0

@Dankho94isback Kurczę, a moim zdaniem i tak nie jest takim w 100% podstawowym zawodnikiem, częste rotacje z Olmo, jeden z pierwszych do zmiany, zmieniają mu pozycje, no tak średnio to wygląda

1

@Sulimo zdecyduj się jakie u/ó

0

Czy Fermin jest obecnie jednym z najlepszych ofensywnych pomocników na świecie ? I czy mimo wszystko jest troszkę niedoceniany w Barcelonie ?

0

@Tridente2015 teraz to głupotę napisałeś, zwłaszcza że jeszcze dwie kolejki do tyłu Lens szło łeb w łeb z PSG ;)
Nie ma co gadać głupot, Fati już pewnie nigdy nie wróci do swojej najlepszej formy, ale akurat skuteczności nikt nie może mu odebrać ;) strzela więcej goli na minutę niż pewnie każdy nasz zawodnik z obecnej kadry.

0

Raphinha jest świetny, ale moim zdaniem czegoś mu brakuje… ciężko powiedzieć czego.

0

@Messibestplayerintheworld Słuchaj, tutaj zaczyna się Matematyka, bo nie oszukujmy się, zawodnicy będą odchodzić za pół darmo, więc wymyślam, jeśli taki Xavi Simons mógłby przyjść do nas za 30 mln a no Olmo odejść za 60-70 - to piękny interes

0

@Messibestplayerintheworld
Xavi Simons
Dominic Solanke
Micky van de Ven
.Mohammed Kudus
Cristian Romero
Pedro Porro
Gallagher

Serio uważasz, że tam nie ma nikogo kto mógłby wzmocnić nasz skład ?

5

Jeśli Tottenham spadnie z Premier League, to dopiero rozkręci się karuzela transferowa…

10

Przecież Yamal jest sam sobie winny, to on się obrażał jak 13to letnia dziewczynka kiedy Trener go zmieniał.

0

A może przesunąć Raphinhe do środka a rozbić bank i kupić Diomande z Rb Lipsk

2

Dożywotni zakaz stadionowy i zakaz grania nawet na PlayStation w gry związane ze sportem

0

Chciałbym zobaczyć Balde na lewej Cancelo na prawej a Kounde z Cubarsim w środku

0

@Luciano99 zobacz jak groźny jest Yamal kiedy zaczyna z środka pola ;)

0

Zobaczycie, że skończymy z Yamalem na fałszywej 9tce, będzie przedłużony Ferran i przyjdzie jakiś skrzydłowy

0

@Cyzix Ale Ty wiesz, że Alvarez to prawdziwa 9tka, jego ATM marnuje jako 10tke

0

Ja myślicie wypłyną jakieś nowe talenty na Mundialu ?

0

A w Internecie co raz więcej plotek łączących Jon Martina z Realu Sociedad z transferem do Barcelony ;) szczerze ? Wolę jego niż Bastoniego

0

Lubię tego chłopaka, szkoda, że jego kariera została zniszczona przez kontuzje, bo miał papiery na świetnego zawodnika

0

Wszyscy teraz piszą, że Flick słabo rotował składem, a prawda jest taka, że Lamine płakał i machała rękoma za każdym razem jak miał zejść z boiska.

5

A moim zdaniem miał po prostu pecha, teraz trzeba trzymać kciuki za eksplozję Ronnyego

1

@TR3YWAY Wiesz co jest najgorsze ? Że jak odłożysz to 100 tysięcy, to nagle okazuje się, że nie wiadomo co z nimi zrobić, bo bardzo łatwo jest źle zainwestować lub głupio wydać. Więc sukcesem jest dobrze zainwestować te pierwsze 100 tysięcy. Powodzenia

0

@Kinginiesta Real może jakoś zblokować ten transfer?

0

Skoro Real ma 50% praw do Munoza, to jak wyglądałby teoretycznie jego transfer ? Z kim trzeba się dogadać ?

2

@Karol145 nawet jeśli wygrają LM, to i tak nie są najlepsi w Hiszpanii

1

Widziałem informacje, ze Benfica ma kupić Cancelo za 9mln, jeśli Barca nie wykupi go za tak śmieszne pieniądze, to serio nie kumam polityki klubu, to obecnie nasz najlepszy boczny obrońca.

1

A co myślicie o Julian Hall Zakrzewski ? 18 lat a w 8 spotkaniach 5 bramek.

1

Czy Anthony Gordon waszym zdaniem jest wart tych 86mln na jakie wyceniło go Newcastle ?

A drugie pytanie, myślicie, że Lautaro jeszcze przejdzie do „większego” klubu niż Inter, czy raczej nie ruszy się z Włoch?

Ostatnie co myślicie na temat Greenwooda, czy dałby radę w takiej Barcelonie ?

0

Jako rezerwowy ? Ferran > Lewy

1

Gdyby Tottenham spadł z ligi, to mogłoby być kilka ciekawych transferów, klub musiałby się pozbyć Xaviego Simonsa, Richarlisona czy Pedro Porro itp, to wywołało by efekt Domino.

0

Czyli chce iść do PSG ?

Żart oczywiście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?