kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Te spodnie garniturowe Dramat ;O
5
Powinni nazwać ten plebiscyt : „najlepsi w LM” , bo widzę, że jedynym odniesieniem dla wszystkich staje się LM xd
0
@Ptasior Wygrał LM, fajnie, ale PSG było jednym z faworytów, a Flick wyciągnął więcej z Barcelony.
2
Moim zdaniem Flick bardziej zasłużył, to co wyciągnął z Barcelony jako trener, przecież Barca miała się bić o puchary, w LM miało być sukcesem pokonanie pierwszej rundy… Dla mnie Flick obecnie jest numerem 1
0
To że Pedri poza Top 10 to kryminał
0
Coś czuję, że dzisiaj Raphinha sięgnie po ZP
0
@Faro Może inaczej, wygląda na chudszego niż w zeszłym sezonie
5
Ansu Fati
75 minut - 3 bramki ;O i nawet tak jakby schudł, oby zdrowie dopisywało, bo mega szkoda mi tego piłkarza .
0
Trincao jaka forma ;O zapomniałem już o nim
0
Fati zaczął strzelać ;O
1
Szkoda, on robi taki korytarz dla napastników
0
Mbappe forma kosmos, ale myślę, że ten drugi karny troszkę na siłę podyktowany dla realu.
0
@dariooo Fermin gwiazdorzy ? Niby kiedy ?
2
@MaFCB a kiedy się nie stara xd?
13
Nie ma FDJ i nie ma wysypów w obronie, przypadek ?
0
Tak btw to Flick zrobił z niego napastnika tylko Guardiola w City
0
@cchesterr43 pod koniec sezonu oni mieli podobnie
2
@reloaded nie składaj zbyt dużo wniosków, to też zostawia zły ślad po siebie
0
Rosyjski dron naruszył przestrzeń powietrzną Rumunii (członek NATO). Tamtejsze siły poderwały dwa myśliwce F-16.
0
@marcin62 powinny być kamery
5
@mrboom podeślij gościowi.
Psychoklinika Warszawa Białołęka: Psychiatra, Neurolog, Psycholog Warszawa, Psychoterapeuta (EDUCATIO)
6
Tutaj jest problem z FDJ, zawsze z nim w składzie robią się dziury w obronie ;).
1
Rozumiem, że każdy ma swoje upodobania, ale Lamine troszkę szaleje z tymi starymi dupami xd
0
@lucca87 oni tak robią od wielu lat, więc czemu dopiero teraz się „gniewasz”?
1
@directedbyfcb on tam chyba mówił o tym że balde zagrał ręką, czyli faul
0
@gumaz Nawet gdyby z użyciem siły i groźby ukradł 10groszy to dostałby minimum 3 lata
2
Jeśli chodzi o Anglię i pieniądze na transfery, to Anglicy tak odjeżdżają, że to jest kino, top 10 drużyny robią transfery po 50 mln
2
Widzieliście jak „zawodnik” freakowy wygrał walkę na Santiago Bernabeu i wyciągnął koszulkę Messiegko ?
0
A co gdyby miało dojść do wymiany
Isak za Fermina ?
8
@ChampionLW nie wrócił co formy ?