0

Arthur jak Cię plery bolą to się odezwij i poproś o zmianę.

2

A ja osobiście uwielbiam ten widok cmentarza po zmroku. Raz na rok możemy takie coś zobaczyć I młodzież korzysta z okazji i fotografuję. Według mnie nie ma w tym nic złego.

0

Będzie crash.Wlecą paczki za 100k dzisiaj.

0

No i wychodzi z tysiącem.

3

Ale fachowiec w Milionerach teraz gra.

Pierwsze pytanie. Nie ocenia się książki po? I bierze koło ratunkowe.

0

Jakaś powtórka wczorajszego meczu na Canał + będzie?

0

Teraz były niskie ceny. Teraz bedą szły do góry a spadną 23 listopada i wtedy ceny będą zdecydowanie najniższe.

1

Tak ja twierzę że to nie były gwizdy na Valverde tylko na Vidala. Ale przecież jak redakcja tak napisała to tak musi być . Oj ludzie...

0

Nie czaję Was jak na Valverde? Zobaczcie sobie jeszcze raz tą zmienę. Wyświetla się zmiana gwizdy. Potem oklaski dla Arthura i teraz najważniejsze gdy Vidal wchodzi na boisko znów pojawiają się gwizdy.

2

A ludzie myślą że to na Valverde. No bez przesady. Przecież one pojawiły się znowu gdy Vidal wszedł na murawę.

1

No raczej nie. Bo przy wejściu na bosiko Vidala one znowu się pojawiły.

0

Ta jedna po części jego i Rakiticia.

3

Ale żeby gwizdać na swoich? Myślałem że takie cyrki tylko w Madrycie.

5

Messi nie gra a i tak na trybunach "Messi Messi"

3

Usłyszałem Ashley Cole czy mi się wydawało?

1

I pomyśleć że gdyby nie te spotkania z Gironą i Leganes które powinniśmy wygrać palcem w dupie odstawilibyśmy konkurencję na 6 punktów.

0

Dzisiaj sklepy zamknięte jak co.

0

Gratuluję braku poczucia humoru.

0

I Roberto który wtedy był w znakomitej formie.

0

Vidal chociaż na ławce siedzi :D

9

Wiesz że żarty muszą śmieszyć? Nawet prowadzący go zpiał :D

2

Czy nurkuję w ogóle lepiej się spytaj.

0

Po co nam grubas?

55

Ale się wkurzyłem oglądając Milionerów. Jakieś tam pytanie. I jedną z odpowiedzi jest Messi. A typ "Messi nurkuję ale w polu karnym". Bez komentarza dla takich deb*li.

0

Jak wygrałeś 8 meczy z rzędu to logiczne że będziesz dostawał lepszych graczy. Ot taka ciekawostka.

0

Ależ soczyście uderzył.

0

Guedes poważniejsza kontuzja. Fatalnie to wyglądało.

0

Poda ktoś linka na priv do meczu? Bardzo bym prosił.

0

Wydaję mi się czy Valencia wyszła na nas lekko rezerwowym składem?

2

Suarez z Arturem chyba mają dobry kontakt. Najpierw założył mu siatkę na treningu i wstawił to na insta, a teraz to zdjęcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?