kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W Ekstraklasie, miedzy strefą spadkową a 6 miejscem ! Jest różnica 5 pktow ! A między strefą spadkową a pucharami 9 pktow! Ciekawa końcówka sezonu się zapowiada.
9
Śmieszy mnie temat Laporty, kiedy ludzie mówią, że zadłuża klub, albo, że źle zarządza… Prawda jest taka, że już drugi raz wyciągnął z dołka Barce i nikt mu tego nie zabierze. Pamiętam kiedy wygrał drugi raz wybory, jak było mówione, że przez najbliższe 4-5 lat żadne duże nazwisko do nas nie przyjdzie, że o tytułach musimy zapomnieć i że ciężki czas nadchodzi dla nas. Moim zdaniem wycisnął więcej niż mógł przez te lata i zawsze będzie miał u mnie szacunek.
Na koniec,
Pamiętam jego zdanie tuż po wygranych wyborach, że nadeszły dla nas ciężkie czasy, że niektóre ruchy w zarządzaniu i na rynku transferowym będą ciężkie do zrozumienia i dziwne, ale żeby mu zaufać, i co ? OPŁACIŁO SIĘ !
5
9 Lat temu wróciłem z Anglii, przez chwilę musiałem zatrzymać się w mieszkaniu rodzinnym u mojej Kochanej Mamy, pamiętam jakby to było dzisiaj, kiedy Mama wpada do pokoju i krzyczy na mnie, że obudziłem wszystkich a rano do pracy idą xd
0
Na filmikach wydaje się dość drewniany xd Zobaczymy co z niego będzie
0
@PatrykBarca Oglądałeś mecze z udziałem Bojana ? Przecież on w pewnym momencie Ibrahimovicia posadził na ławkę. 12 bramek w wieku 17-18 lat w seniorach, dodatkowo przy takim zespole, to serio mało ;D
7
Dzisiaj u Pana T.Ćwiąkała wpadł fajny odcinek na temat Bojana, całkiem dużo nowych faktów o których przynajmniej ja, nie miałem zielonego pojęcia.
Fajnie gdyby teraz pojawił sie taki „Bojan” tylko z mocniejszą psychika ;)
Pamiętam jego bramkę przeciwko Interowi Mediolan w LM, której sędzia nie uznał ponieważ zobaczył rękę widmo, to nam zabrało awans do finału. Fajnie wrócisz wspomnieniami do tamtych czasów ;)
0
@VbamboeB Pewnie, że tak, ale musimy zrobić coś, żebyśmy nie byli aż tak mocno zależni od tej dwójki ;)
0
Kurczę moim zdaniem przesadna jest krytyka wobec Ferrana, fakt miał kilka okazji i zabrakło szczęścia, ale co pracę wykonywał a pressingu to kino. Jak dla mnie wczoraj cała drużyna zagrała świetnie, a Lamine, Cancelo, Pedri klasa światowa.
3
Jedyny minus jest taki, że straszna przepaść jest na boisku kiedy brakuje Pedriego i Raphinhi
4
Cancelo ? Top dzisiaj.
Cała drużyna na duży plus
0
@Czarny_ck a to niby czemu ?
1
@GeneralXavi wtedy będzie trzeba kupić szybkich napastników, bronić się i długa piłka żeby się ścigali z obrońcami ;)
4
Nowa zasada Arsene'a Wengera została ZATWIERDZON
Zawodnik będzie na spalonym gdy CAŁKOWICIE minie ostatniego obrońcę. Decyzja nie będzie już bazowała na tym, jak było ustawione ciało atakującego względem obrońcy.
Nowa zasada została wprowadzona póki co w Kanadzie. Jeśli testy zakończą się powodzeniem, zasada spalonego może być wprowadzona ogólnie już w nastepnym sezonie.
Powiem tak, jeśli to wejdzie w życie, to drużyny grające ofensywnie są w czarnej dupie, to jest tak na niekorzyść Barcy, że kino. Zacznie się stawianie autobusów w bramce i granie z kontry ;)
0
Ja bym zagrał
Kounde Araujo Martin Cancelo - bardzo ofensywnie ustawiony
Pedri Olmo Fermin
Lamine Ferran Raphinha
1
@Criss18Barca i Cyk ropa po 10 zł
0
@Kgorecki2500 Przecież on zaatakował w weekend, właśnie dlatego żeby pominąć kongres
1
@michal26 żeby tam atomem się nie skończyło
1
@Victorybarca już to widzę xd
1
@Krzyniu Myślę, że bez sensu, myślę, że najlepszym sposobem byłoby wysłanie meila do ATM, że oddajemy mecz
1
Jesteście zwolennikami kupna np Alvareza za 150 mln czy np młode „perełki” które dobrze rokują no ;
Yan Diomande 19 lat lewe skrzydło wyceniany na 45 mln przez transfmarket
Luka Vuskovic 19 lat, środkowy obrońca wyceniany na 40 mln
Junior Kroupi 19 lat Środkowy napastnik
Wyceniony na 22 mln
Ja osobiście wolę ten drugi typ transferów ;)
0
Może to zabrzmi dość kontrowersyjnie, ale moim zdaniem Fermin w innym klubie dałby jeszcze lepsze cyfry i mógłby rozwinąć skrzydła jeszcze mocniej.
W Barcelonie przy tym ustawieniu nie do końca mamy miejsce odpowiednie dla Fermina.
3
Taki Tonali w miejsce FDJ by się przydał
0
Drabinka naprawdę fajnie się rozłożyła, będzie co oglądać ;)
0
@lithotripter czyli mógłbyś być z kobietą która była mężczyzną ?
0
@lithotripter Obie sytuacje miały miejsce ;)
0
@Fog_W_1899 To nie fejk akurat, sytuacja z 2013 roku
0
@MrJanKo To, że to byłoby jeszcze bardziej chore.
3
Chilavert, komentując incydenty rasistowskie i obronę Viníciusa Júniora przez Mbappé, powiedział: "Mbappé mówi o wartościach, a żyje z transwestytą. To nie jest normalne. Każdy może robić ze swoim życiem, co chce, ale to nie jest normalne, aby mężczyzna żył z transwestytą. Najlepszą rzeczą, jaką mężczyzna może mieć u boku, jest kobieta".
Courtois: "To, co powiedział Chilavert jest godne pożałowania. Ostatecznie nie można mówić takich rzeczy. To inny rodzaj zniewagi. Trzeba mieć szacunek."
Chilavert: "Ja godny pożałowania? Godne pożałowania jest to, że Courtois odbił dziewczynę swojemu koledze De Bruyne. Mówią o wartościach, a takie rzeczy nie powinny się zdarzać."
Zezłomował ?
1
@Aequlibre Czemu ? To świetny zawodnik
0
Jaki to jest śmiech na sali