0

5 zmian - moim zdaniem na dużą niekorzyść dla Barcelony, bo właśnie dzięki dużej ilości podań, drużyna przeciwna musiała dużo biegać o właśnie w końcówce spotkania nie mieli siły.

Teraz ten spalony ? - znów na niekorzyść Barcy, ponieważ gramy wysoko ustawioną linią obrony.

0

@Bzyczekk Ty tak serio ? Ciekawe ile jedzenia rocznie sam wywalasz do kosza ;)

4

Vinicius wygwizdany przez własnych kibiców, zmienia zdjęcie profilowe na zdjęcie w koszulce Brazylii i usuwa RM z opisu, dzieje się

0

@JanuszKorwinMikke a jakim wyrokiem zakończyła się sprawa ?

0

@Luciano99 Przypomnij mi jak skończyła się jego sprawa ?

1

Mason Greenwood 21 spotkań 14 Goli 4 asysty, promocja te 26 mln euro dla Marsylii

0

@clyde @kryhaa @Eto'o9 R10
Ja was rozumiem, ale kurczę, musicie zrozumieć też ich, podpisali kontrakt np na 5 lat, zawsze jest ryzyko spadku formy, kontuzje itp, więc nie można mieć do nich pretensji, że chcą wypełnić kontrakt i nie chcą wywracać życia do góry nogami całej rodzinie. Dodatkowo skoro w Barcy był jakiś the bill który dawał im tak duże wypłaty, to czemu mają iść do innego klubu i zarabiać połowę mniej ? Chyba że Arabia

1

@MirusAmisz najważniejsze zrobił

2

Ogólnie chciałbym żeby MTS i Araujo odeszli z klubu, ale jak czytam te komentarze w ich kierunku, to nie dziwię się, że chłopak się załamał, Ter Stegen zrobił bardzo dużo dla Barcy, wiele pktow nam uratował, był sezon, że był najlepszym bramkarzem na świecie, ale widzę, że szybko zapominamy o dobrym ;) Araujo ? Świetny obrońca, który stylowo nie pasuje do Barcy, ale też miał bardzo dobre momenty, też nie raz ratował nam dupę przed utratą pktow.

Szacunek dla obu panów, za wszystkie lata gry. A hejterzy powinni się zastanowić co piszą, bardzo łatwo jest decydować o transferze za kogoś innego, ale pamiętajcie, że to nie jest FIFA, dla nich to nie tylko zamiana klubu, ale też zmiana otoczenia, zostawienie przyjaciół, zmiana szkoły dla dzieci o setka innych poważnych zmian.

5

Raphinha to przykład dla młodych piłkarzy, jak powinien zachowywać się piłkarz grający w dużym klubie. ;)

0

Ferran powinien zagrać od pierwszej minuty, po tak dobrym ostatnim spotkaniu.

0

Jeśli Barce stać, to powinna powalczyć o Salaha w zimę

2

A ja bym chciał zobaczyć Kounde na SO.

2

Wracaj do zdrowia Araujo !

0

@norbi77 a mi średnio.

1

@Hosh @KamQiX wydaje mi się, że chodzi o uraz odniesiony po faulu, wtedy będzie przerwa, ale np jeśli zawodnik sobie usiądzie bo skurcz itp, to wtedy zejdzie na 2 minuty z boiska

0

Na czym będzie polegał nowy przepis? Jeśli zawodnik zasygnalizuje potrzebę wezwania służb medycznych, ale nie będzie to wynikało z odniesionego urazu, otrzyma nakaz opuszczenia boiska na dwie minuty. Czas ten będzie liczony od chwili wznowienia gry.



W tym wypadku pojawiają się jednak dwa wyjątki. Po pierwsze, gracz może zostać na murawie, ale tylko w przypadku, gdy rywal zostanie ukarany przez arbitra żółtą lub czerwoną kartką za przewinienie.

Źródło meczyki

0

@Sinirsey nie, nawet papierosów nie palę, a czemu pytasz ?

2

@NeroTFP1 Doliczyli mu dwie ZP, okazało się, że źle zliczyli głosy i Ronaldo nie zasłużył.

3

Chciałbym podzielić się z wami pewnymi przemyśleniami, proszę nie oceniać i o troszkę wyrozumiałości. Podkreślę, że nie jestem dobry w „pisanie”, więc napiszę po prostu to co przychodzi mi do głowy.

