1

Te spodnie garniturowe Dramat ;O

5

Powinni nazwać ten plebiscyt : „najlepsi w LM” , bo widzę, że jedynym odniesieniem dla wszystkich staje się LM xd

0

@Ptasior Wygrał LM, fajnie, ale PSG było jednym z faworytów, a Flick wyciągnął więcej z Barcelony.

2

Moim zdaniem Flick bardziej zasłużył, to co wyciągnął z Barcelony jako trener, przecież Barca miała się bić o puchary, w LM miało być sukcesem pokonanie pierwszej rundy… Dla mnie Flick obecnie jest numerem 1

0

To że Pedri poza Top 10 to kryminał

0

Coś czuję, że dzisiaj Raphinha sięgnie po ZP

0

@Faro Może inaczej, wygląda na chudszego niż w zeszłym sezonie

5

Ansu Fati
75 minut - 3 bramki ;O i nawet tak jakby schudł, oby zdrowie dopisywało, bo mega szkoda mi tego piłkarza .

0

Trincao jaka forma ;O zapomniałem już o nim

0

Fati zaczął strzelać ;O

1

Szkoda, on robi taki korytarz dla napastników

0

Mbappe forma kosmos, ale myślę, że ten drugi karny troszkę na siłę podyktowany dla realu.

0

@dariooo Fermin gwiazdorzy ? Niby kiedy ?

2

@MaFCB a kiedy się nie stara xd?

13

Nie ma FDJ i nie ma wysypów w obronie, przypadek ?

0

Tak btw to Flick zrobił z niego napastnika tylko Guardiola w City

0

@cchesterr43 pod koniec sezonu oni mieli podobnie

2

@reloaded nie składaj zbyt dużo wniosków, to też zostawia zły ślad po siebie

0

Rosyjski dron naruszył przestrzeń powietrzną Rumunii (członek NATO). Tamtejsze siły poderwały dwa myśliwce F-16.

0

@marcin62 powinny być kamery

5

@mrboom podeślij gościowi.

Psychoklinika Warszawa Białołęka: Psychiatra, Neurolog, Psycholog Warszawa, Psychoterapeuta (EDUCATIO)

6

Tutaj jest problem z FDJ, zawsze z nim w składzie robią się dziury w obronie ;).

1

Rozumiem, że każdy ma swoje upodobania, ale Lamine troszkę szaleje z tymi starymi dupami xd

0

@lucca87 oni tak robią od wielu lat, więc czemu dopiero teraz się „gniewasz”?

1

@directedbyfcb on tam chyba mówił o tym że balde zagrał ręką, czyli faul

0

@gumaz Nawet gdyby z użyciem siły i groźby ukradł 10groszy to dostałby minimum 3 lata

2

Jeśli chodzi o Anglię i pieniądze na transfery, to Anglicy tak odjeżdżają, że to jest kino, top 10 drużyny robią transfery po 50 mln

2

Widzieliście jak „zawodnik” freakowy wygrał walkę na Santiago Bernabeu i wyciągnął koszulkę Messiegko ?

0

A co gdyby miało dojść do wymiany
Isak za Fermina ?

8

@ChampionLW nie wrócił co formy ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?