechali na mundial
2
Sędzia ch… taka prawda
0
Myślicie, że Gabriel Jesus odbuduje się po kontuzji i czy pasowałby do Barcy ?
0
@addept Trzeba też podkreślić, że statystki ma lepsze od Robercika, jeśli spojrzymy na ilość minut a gole
1
@pep71 Fati ma lepsze statystki od naszych napastników ;)
0
@BORO_12 Piszesz takie bzdury, że aż oczy bolą od czytania. Zapoznaj się na czym polega powrót do zasady 1:1.
A wieczne gadanie jaka to Barca nie jest biedna schowaj sobie w kieszeń, jest taka biedna, że bez zasady 1:1 kupuje Olmo za 55mln+7 zmiennych.