0

@BORO_12 skąd masz info na kogo nas stać ? Ile mozemy wydać ? Wiesz, że Barcelona ma kasę, tylko blokuje ich Ff

3

Po wyroku w sprawie afery pedofilskiej i zoofilskiej w Kłodzku nie milkną komentarze. Tym bardziej, że dotyczy ona byłej działaczki Koalicji Obywatelskiej.
Sąd Okręgowy w Świdnicy skazał Kamilę L. na 6,5 roku więzienia za nieudzielenie pomocy małoletniej ofierze przestępstwa seksualnego oraz znęcanie się nad zwierzętami. Gwałtu miał dopuścić się mąż kobiety, który wcześniej został za to skazany na 25 lat więzienia.


Czy dla takich ludzi powinna być kara śmierci? Dawno nie słyszałem o czymś równie chorym…

0

@tbas w każdej Partii znajdziesz jakiegoś odklejeca, Lewica Biedroń, Po pani Kamila L z afery zoofilskiej z Klodzka, Braun itd

0

@MessiForeverTheBest No tak, lepiej jakby chciał mu nogę złamać xd jest teraz modny hejt na Araujo i dlatego tak każdy po nim jedzie

0

@clyde xd twoja racja mój spokój ;) miłego wieczoru.

Ps : pamiętam jak jeszcze nie tak dawno wszyscy ubóstwiali go, Na tej stronie są straszni kibice. Przypominam, że jeszcze rok temu wszyscy sprzedawali a nawet oddawali za pół darmo Raphinhe ;)

1

@BORO_12 Ja chciałbym go zobaczyć w Barcelonie, tania opcja a zawsze można na rok go wypożyczyć

0

@clyde być może, ale na pewno nie chciał zrobić krzywdy Fodenowi

0

Śmiać mi się chce z niektórych użytkowników, którzy „uparli” się na na Araujo… okej można mu czasem coś zarzucić, że źle zagra, coś odwali na boisku po czym stracimy bramkę, ale jakim trzeba być the …em żeby myśleć, że Araujo chciał zrobić krzywdę Fodenowi. Na boisku decyzję często podejmujemy w ułamku sekundy, stało się i tyle.

4

@tarantino10 Ty tak serio ? A ludzie którzy dają Ci herby to też jacyś pozabierani. Grałeś kiedyś w piłkę ? Tam czasem dezycję podejmuje się w ułamku sekundy,przecież on nie chcial nikomu robić krzywdy, stało się i tyle.

4

Gdyby zrobił to zawodnik z Anglii, to wszyscy by pisali, że nic takiego się nie stało, oni grają inaczej bo mają twardszą ligę, a jak zrobił to Araujo to koniec świata.
Okej był faul, może nawet taki pomarańczowy, ale ja akurat chcę takiego Araujo oglądać, który jest dzikiem, przeciwnicy się od niego odbijają, jest szybszy od napastników o gra na pograniczu faulu, przypominam, że kiedy tak grał to pół euro nam go zazdrościło ;)

0

Po meczu z Serbią jak bardzo wzrosła wartość Munoza ? Fajna zmiana, dużo konkretów dał na boisku

0

Zauważyliście że Skoras nie podaje do Pietuszewskeigo zbytnio ?

0

Najgorszy na boisku, a tu nagle znów przebłysk

0

Skóras ładny wywiad, jesteśmy w jednej drużynie, ale w meczu to gra tak jakby rywalizował z Poetuszewskim

1

Ale ci Polacy są słabi to kino

1

Młody dostaje szansę żeby rozpalić cały piłkarski świat jeszcze mocniej. Trzymam mocno kciuki

0

@Cules69 niestety nie znika, dzisiaj gra dramat.

3

Zaczęli biegać i coś się dzieje, serio ? Nie chce się biegać to na jaki ch przyjechałeś na reprezentacje. ?

0

Bardzo dobrze ! Naszym się nie chce grać i tyle, już wolę cały skład tych 17-18 latków którzy będą zapierniczac, a nawet jak przegrają to chociaż się czegoś nauczą :)

1

Borek ewidentnie dzisiaj pijany xd

1

Rózga 19 spotkań 2 bramki - podstawowy skrzydłowy w dzisiejszym spotkaniu. Nie wiem czemu Urban tak bardzo chce postawić na swoim i tak mocno „wstrzymuje” Pietuszewskiwgo .


Ps: Zieliński najgorszy na boisku, chowa się na obrońcę podczas rozegrania i podnosi piłkę do góry.

6

Dla mnie to lepsza opcja niż Alvarez

0

@fart Ale ty wiesz,że Barca ma pieniądze, tylko cały czas chodzi o fairplay

3

Ansu Fati
Ligue 1: 702 minuty, 8 goli (średnio gol co 88 minut).
w samej lidze francuskiej jego średnia bramek na 90 minut wynosi ok. 1,03, co czyni go jednym z najskuteczniejszych graczy pod względem częstotliwości trafień.

0

@marol0v masz 30 dni na zwrot, też myślałem żeby kupić tą koszulkę,ale troszkę mi szkoda 460 zł

0

Z kim byście się pożegnali po sezonie ? Nie da się ukryć, że na pewno będziemy musieli kogoś sprzedać, żeby się wzmocnić. Najgorsze, że do wielu piłkarzy czuje się sentyment i ciężko byłoby ich sprzedać, jak np Gavi.

2

22 lata… serio mamy bogactwo w drużynie jeśli chodzi o młodych zawodników.

0

Dla mnie to jest kozak straszny, po prostu jak Fabregas czy Cazorla urodził się w złym „czasie” i są lepsi od niego, ale myślę, że w innym klubie naprawdę może pokazać świetną piłkę.

28

Jak dla mnie bez sensu, może liczby dowoził, ale jego gra wyglądała przynajmniej średnio

0

Przychodzi propozycja 100 mln za Fermina, co robicie, a jeśli się zgadzacie, to kto w jego miejsce ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?