1

Ciężko powiedzieć faworytów co najmniej sześciu. Stoch, Kobayashi,Eisenbichler,Geiger,Peier,Kraft

0

No nic raczej Leverkusen już nic nie ugra. Po miesiącu w końcu byłem blisko wygrania kuponu, wcześniej 4 mecze weszły ale niestety Bayer kiepsko. W sobotę odkujemy się na skokach. Bo już widzę że kursy naprawdę fajne.

82

Na TVP "A na koniec pokażemy wszystkie gole które padły we wtorek i w środę w Lidze Mistrzów" No faktycznie szczególnie te z wtorku mnie interesują.

0

Teraz dopiero zobaczyłem bramkę Sane. Cudo

1

To nie Chiellini tylko Bonucci.

1

Według mnie Semedo na + zwłaszcza w obronie bo w ataku mało go było. Wyczyścił Depaya jak juniora w dwóch akcjach.

1

Tak w drugiej połowie pomyślałem że kogoś mi brakuję w tej Barcelonie dzisiaj. Arthur chłopie zdrowiej bo potrzebujemy Ciebie jak człowiek powietrza.

0

Ktoś musi ubezpieczać tyły. Tak wiem Iniesta i Xavi grali razem ale wydaję mi się że Andres dużo więcej dawał w obronie niż by to robił Cou.

1

W rewanżu mamy nadzieję że Ty już będziesz w pomocy.

2

Według mnie Dembele lepiej wygląda na prawej stronie. Można by było za Suareza wystawić Messiego na szpicy i po bokach Coutinho lub Malcom i na drugim właśnie Komar.

2

To Ci coś napiszę. Po za Suarezem zagraliśmy bardzo dobry mecz.

0

Coutinho nie gra z ogórkami w weekend. Po czym również w tygodniu siedzi na ławce. Coś tu nie gra.

1

Cou ostatnio zrobił więcej w 20 minut niż Dembele w 70.

1

On wrócił :D Czerwony Ramos ubrany na biało.

0

W dupie to mam jak gramy z ogórkami w lidzę. Mnie interesuję jak zagramy z Lyonem w LM, gdzie stawka będzie o wiele wyższa. Jeśli zagramy piach wtedy będę krytykował.

0

Czekaj czekaj. A Arthur to na obronie będzie grał czy jako skrzydłowy?

1

Słaby Vidal? :O

0

Otóż to. Dwójkowa akcja z Suarezem świetna.

0

Ja tam czekam na mecz z Lyonem. Ten mecz nas zweryfikuję. W tym sezonie jak się motywowaliśy to graliśmy świetnie. Oby podobnie było we wtorek. Jak zagramy źle, wtedy będziemy zwalniać. Na tą chwilę bym się wstrzymał z oceną naszej gry.

4

Coutinho dzisiaj przez 20 minut zrobił więcej niż Dembele przez 70.

0

Porównujesz sytuację Suareza z tą Coutinho?

4

Coutinho po za tym ostatnim strzałem świetna zmiana. W końcu było widać ten luz.

3

Jak to było? Messi popracował nad karnymi?

0

Wraca Dembele więc pewnie z trybun dzisiaj nie raz będziemy słyszeć zachwyt po udanym zagraniu Francuza.

1

1.Roberto
2.Messi
3.Busi

2

Ależ to był spektakularny mecz w wykonaniu Barcy. Jeden z lepszych w ostatnich latach.

1

Szlak mnie zaraz trafi. Messi trenuję z dyskomfortem. Dać mu dwa tygodnie przerwy żeby był gotowy na 100% a nie na 50%. Żeby zawojować w tym roku LM potrzebujemy naszego lidera w pełni sił bo w innym przypadku będzie bardzo ciężko coś ugrać.

28

Przepiękna Lindsay Vonn kończy swoją karierę zdobywając brązowy medal na mistrzostwach światach w narciarstwie alpejskim. Wspaniała kariera wspaniałej zawodniczki.

0

Mamy jakiegoś księgowego na stronie? Do jakiej kwoty student może dorobić żeby nie stracić ulgi prorodzinnej?

0

Co to za wyraz ten na końcu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?