kaamil1910
Dołączył/a: lipiec 2012
Łódź
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@zdrastfujcie tak po obronie przez bramkarza piłka uderzyła w rękę zawodnika levante
0
@directedbyfcb 2:0 to zawsze niebezpieczny wynik, drużyna która strzela na 2:1 łapie wiatr w żagle a kiedy wyrówna to już wgle …
0
Takimi meczami wygrywa się ligę
0
Ferran > R9
Fakt
1
Dobra decyzja, zawodnicy będą tylko zmęczeni takim lataniem, teraz dobrowolnie, a za chwilę byłoby to norma. Japonia, USA a za chwilę kraje Arabskie i tylko z nazwy by została La Liga
0
PSG kupiło Lucasa Chevalier i już chodziły wczoraj plotki, że to on ma być pierwszym bramkarzem, co o tym myślicie, jest taka szansa waszym zdaniem?
1
@Borneo i szklany, zapomniałeś dodać
1
@KamilS689 Ansu nie siadła psychika, jemu brakuje dynamiki na której bazował. Zobacz sobie wywiad Wojtka Szczęsnego, sam Wojtek powiedział, że największą różnicę na treningu robi własne Ansu, że po nim widać że to inny wymiar piłkarza jeśli chodzi o umiejętności
6
Gdyby grał w Realu, to byśmy właśnie czytali, że Chelsea proponuję za niego 100 mln
1
@partymaker Fermin broni się liczbami
0
21 lat, przecież to dinozaur ;O dopiero teraz przedostał się do pierwszego składu ? Niespotykane rzeczy xd.
Dla mnie przy Pedrim najlepszy pomocnik tamtego sezonu
0
Na Facebooku wyskoczył mi komunikat/post, że ATM chce kupić Casado
1
@Starrk a kiedy TVP było obiektywne?
0
Ale mi się chce śmiać z ludzi którzy już mówią, że Lamine się skończył xd
Nawet na tiktoku powstały filmiki , ludzie ogarnijcie się …
4
Wszyscy nowi zawodnicy, dzisiaj na duży plus ;)
1
@maikeru myślę, że zostanie wymieniona cała 11ka
1
@RozowaPantera ja za takie coś bana dostałem, więc lepiej usuń i priv
0
Panowie, ale wy chyba wiecie, że Piłkarze są teraz w najcięższym momencie „sezonu” i większość z nich jest zajechana przygotowaniami? Oni mają być gotowi na początek sezonu, nie dzisiaj.
0
@Filipem nie przesadzajcie, Raphinhi ładnie na głowę podał
0
@Derean już nie pieprz głupot , Ter Stegen miał swoje momenty w Barcelonie. Szanuj go , może i jego czas minął, ale zrobił dużo dobrego dla nas
0
@ProMILs myślę, że cała jedenastka zostanie wymieniona
0
@Barca_bwo Wiesz, że w presesonie zawodnicy są bardzo często zmęczeni treningami ?
0
@Hasszz to samo pomyślałem, że to już któryś taki sam błąd
0
Jak dla mnie Raphinha i Pedri, jakby wgle nie mieli przerwy ;)
Yamal widać, że zmęczony przygotowaniami, dynamika na fajnym poziomie, pomysł jest, ale brakuje ostatniego dotknięcia ;)
2
@PJ777 o czym ty mówisz ? To tak jakbyś się umówił z kolegą , że zapłaci ci za daną usługę 5tysiecy, a kiedy zrobiłby cię w konia to żona powiedziałaby, że jesteś nieudacznik i nic nie potrafisz załatwić, ale czy to twoja wina, że kolega jest nieuczciwy?
1
@YETImaciek Może też zagrać jako 9tka i zmieniać się pozycja z Raphinha
1
Kiedyś wielki talent, ostatni sezon dobry w jego wykonaniu, myślę, że przyniesie nam wiele uśmiechu na twarzy i wprowadzi dużo rywalizacji w ataku
1
To byłoby piękne wzmocnienie, pisałem o tym z 2 tygodnie temu, ale bardziej żartowałem niż pisałem o tym serio
0
@Konradowskyy Ja np przestałem odczuwać przyjemność w grę w fife, myślę że 2018 to była ostatnia część którą mi siedziała
10
Za Palmera to mogę pomyśleć