kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arthur jak Cię plery bolą to się odezwij i poproś o zmianę.
2
A ja osobiście uwielbiam ten widok cmentarza po zmroku. Raz na rok możemy takie coś zobaczyć I młodzież korzysta z okazji i fotografuję. Według mnie nie ma w tym nic złego.
0
Będzie crash.Wlecą paczki za 100k dzisiaj.
0
No i wychodzi z tysiącem.
3
Ale fachowiec w Milionerach teraz gra.
Pierwsze pytanie. Nie ocenia się książki po? I bierze koło ratunkowe.
0
Jakaś powtórka wczorajszego meczu na Canał + będzie?
0
Teraz były niskie ceny. Teraz bedą szły do góry a spadną 23 listopada i wtedy ceny będą zdecydowanie najniższe.
1
Tak ja twierzę że to nie były gwizdy na Valverde tylko na Vidala. Ale przecież jak redakcja tak napisała to tak musi być . Oj ludzie...
0
Nie czaję Was jak na Valverde? Zobaczcie sobie jeszcze raz tą zmienę. Wyświetla się zmiana gwizdy. Potem oklaski dla Arthura i teraz najważniejsze gdy Vidal wchodzi na boisko znów pojawiają się gwizdy.
2
A ludzie myślą że to na Valverde. No bez przesady. Przecież one pojawiły się znowu gdy Vidal wszedł na murawę.
1
No raczej nie. Bo przy wejściu na bosiko Vidala one znowu się pojawiły.
0
Ta jedna po części jego i Rakiticia.
3
Ale żeby gwizdać na swoich? Myślałem że takie cyrki tylko w Madrycie.
5
Messi nie gra a i tak na trybunach "Messi Messi"
3
Usłyszałem Ashley Cole czy mi się wydawało?
1
I pomyśleć że gdyby nie te spotkania z Gironą i Leganes które powinniśmy wygrać palcem w dupie odstawilibyśmy konkurencję na 6 punktów.
0
Dzisiaj sklepy zamknięte jak co.
0
Gratuluję braku poczucia humoru.
0
I Roberto który wtedy był w znakomitej formie.
0
Vidal chociaż na ławce siedzi :D
9
Wiesz że żarty muszą śmieszyć? Nawet prowadzący go zpiał :D
2
Czy nurkuję w ogóle lepiej się spytaj.
0
Po co nam grubas?
55
Ale się wkurzyłem oglądając Milionerów. Jakieś tam pytanie. I jedną z odpowiedzi jest Messi. A typ "Messi nurkuję ale w polu karnym". Bez komentarza dla takich deb*li.
0
Jak wygrałeś 8 meczy z rzędu to logiczne że będziesz dostawał lepszych graczy. Ot taka ciekawostka.
0
Ależ soczyście uderzył.
0
Guedes poważniejsza kontuzja. Fatalnie to wyglądało.
0
Poda ktoś linka na priv do meczu? Bardzo bym prosił.
0
Wydaję mi się czy Valencia wyszła na nas lekko rezerwowym składem?
2
Suarez z Arturem chyba mają dobry kontakt. Najpierw założył mu siatkę na treningu i wstawił to na insta, a teraz to zdjęcie.