4

Serio myślałeś że Live dzisiaj wygra? XD Zobacz sobie składzik i potem napisz co Ci leży na serduszku.

0

Bardzo fajne zdjęcie wrzucił Mbappe na swoje insta story. Widać że chłopak nie gwiazdorzy. Takich skromnych piłkarzy się ceni.

0

Dziękować. Nie banujcie kolegi.

0

Ktoś ogląda mecz w internecie?
Bardzo prosiłbym o linka.

0

Jak cały Real.

1

Już niedługo składy. Chciałbym Coutinho w pierwszym składzie.

0

Kubacki 11?

0

Na początlu turnieju obstawiałem pierwszą trójkę turnieju następująco Kobayashi, Stoch, Leyhe. Szkoda że to akurat Kamil się nie popisał.

0

Jakie podium TCS?

2

Idealny wynik dla nas w Sevilli. Teraz tylko niech Real straci punkty jeszcze i na koniec Barca wygrała i dzień idealny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kubacki jedną nogą na podium TCS. Chyba że Stoch się obudzi.

0

Widzę że Kobayashiemu tylko pogoda może pokrzyżować szyki. Małe szansę że konkurs się dzisiaj odbędzie. Organizatorzy będą chcieli rozegrać chociaż jedną serię ale zobaczymy co z tego będzie.

0

Haha Ammann który po pierwszej serii był przez Koudelką w drugiej serii musiał skoczyć 130,5 metra żeby objąć prowadzenie. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że Czech skoczył 125 metrów.

1

Trzeba przyznać że dzisiejszy konkurs jest fenomenalny. Oprócz niesamowitego Kobayashiego różnice są bardzo niewielkie, a skoki bardzo dalekie. Z niecierpliwością czekam na drugą serię. Najlepszy konkurs w tym sezonie.

6

Real gra u siebie, a my na Santiago raczej się nie męczymy.

0

Myślę że taki De Ligt albo Skriniar byłby idealny u nich.

0

Fernandinho był dzisiaj fenomenalny. Nie do przejścia. Tak samo Bernardo. Walczył za dwóch. Środek pola dzisiaj zadecydował o zwycięstwie City.

3

Mam go przez dłuższy czas i stanowczo odradzam go wszystkim którzy chcą zawrzeć umowę z Orange. Czasami jak wyłączą to tydzień mija że go naprawili. Dramat.

1

Fajnie było znowu posłuchać Ćwiąkiego.Czekam na mecz Barcy z jego komentarzem. Ale na to będzie trzeba jeszcze poczkeć bo polityka wybierania meczy przez Canał i Eleven jest komiczna. Na początku było dobrze to musieli coś wymyśleć i popsuć.

0

Kobayashi otwiera i zamyka tabelę.

0

Wiele mam życzeń na Nowy Rok a jednym z nich jest to żeby ten nasz chłopaczek z 7 na plecach wrócił do swojej najwyższej formy. Jeśli chcemy wygrać w tym roku LM Filipek musi wrócić na właściwe tory.

0

To nie jest oczywiste akurat.

1

Nie da się nie lubić tego małego czarnulka z Chelsea.

0

Jak stawiacie pierwszą trójkę TCS?
Moim zdaniem.
Kobayashi
Stoch
Leyhe
Oni będą walczyć o zwycięstwo.

0

10 i 18. Pierwszy numer wiadomo. Drugi to moja pierwsza koszulka Messiego z reprezentacji Argentyny.

0

Kurde u mnie czarno :(

9

Chyba jeszcze nie było.
Wesołych Świąt, żebyśmy 1 czerwca wznieśli w końcu ten upragniony puchar.
A poza tym jestem ciekawy. Jaka jest Wasza najpiękniejsza polska kolęda. Dla mnie "Oj maluśki maluśki.".

0

Zależy jak Ciebie traktowała po rozstaniu.

0

Ktoś poleca jakiś fajny świąteczny film? Obejrzałbym dzień przed świętami żeby poczuć już ten klimacik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?