kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko weźcie budziki z domu bo telefony będziecie musieli oddać.
0
Arnold jest niesamowity. Aż dziw bierze że Klopp posadził go w meczu z Barcą na ławce.
77
Nadszedł w końcu ten moment sezonu kiedy mecz Realu ma taką samą wartość jak mecz Barcy.
0
Ja ostatnio podczas meczu złamałem ząb. Miałem już mnóstwo wizyt u dentysty, została ostatnia gdzie będę miał usuwaną trójkę i wstawiany wkład koronowo korzeniowy. Kupe hajsu ma to trzeba wydać, ale co to dla Lengleta.
1
Jedno jest pewne w rewanżu musi wyjść Semedo zamiast Roberto.
2
Okej wszystko ładnie pięknie. Wynik dobry, gra głównie w obronie mogła się podobać, zaangażowanie również na wysokim poziomie, ale brakowało mi jednego, za mało było agresywniejszego doskoku do zawoników Liverpoolu na ich połowie. Za mało było odbiorów. Pamiętam jak nawet za czasów Lucho kiedy zdobywaliśmy LM, nie wspominając już o erze Guardioli pressing był naszą największą bronią. W tym meczu owszem czasami próbowaliśmy doskoczyć agresywniej ale rzadko potrafiliśmy odebrać piłkę piłkarzom Kloopa.
1
Messi Messim, ale należy chyba Rakiticia uznać takim cichym bohaterem tego meczu. Wybicie piłki z linii po strzale Firmino daję nam komfort przed rewanżem.
0
No tak przepraszam, nie rok temu tylko 386 dni temu. Tak tak spokojnie to jest liga okręgowa Liverpool zaraz spuchnie.
11
Tak jak Roma rok temu?
0
Jedną połowę TVP1 drugą TVP Sport :D
0
Ma ktoś linka do studia Polsatu Sport Premium bo filmbit coś dzisiaj nie działa?
Wyślijcie na priv proszę.
0
Właśnie się obudziłem i widzę że obyło się bez niespodzianki na Vallecas.
0
Arthur pozował wczoraj z dziewczyną do zdjęcia przy pucharze. Jak się ona nazywa? Z tego co wiemy to Arthur chyba nie ma dziewczyny. Nawet pod zdjęciem na insta gdzie Arthur dodał zdjęcie z rodziną Neymar z Jesusem śmieszkowali że kogoś na nim brakuję.
0
Fatalny to Ty jesteś
3
To masz słabe aspirację
1
Ja dzisiaj tak samo. Barca w kosza mi zawaliła dzisiaj kupon na 200 zł. Wkład 5 zł. Barca najmniejszy kurs na kuponie, a przegrała prawie 30 punktami.
0
Barca w kosza psuję mi kupon na 500zł. Co oni dzisiaj grają. Nie da się na to patrzeć.
0
Co tak mało ludzi na Wandzie?
4
Kujawsko-pomorskie urywa głowy.
0
Ehh chciałbym już 1 czerwca. Zobaczyć to jak zdobywamy kolejny tryplet, a po końcowym gwizdku usłyszeć z głośników na Wandzie Coldplay.
1
Lahoz i wiedz że coś się będzie działo. Dobra karny może tak, ale po co on mu daję drugą żółtą kartkę. Niepojęte.
0
Ależ piach gra Milan.
2
Nakładki kosztują od 500-1000zł.
0
Czytałem wywiad z Tomkiem Musiałem i on mówił że jeśli nawet lekko piłka dotknie ręki przy golu to jest coś nie tak i nie chcą zaliczać takich bramek.
0
Co myślicie o tym trzecim golu wczoraj dla Totków. Bramka powinna być uznana czy nie? W mediach wszędzie huczy o tej sytuacji, a jak Wy myślicie? Już w czasie meczu poruszyłem ten temat, że sędzia nie widział tej powtórki którą my widzieliśy przed telewizorami i w której widać że Llorente jednak dotknął piłki ręką. Wtedy jednak uznaliście że doszukuję się czegoś na siłę.
0
Najbardziej: Messi, Coutinho, Arthur, Suarez, Rakitić
6
Nie wprowadzaj w błąd.
0
Silva.
4
Finał Ajax-Barcelona staję się jeszcze bardziej realny.
0
Ale Turek tak patrzył, że gdyby zobaczył że piłka trafiła w rękę to by nie uznał bramki, a oni mu pokazali powtórki gdzie nie widać żadnego kontaktu.