kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciężko powiedzieć faworytów co najmniej sześciu. Stoch, Kobayashi,Eisenbichler,Geiger,Peier,Kraft
0
No nic raczej Leverkusen już nic nie ugra. Po miesiącu w końcu byłem blisko wygrania kuponu, wcześniej 4 mecze weszły ale niestety Bayer kiepsko. W sobotę odkujemy się na skokach. Bo już widzę że kursy naprawdę fajne.
82
Na TVP "A na koniec pokażemy wszystkie gole które padły we wtorek i w środę w Lidze Mistrzów" No faktycznie szczególnie te z wtorku mnie interesują.
0
Teraz dopiero zobaczyłem bramkę Sane. Cudo
1
To nie Chiellini tylko Bonucci.
1
Według mnie Semedo na + zwłaszcza w obronie bo w ataku mało go było. Wyczyścił Depaya jak juniora w dwóch akcjach.
1
Tak w drugiej połowie pomyślałem że kogoś mi brakuję w tej Barcelonie dzisiaj. Arthur chłopie zdrowiej bo potrzebujemy Ciebie jak człowiek powietrza.
0
Ktoś musi ubezpieczać tyły. Tak wiem Iniesta i Xavi grali razem ale wydaję mi się że Andres dużo więcej dawał w obronie niż by to robił Cou.
1
W rewanżu mamy nadzieję że Ty już będziesz w pomocy.
2
Według mnie Dembele lepiej wygląda na prawej stronie. Można by było za Suareza wystawić Messiego na szpicy i po bokach Coutinho lub Malcom i na drugim właśnie Komar.
2
To Ci coś napiszę. Po za Suarezem zagraliśmy bardzo dobry mecz.
0
Coutinho nie gra z ogórkami w weekend. Po czym również w tygodniu siedzi na ławce. Coś tu nie gra.
1
Cou ostatnio zrobił więcej w 20 minut niż Dembele w 70.
1
On wrócił :D Czerwony Ramos ubrany na biało.
0
W dupie to mam jak gramy z ogórkami w lidzę. Mnie interesuję jak zagramy z Lyonem w LM, gdzie stawka będzie o wiele wyższa. Jeśli zagramy piach wtedy będę krytykował.
0
Czekaj czekaj. A Arthur to na obronie będzie grał czy jako skrzydłowy?
1
Słaby Vidal? :O
0
Otóż to. Dwójkowa akcja z Suarezem świetna.
0
Ja tam czekam na mecz z Lyonem. Ten mecz nas zweryfikuję. W tym sezonie jak się motywowaliśy to graliśmy świetnie. Oby podobnie było we wtorek. Jak zagramy źle, wtedy będziemy zwalniać. Na tą chwilę bym się wstrzymał z oceną naszej gry.
4
Coutinho dzisiaj przez 20 minut zrobił więcej niż Dembele przez 70.
0
Porównujesz sytuację Suareza z tą Coutinho?
4
Coutinho po za tym ostatnim strzałem świetna zmiana. W końcu było widać ten luz.
3
Jak to było? Messi popracował nad karnymi?
0
Wraca Dembele więc pewnie z trybun dzisiaj nie raz będziemy słyszeć zachwyt po udanym zagraniu Francuza.
1
1.Roberto
2.Messi
3.Busi
2
Ależ to był spektakularny mecz w wykonaniu Barcy. Jeden z lepszych w ostatnich latach.
1
Szlak mnie zaraz trafi. Messi trenuję z dyskomfortem. Dać mu dwa tygodnie przerwy żeby był gotowy na 100% a nie na 50%. Żeby zawojować w tym roku LM potrzebujemy naszego lidera w pełni sił bo w innym przypadku będzie bardzo ciężko coś ugrać.
28
Przepiękna Lindsay Vonn kończy swoją karierę zdobywając brązowy medal na mistrzostwach światach w narciarstwie alpejskim. Wspaniała kariera wspaniałej zawodniczki.
0
Mamy jakiegoś księgowego na stronie? Do jakiej kwoty student może dorobić żeby nie stracić ulgi prorodzinnej?
0
Co to za wyraz ten na końcu?