A wiec…
Od kiedy pamiętam, w sumie to od zawsze, czułem, że jestem inny, że jakoś średnio pasuje do swojego otoczenia, do świata? Robiłem dużo dziwnych i głupich rzeczy, zaczynając od bójek, kończąc na mega złych słowach w trakcie kłótni, a czym osoba była mi bliższa tym gorszych słów używałem, od razu po takich sytuacjach, dosłownie minutę po wszystkim, strasznie żałowałem swoich zachowań, od razu wiedziałem, że zrobiłem źle, chciałem przeprosić, wstydziłem się za swoje zachowanie, tak naprawdę nie chciałem tego robić , czułem jakby zrobiła to inna osoba , a ja ponosiłem za to wsystsko konsekwencje, sami doskonale wiecie, że słowo Przepraszam, nie zawsze wsystsko załatwi, ludzia, a tym bardziej moim bliskim było ciężko zrozumieć i uwierzyć, że to nie robię ja , że ja tak nie myślę , że ja nie chcę być taki, czułem, że wszyscy myślą, że to po prostu głupia łatwa wymówka, wiecie najłatwiej jest powiedzieć, to nie byłem ja, ja tak nie myślę, przepraszam daj mod ruga szansę i będzie dobrze. Miałem straszne huśtawki nastrojów, momentami czułem się jak bóg , a momentami jak zwykły śmieć , doszło do tego, że co raz częściej miałem myśli, że nie chce mi się żyć , doszło nawet do próby samobójczej, ale tak naprawdę to ja nie chciałem umierać , chciałem żeby ktoś mnie zrozumiał, żeby ktoś zwrócił na mnie uwagę, stety, niestety znalazł mnie obcy facet w parku a niktz moich bliskich nigdy nie dowiedział się, że chciałem się zabić (nawet dzisiaj). Zacząłem sobie tłumaczyć , że może mam rację, że może jednak to inni są źli , robią wszystko żeby mnie sprowokować, zaatakować znieważyć itp, przestałem zauważać , że robię źle , zacząłem traktować ludzi przedmiotowo , udawałem, że nic mnie nie boli ani nie rusza, nie okazywałem uczuć , depresja ? Pfff depresja jest dla słabych a ja jestem twardzielem, tak przez wiele lat niszczyłem samego siebie. Około roku temu zapoznałem w pracy dziewczynę, po pewnym czasie zaczęło mi na niej co raz mocniej zależeć, zakochaliśmy się w sobie, a ja ze strachu , że mnie zostawi zacząłem robić dziwne głupie rzeczy które ją odpychały, które ją raniły , zaczęły się wyzwiska, ale ona zamiast mnie kopnąć w tyłek i uciec , zaczęła mi pomagać , zaczęła mi uświadamiać jak złym i słabym człowiekiem jestem , zacząłem czuć, że w końcu ktoś mnie zauważył , że jestem dla kogoś ważny, że ktoś chce mnie zmienić, nie dla swoich korzyści , ale żebym to ja był szczęśliwy i było mi łatwiej. Dzięki jej namowom poszedłem pierwszy raz do psychologa, okazało się , że na 90% mam ADHD z którym sobie nie radzę, początkowo chodziłem dość regularnie , ale niestety ceny spotkań plus moje przeświadczenie , że skoro przez chwilę jest lepiej , to już na pewno to ogarnąłem , skłoniły mnie , że olałem temat, całą sytuacją zaczęła wracać, znów zacząłem się wkurzać , irytować i robić dziwne głupie rzeczy , ta dziewczyna dalej mnie kocha , ale ostatnio powiedziała bardzo mądre słowa, że mimo , że mnie kocha, to nie może być moim workiem na którym się wyzywam , przez to,że nie radze sobie z emocjami, od tygodnia nie mamy kontaktu. w przyszłym tygodniu mam pierwsze spotkanie i diagnozę „mojego” adhd, później chciałbym dostać leki i zacząć żyć normalnie. Mam nadzieję, że chociaż jedna osoba przeczyta ta wiadomość i nie popełni moich błędów, a jeśli ma podobne problemy to pójdzie z nimi do specjalisty który wam pomoże.


Przepraszam za zaśmiecenie forum, ale chciałem to z siebie wyrzucić, bliskim się wstydzę, bo dalej jestem przed nimi „twardy”, a tej dziewczynie, nie chce więcej mieszać w głowie i obarczać ją moimi problemami.

0

A może Konate z Liverpoolu ? Kończy mu się kontrakt, a papiery na granie ma, może w nowym klubie odżyje

2

@gumaz szczerze mówiąc, to oni sami sobie przeszkadzali

11

@Transu96 chłopie, już jest czwartek, trzeba żyć dalej, wydaje mi się, że zbyt mocno się przejmujesz

0

Vini uśmiechnięty, ale na pewno chciałby być numerem jeden

0

Barca zagrała fatalnie, ale sędzia był równie tragiczny, gwizdał pod Chelsea.

Żeby nie było, jestem wdzięczny Flickowi za to co robi z Barca, ale wczoraj w dużej mierze, to właśnie Niemiec przyczynił się do naszej porażki.

1

Wiem, że narażę się na falę krytyki, ale jeśli obejrzycie jeszcze raz mecz i skupicie się na Araujo, to szczerze mówiąc był najlepszym naszym Obrońcą, tyle że podjął dwie głupie, debilne i fatalne decyzje .

0

@Stinger_ Szkoda , że Barca zamuliła kiedy chciał grać u nas

4

Trzeba napisać jeszcze jedną ważną rzecz .
Wczoraj Estevao > Lamine, obaj rocznik 2007

0

To do Krakowa - Bardal Bambi, Polska gotowa

0

@konajoncek jesteś ….., przecież właśnie Deco i Laporta obniżają wszystkim kontrakty …

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?