kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ShawnC Salah jako zmiennik, Vlahovic jako zmiennik, Stones też myślę , że byłby fajnym wzmocnieniem
1
Robert Lewandowski, Mohamed Salah, Dušan Vlahović, Bernardo Silva, Leon Goretzka, Casemiro, John Stones, Karim Benzema, Mauro Icardi, Marc Guéhi.
Z tych zawodników jeszcze nie jeden klub zrobiłby fajne solidne wzmocnienia.
Myślę, że u nas spokojne z 3ch zawodników znalazło miejsce w składzie lub jako uzupełnienie kadry ;)
0
Endrick to jest kozak, moim zdaniem Real nie potrzebował Mbappe
0
Jeśli City wygra zaległy mecz, to wyprzedzi w tabeli Arsenal ? Bo aż nie wierzę co widzę xd
1
@Hosh z tym zapleczem finansowym będzie, tyle że na młodych ;)
0
Oglądałem Mecz Monaco vs Paris FC, może to przez sentyment do tego zawodnika, ale strasznie chciałbym zobaczyć takiego Pogbe z niskim wynagrodzeniem w Barcelonie, gość nie grał kupe czasu, ale co ma przegląd pola, technikę i długie piłki to kino, myślę że serio brakuje nam tak silnego i fizycznego pomocnika
0
@wyrek Tak, myślę, że sama koszulka Barcy zmienia człowieka, zobaczcie Vidala czy Arde w poprzednich klubach też byli chamami
0
Coś czuję, że te plotki z Yamalem na fałszywej 9tce będą prawdziwe i Barca szuka rezerwowego napastnika, a na skrzydło przyjdzie Bernardo Silva
0
@Kgorecki2500 Czemu ? Ty byś zakończył na jego miejscu ? 33 lata, dobra wypłata, mieszka sobie w słonecznym państwie
14
To niech obejrzy swoje ostanie spotkania ;)
0
@PaCo moim zdaniem kartka dla Camavingi z dupy
0
@parpe to byłaby najpierw dogrywka
1
Można lubić Real albo i go nie lubić, ale zbyt dużo ostatnio mówi się o sędziach zamiast o piłkarzach, musi ktoś z nimi zrobić porządek
2
Dani Olmo xd przecież on tyle głupich strat zaliczył
1
@SkN a mi się wydaje, że dzisiaj Real awansuje
0
Jeszcze jedno i przestaje płakać, zapominam o wczoraj.
Sędzia najpierw pokazał żółty kartonik, zobaczył, że liniowy pokazał spalony, więc anulował kartkę, po czym poszedł do Varu i dał czerwoną kartkę xd cyrk
1
@Szymemdymek chyba inny mecz oglądaliśmy, a druga sprawa że „lookman” kręci połowa Europy
0
@icon3520 Jeśli oglądałeś
Wczorajszy mecz, to chyba nie jesteś ślepy i widziałeś, że Ferran grał bardzo dobry mecz ?
1
@Rastafarnianin Wczoraj świetnie grał, wiele razy kasował akcje
12
1. Nie rozumiem hejtu na Erica, jesteście świadomi, że on nas utrzymał przy zżyciu ? Gdyby nie faul to byłby na 99% gol i po meczu, a tak to była nadzieja do końca.
2. Taki Ferran jak wczoraj ? Gdyby była pewność, że będzie tak grał chociaż 80% sezonu, to ja go przedłużam.
3. Gavi, Fermin i Pedri - ale to śmigało.
4. Rashford niech wraca do Anglii
5. Lewy - Dramat zmiana.
6. Sędziowie naprawdę nas krzywdzą ostatnio, samo nie pokazywanie kartek gracza ATM, ile było popchnięc od tyłu które sędzia puszczał ? No dramat
0
@gaminedes akurat tą zmiana była dobra. Lewy i Rashford dramat i Olmo który tak głupio tracił piłki ….
1
@Kinginiesta dzięki
3
Wojciech Kowalczyk
Haha! Sorloth potyka się lewą nogą o swoją prawą nogę i się przewraca..
Efekt? 79 minuta i czerwona dla Erika Garcii!!
Sędziowie nawet nie sprawdzali tego, czy tam był faul - tylko jaka kartka się należy.
Erik nie faulował Sorlotha. Nie było kontaktu nogami. Dotknął go za biodro, ale to nie spowodowało upadku Norwega. Nie pchnął go, ani nic z tych rzeczy.
Chłop po prostu się wypier***lił o własne nogi.
Jak chłopiec jadący na rowerku, wsadzający sobie kij w szprychy.
Ależ błąd sędziów. Niesamowite
VAR znów przekręcił Barcelonę.
Brakuje tu już tylko "Penalti for Real Madrid!"
Po ptokach..
1
@barteq to samo Lewy,
Dramat zmiany
0
Mam pytanie, czemu spalony przy bramce Ferrana był mierzony od momentu dotknięcia piłki przez Gaviego a nie od rykoszetu od obrońcy ? Pamiętam, że w lidze kiedy przecinali nasi obrońcy podania do zawodników na spalonym to akcja była puszczana
2
Olmo był do zmiany już w 50-60 minucie, powinien zostać Fermin.
Sędzia ? Zapomniał kartek i chyba był ślepy na popchnięcia wieśniaków z ATM.
Lewy ? Dramat
Rashford ? Udowodnił, że jego miejsce jest w Man utd.
0
3:1 dla Barcy i w dogrywce Barcelona strzela w 117 minucie.
Tak to tylko zostawiam, chcecie być bogaci, to obstawcie, nie chcecie, to pomińcie.
0
Kurczę, nie ma co szukać takich karnych z kapelusza, moim zdaniem było tam nieporozumienie między bramkarzem a obrońcą a rzut karny byłby prezentem dla Barcy.
2
No tak, bo 2:0 wygrywa się raz na ruski rok xd. Przecież to jest wynik który można odwrócić nie licząc na żadne szczęście… Evra był dobrym zawodnikiem, ale nie najlepszym, ale nigdy nie grzeszył intelektem, szkoda, że Suarez bym tak delikatny ;)
0
@Adam065 Ferran nawet jak nie strzela to dużo biega i zdobywa pole bez piłki robiąc miejsce skrzydłowym i pomocnika .